Rozhodčí: Šubrt, Chcanek - Šir

:

3 : 8

(1:1,1:2,1:5)

Branky: 4:59 Štěpán (Červinka), 13:55 Kavjázo (Kysela), 25:57 Kimmel J. (Kimmel P.)  -  7:19 Špinka, 15:35 Špinka (Myšák), 19:56 Myšák (Špinka, Bulis), 24:13 Špinka (Moťka, Albani), 24:21 Myšák, 24:48 Myslivec (Bulis, Kovařík), 25:22 Kovařík (Myslivec, Patrman), 35:04 Albani (Patrman)
Střely na branku:  19:26
Zásahy brankářů:  18:16
Úspěšnost brankářů: Jonák (Vik.) 69,2% -  Kudláček (G.M.) 84,2%
Přesilové hry:      2 : 2
Využití:                  0 : 0
Hráči utkání: Špinka, Myšák, Albani (všichni Green Mnst.)
V dnešním utkání šlo o veledůležité tři body. Oba týmy se chtěli před zimou dostat v tabulce výše a od toho se odvíjela nervozita a podrážděnost obou týmu v osobních soubojích. Míra trpělivosti rozhodčích přetekla v desáté minutě, kdy celou situaci museli řešit osobními tresty pro hráče Horáčka (Vik.) a Kovaříka (G.M.). Stav po první třetině byl 1:1. I druhá třetina se nesla ve stejném duchu.  Předváděná hra nebyla nijak oslňující. Domácím se sice podařilo dostat se opět do vedení, jako v první třetině, ale hosté stejně tak rychle vyrovnali. V tu chvíli se zdál nejpravděpodobnější remízový výsledek a to i přeto, že se Green Monsters poprvé v utkání dostali do vedení. Vše však změnil nástup do třetí třetiny. Kdy nevídaný kolaps Vikingů v první minutě a půl zcela zhatil veškeré iluze o dobrém výsledku, natož o třech bodech. Hosté nasázeli hnedle čtyři góly a bylo rozhodnuto. Obě mužstva pak ještě přidala po jednom gólu a určila výsledek na 3:8.Green Monsters se v neúplné podzimní tabulce posunulo na pěkné 4.místo. Za to Vikingové zůstávají jen o skóre předposlední.