Časoměřič: Patrman
 :
11 : 1
(6:0,3:1,2:0)
Branky: 1:00 Szabo, 5:12 Havrda (Szabo, Schreiber), 8:06 Marek (Nevyhoštěný), 9:09 Peřina (Havrda, Erben), 10:41 Nevyhoštěný (Peřina), 11:16 Nevyhoštěný (Peřina, Bitterlich), 12:46 Bitterlich (Peřina), 14:53 Peřina (Steffan), 22:52 Szabo (Peřina), 23:59 Erben (Steffan), 25:17 Peřina (Bitterlich), 29:05 Szabo (Peřina, Marek)  -  14:40 Kriegler (Kupf)
Střely na branku:  48:17
Zásahy brankářů:  16:37
Úspěšnost brankářů: - Kriegler S. 94,1% - Šemberk 77 %
Přesilové hry:       4 : 4
Využití:                 1 : 0
Hráči utkání: Peřina, Szabo, Nevyhoštěný(všichni Rebels)
Hráči Rebels se sešli v hojném počtu. Dalo se tedy čekat, že to budou mít dnes Medvědi těžké. Čekalo se rychlé tempo, ale opak byl pravdou. Hrálo se v klidném duchu, proto skóre po první třetině 6:0 bylo trochu překvapivé. Dnes se jevili Medvědi trochu odevzdaně a na celkové hře a skóre to bylo poznat. Rebels tak jednoznačně, ale zaslouženě vyhráli 11:1. Střelecky řádil hlavně Peřina, který si připsal 3+4 kan. bodů. Za hosty zaznamenal čestný úspěch Kriegler.
------

22.4.2018
Františkov 12:00 hod.
4 : 3
(0:1,1:0,3:2)
Branky: 18:41 Frank (Zuch,Kysela), 24:20 Šubrt, 33:17 Kimmel P. (Kimmel J.), 33:28 Kysela (Hynek)  -  3:36 Benda (Poljat, Kačo), 24:37 Kozák, 29:07 Kozák (Benda)

Střely na branku:  25:31
Zásahy brankářů:  28:21
Úspěšnost brankářů: Kavjázo 90,3 % - Kupf 84 %
Přesilové hry:       3 : 4  + Poljat (Wild Beast) 6+OK
Využití:                 0 : 0
Hráči utkání: Kysela, Frank (oba Vikingové), Kozák (Wild B.)
To druhé dnešní utkání mělo tempo hned od začátku. Hosté brzo vstřelili první branku a měli více ze hry, ale domácí podnikali nebespečné brejky. Wild Beast stále né a né přidat další branku a domácí začali hru vyrovnávat. A v závěru druhé třetiny se jejich snaha vyplatila a bylo srovnáno. Hned po dvaceti vteřinách třetí třetiny otočil skóre pro Vikingy Šubrt a než se domácí doradovali, o sedmnáct vteři bylo již srovnáno, trefil se Kozák. Ten záhy otočil stavem na stranu hostí a bylo to 2:3. V třicáte čtvrté minutě ale přišel šok pro hosty. Nejprve srovnal Kimmel P. a o dalších jedenáct vteřin vstřelil Kysela vítězný gól domácích. Hosté pak v závěru hráli takřka dvě minuty přesilovou hru, tu ale nevyužili a mohli jen litovat nevyužitých šancí z první poloviny zápasu. Za to domácí opouští poslední příčku tabulky a přenechali ji opět Medvědům.

(1:1,1:5,1:1)
Branky: 8:00 Fišer ( Hruška,Kudláček), 18:44 Hruška (Fišer), 25:25 Jacík (Šubrt,Marek)  -  5:20 VOndráček (Dušek), 13:48 Hrníčko (Špinka, Dušek), 15:18 Janků (Janda), 16:47 Hrníčko (Janda), 19:25Špinka (Hrníčko, Dušek), 20:12 Špinka (Hrníčko), 33:08 Janda, 35:05 Vondráček (Žďárský, Janků)

Střely na branku:  26:28
Zásahy brankářů:  21:23
Úspěšnost brankářů: Kudláček 75 % - Smetaník P. 88,4 %
Přesilové hry:      1 : 2
Hráči utkání: Hrníčko, Špinka, Janků (všichni Vosy)

Domácí Green Monstrs si dnes na Vosy věřili. Posílili kádr o kvalitní hráče a šlo se na věc. A v první třetině to bylo hed vidět. Hra byla vyrovnaná a i skóte 1:1 bylo spravedlivé. Ovšem  druhá třetina přnesla více chyb na straně domácích a zkušený tým Vos trestal sebemenší zaváhání v obraně. Stav 2:6 byl pro domácí až příliš krutý, vzhledem k předvedeně hře. Ve třetí třetině se Green Monsters snažili a zasypali brankáře hostu 15 střelami, ale za záda prošla jen jediná. Ta ale prošla i na druhé straně a konečný výsledek 3:7 přinesl tři body Vosám.