V divoké přestřelce berou tři body Wild Beast !!!

:

11 : 8

(2:2,4:2,5:4)
Branky: 4:09 Procházka (Kozák), 9:09 Šimon (Říha B., Kozák), 16:34 Kozák (Šimon), 18:05 Kozák, 19:14 Říha B. (Říha L., Kozák), 20:09 Procházka (Kozák), 24:43 Kozák (Šimon), 25:05 Procházka (Šimon), 27:59 Procházka (Říha B. , Kozák), 29:00 Procházka (Kozák, Šimon), 31:24 Kozák (Procházka)  -  3:53 Kimmel J., 7:34 Červinka (Kysela), 16:27 Červinka (Klíma, Kimmel J.), 21:46 Klíma (Kimmel J.), 28:40 Kavjázo (Kysela, Horáček), 31:04 Kysela (Kavjázo), 31:52 Červinka, 33:32 Kysela (Kavjázo)
Střely na branku: 32:26
Zásahy brankářů:  18:21
Úspěšnost brankářů:  - Krákík (Wild B.) 69,2%  - Janák (Vik.) 66,6%
Přesilové hry:       2 : 2
Využití:                  0 : 1
Hráči utkání: Kozák, Procházka (oba Wild Beast), Červinka (Vikingové)

Wild Beast dostáli svého jména, neboť v divoké gólové přestřelce předčili tým Vikingů 11:8. Pro diváky přitažlivé utkání, pro brankáře noční můra. Útočníci prostě dnes předčili obránce . Famózní výkon dnes předvedl Ondřej Kozák (4+6), který se podílel na deseti gólech z jedenácti v síti Vikingů.

------------

Vosy vydřely výhru

až na samostatné nájezdy !!!

:

4 : 3 sn

(1:0,0:2,2:1-0:0-1:0)

Branky: 10:51 Myšák (Dušek), 25:05 Glombík (Žďárský), 25:48 Glombík (Rychecký), 42:00 Špinka  -  17:39 Bulis (Svoboda J.), 19:06 Marek (Myslivec), 24:06 Pašek (Marek)
Střely na branku: 34:24
Zásahy brankářů:  21:31
Úspěšnost brankářů:  -Smetaník P. (Vosy) 87,5%  - Kudláček (Green M.) 91,1%
Přesilové hry:       1 : 1
Využití:                 0 : 1
Hráči utkání: Špinka, Glombík (oba Vosy), Marek (Green M.)

Dnes se očekávala jasná výhra Vos, ale tým Green Monsters byl proti. V úvodu třetí třetiny dokonce vedli nad Vosama už 3:1, ale síla týmu Vos je velká a dva góly vtěsnané do šestadvacáté minuty určily, že se půjde do prodloužení. Tam už si obě mužstva vše pohlídala a přišla nařadu loterie v podobě samostatných nájezdů. Jediný kdo se prosadil byl Špinka a Vosy braly bodík navíc. Naopak Green Monsters vybojovali první bod v sezóně.

-----------------

Ani čtvrtý zápas sezóny nepřinesl

Medvědům body !!!

:

2 : 12

(1:3,1:7,0:2)

Branky: 5:06 Novotný (Soukup), 13:34 Kvapil (Kriegler ml.)  -  4:37 Kubišta (Schreiber), 5:37 Bitterlich (Marek), 5:59 Peřina (Schreiber), 13:13 Marek (Steffan), 13:43 Peřina (Sypták, Schreiber), 14:22 Bitterlich (Kubišta), 14:43 Bitterlich (Kubišta), 15:29 Sypták (Peřina), 16:56 Kubišta (Rudolf, Erben), 20:46 Kubišta (Erben), 26:11 Peřina (Steffan), 29:58 Steffan (Kubišta, Erben)
Střely na branku: 34:35
Zásahy brankářů:  23:32
Úspěšnost brankářů:  - Voborník 15st. 46,6%  , Šemberk 20st. 80% (oba Medvědi) - Šír  (Rebe.) 94,1%
Přesilové hry:       2 : 3
Využití:                 1 : 0
Hráči utkání: Kubišta, Peřina, Bitterlich (všichni Rebels)

Zkusit urvat první body v seóně chtěli Medvědi proti Rebels. Po první třetině to ještě nevypadalo tak zle. Stav byl 1:3 pro Rebels. Ale v druhé už to tam začalo padat a Medvědi nestačili vyndávat balónky ze své branky. Skóre bylo hrozivé 2:10!!! Ve třetí už ale Rebels byli mírumilovní a přidali už jen dvě branky.  V tabulce jsou tak druzí, jen o vyšší počet vstřelených branek vedou Warrioři. Medvědi se krčí na dně ligové tabulky.