Časoměřič: Patrman
 :
2 : 1
(1:1,0:0,1:0)
Branky: 4:26 Kupf (Kriegler, Pavelka), 25:55 Horák (Kupf)  -  1:13 Červinka (Kimmel J., Horáček)

Střely na branku:  16:23
Zásahy brankářů:  22:14
Úspěšnost brankářů: Voborník 95,6 % - Janák 87,5 %
Přesilové hry:       2 : 6  + osobní trest Horáček 6min. (Vikingové)
Využití:                 1 : 1
Hráči utkání: Kupf, Horák, Voborník (všichni Medvědi)
Kdo si vytáhne černého Petra před play-off. To byla otázka dnešního zápasu. Medvědi drží v rukou kartu nejhorší útok ligy. Vikingové kartu nejhorší obrana ligy. Co je lepší, či co je horší, je otázka. Pro dnešek se černý Petr ukryl za nejhorší obranu. Vikingové tak padli na samé dno tabulky. Herní kvalita byla sice na jejich straně, ale domácí to dohnali bojovností. Pro Medvědy to byl zápas sezóny. Prohra by pro ně byla jasná stopka do play off. Takhle to bude ještě boj o poslední postupové místo.
-------
8.4.2018
Františkov 12:00 hod.
4 : 15
(0:5,1:3,3:7)
Branky: 22:48 Guzik (Benda,Kozák), 24:57 Benda, 32:00 Kozák (Kolarovček Ja.,Guzík), 35:03 Kozák (Benda,Kolarovček Ja.)  -  2:45 Pekárek, 7:24 Kollman (Pekárek), 7:37 Kollman (Mrhálek,Pekárek), 10:10 Vondrlík (Kollman), 11:53 Kollman (Pekárek,Mrhálek), 18:41 Zuch (Smetana), 20:47 Kolleman (Pekárek), 23:58 Smetana, 26:02 Mrhálek (Pekárek,Vondrlík), 27:19 Kolleman (Vondrlík), 28:28 Pekárek (Kollman,Vondrlík), 29:01 Kollman (Mrhálek), 30:57 Mrhálek (Pekárek), 31:15 Pekárek (Vondrlík,Mrhálek), 32:54 Vondrlík (Kollman)

Střely na branku:  31:47
Zásahy brankářů:  32:27
Úspěšnost brankářů: Kupf 68 % - Fiala 87 %
Přesilové hry:       2 : 2
Využití:                 1 : 2
V oslabení            0 : 1
Hráči utkání: Kollman, Pekárek, Vondrlík (všichni Warriors)
Kdo dnes čekal těsný boj, byl zklamán. Wild Beast nezaplnili střídačku jak by potřebovali, zvláště když Warriors nastoupili v plné síle. Chyběl snad už jen Дед Мороз a Santa a byli všichni. Ale bez legrace. Warriors ovladli hru, ale Wild Beast se drželi statečně. V takovém zápase musí být v zakončení 100%-ní. Měli několik zajímavých šancí, hrálo se trošku nahoru dolů a kdyby je proměnili, mohl být výsledek těsnější. Na kdyby se ale nehraje. Po zaváhání Rebels v posledním dnešním utkání, ztrácí Warriors na první příčku už jen tři body.

(4:1,1:1,2:2)
Branky: 6:27 Glombík (Hrníčko), 7:32 Žďárský (Vondráček), 8:29 Glombík (Hrníčko), 10:46 Špinka (Hrníčko,Glombík), 15:07 Vondráček, 29:35 Špinka (Žďárský), 32:39 Hrníčko (Dušek)  -  9:38 Marek (Kubišta,Sypták), 20:03 Steffan (Kubišta,Marek), 25:12 Bitterlich, 35:18 Marek (Kubišta)

Střely na branku:  47:41
Zásahy brankářů:  37:40
Úspěšnost brankářů: Smetaník P. 90,2  % - Kriegler S. 85,1  %
Přesilové hry:       4 : 3  + osobní trest Kubišta 6min. (Rebels)
Hráči utkání: Glombík, Hrníčko (oba Vosy), Marek (Rebels)

Vosy dnes potřebovaly vyhrát, aby udrželi reálnou šanci ještě zabojovat o druhou příčku a získaly tak přímí postup do semifinále. Na Rebels vlétly jako opravdový žlutočerný dotěrný hmyz. Nejvíce byl vidět hráč Vos Glombík, který si odnesl titul hráče zápasu. Glombík si za první třetinu připsal 2+1 kan. body. Vosy vyslaly na hostujícího brankáře v první třetině 24 střel.  Vyhráli ji 4:1 a určily celý ráz utkání. Rebels hru ve zbytku zápasu vyrovnali, ale ztrátu z první třetiny už se vymazat nepodařilo a připsali si první porážku sezóny.