Ani jeden nováček body neurval !!!

:
12 : 0

(5:0,2:0,5:0)
Branky: 2:24 Kozák (Šimon, Benda), 8:29 Procházka (Benda), 11:24 Kolarovček (Procházka, Šimon), 11:30 Kozák (Procházka), 11:46 Šimon (Benda), 14:04 Benda (Kozák, Kolarovček), 15:01 Benda (Procházka, Říha B.), 25:41 Šimon (Procházka, Kolarovček), 28:39 Benda (Šimon, Procházka), 30:57 Šimon (Benda), 32:53 Kozák (Procházka), 33:40 Procházka (Kozák, Benda)

Střely na branku:  37:19
Zásahy brankářů:  19:25
Úspěšnost brankářů: Králík (WB) 100% - Šemberk (Medv) 67,5%
Přesilové hry:       2 : 3  + Kupf (Medvědi) neproměněné TS., Novotný (Medvědi) OT. 6 min.
Využití:                  1 : 0
Hráči utkání: Benda, Procházka, Šimon (všichni Wild Beast)
Tým Wild Beast nastoupil do zápasu jako favorit, ale ze začátku k němu přistoupil trochu lehkomyslně a hra se zdála vyrovnaná. Zlom nastal v poslední minutě první třetiny, kdy Wild Beast vstřelil Medvědům tři branky a bylo to 5:0. Druhou už si pohlídali a navýšili skóre již na 7:0! Ve třetí třetině se Wild Beast vrhl jen na útočení. Skóre narůstalo, to je pravda, ale vzadu byla otevřená vrátka pro brejky Medvědů. Bohužel Medvědi své šance na vstřelení čestného gólu neproměnili a to ani s trestného střílení v podání Matěje Kupfa. Wild Beast tak vyhráli jednoznačně 12:0 !!!
--------------

:

7 : 6

(2:2,3:2,2:2)

Branky: 2:49 Pekárek, 9:45 Pekárek (Zuch), 14:51 Pekárek, 21:14 Pekárek (Eitler), 22:00 Pekárek (Smetana), 24:29 Pekárek, 27:34 Zuch (Smetana)  -  3:42 Kavjázo (Kysela, Kimmel J.), 5:56 Kavjázo (Horáček,Kysela), 13:47 Kavjázo (Kimmel P.,Kysela), 19:43 Kysela (Dvořák, Klíma), 25:51 Kavjázo (Kimmel P., Kysela), 31:06 Kavjázo (Červinka, Kimmel J.)

Střely na branku:  25:29
Zásahy brankářů:  19:22
Úspěšnost brankářů: Voborník (Wa.) 79,3% - Janák (Vik.) 72%
Přesilové hry:       1 : 3
Využití:                  0 : 1
Hráči utkání: Pekárek (Warriors), Kavjázo, Kysela (oba Vikingové)

Nově složený tým Vikingů se postavil k svému prvnímu soutěžnímu utkání proti Warriors. Hra byla vyrovnaná, skóre se přelévalo ze strany na stranu  a to díky tahounům na obouch stranách. Na straně Warriors Pekárek a na straně Vikingů Kavjázo. Šťastnějším byl nakonec Pekárek, který zaznamenal šest branek. Pět branek Kavjáza k bodům nestačilo a Vikingové si budou muset na první výhru ještě počkat.

----------------

:

4 : 5

(1:0,0:3,3:2)

Branky: 11:39 Janda (Svoboda, Kovařík), 32:09 Doubek (Myslivec, Janda), 33:52 Kovařík (Doubek), 35:53 Doubek (Janda)  -  12:42 Erben (Peřina, Steffan), 13:16 Rudolf (Sypták), 15:52 Steffan (Peřina), 28:31 Steffan (Sypták), 35:35 Steffan (ENG) (Erben)

Střely na branku:  24:20
Zásahy brankářů:  15:20
Úspěšnost brankářů: Stich (GM) 78,9% - Šír(Re) 80%
Přesilové hry:       3 : 3
Hráči utkání: Steffan (Rebels), Doubek, Janda (oba Green Monst.)

Poslední střetnutí víkendu obstaral další nováček v soutěži Green Monsters a již ostřílení Rebels. Byl to pěkný hokejbal, snad jen trošku nervóznější. V tomto duchu se odehrála první třetina. V ní byl šťastnější nováček Green Monsters, když v poslední minutě šel do vedení 1:0. Jenže nástup do druhé třetiny byl od nich katastrofální. Za čtyři minuty to bylo rázem 1:3. Když Rebels ve třetí třetině přidali branku na 1:4, zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže poslední čtyři minuty přinesly drama. Green Monsters nejprve snížili na 3:4. Při hře bez brankáře ale inkasovali  na 3:5. Hned na to se jim naskytla příležitost přesilové hry. Tu v hektickém závěru využili na 4:5. Času už bylo ale proklatě málo a Rebels brali 3 body. Green Monsters si bude muset na první výhru počkat, stejně tak jak v předchozím zápase nováček Vikingové.