Rozhodčí: Šubrt, Vojtíšek

Warriors : Rebels

16 : 1

(6:0,4:0,6:1)

V boji o 3.místo se střetla mužstva Warriors a Rebels. Kvůli malému počtu hráčů Rebels si hráči Warriors slušně zastříleli. Hráči hostí šetřili se silami, aby jim zbyla síla na celý zápas. Né že by neměli nadějné šance, ale brankář domácích Matěj Kupf, co měl chytit, to chytil. Po těchto šancích se Rebelum nechtělo příliš vracet do obrany a domácí toho využívali a trestali.  Už po první třetině vedli 6:0. Náskok dále navyšovali. Už se zdálo, že Matěj Kupf udrží nulu, ale po dorážce v poslední minutě ho přeci jen prostřelil Jan Marek a vsítil čestný gól Rebelů. Skóre je úctyhodné, 16:1, ale na druhou stranu ze strany Rebels nedůstojné, když šlo o poslední zápas sezóny a k tomu ještě o 3.místo.Nejlépe si vedl Patrik Maďar (5+4) , Lukáš Kysela (5+2) a již zmiňovaný brankář domácích Matěj Kupf (25/1).

Branky:3:15 Maďar (Kysela), 5:11 Zuch (Kimmel J.), 6:21 Kysela (Maďar), 8:08 Kysela (Maďar), 11:35 Kimmel J. (Horáček), 15:34 Maďar, 19:22 Zuch (Horáček,Kimmel J.), 20:24 Štěpán (Kysela), 23:10 Kysela (Štěpán), 26:08 Horáček (Zuch), 30:46 Maďar (Eitler), 30:55 Kysela (Eitler,Maďar), 33:00 Maďar, 34:00 Kysela (Maďar,Štěpán), 35:59 Maďar (Eitler,Kimmel J.) - 35:18 Marek (Bitterlich)

Střely na branku: 42 : 25
Zásahy brankářů:24 : 26
Úspěšnost brankářů: Kupf 96,00 % - Šír 61,90 %
Přesilové hry: 2 : 1, využití 1:0
Hráči utkání: Maďar, Kysela, Kupf (všichni Warr.)