12:00 hod.

:

14 : 1

(3:0,3:0,8:1)

Branky: 3:49 Rudolf pp (Szabo), 9:28 Steffan pp  (Marek, Sypták), 11:52 Marek, 17:15 Sypták (Erben), 19:46 Steffan, 21:30 Vrabec (Marek, Pejchal), 24:45 Rudolf ( Erben), 26:34 Bitterlich (Pejchal, Sypták), 29:11 Bitterlich (Sypták, Pejchal), 29:40 Pejchal (Sypták, Marek), 33:22 Vrabec (Erben, Marek), 33:44 Bitterlich (Steffan, Kriegler S.), 34:44 Sypták os (Marek), 35:00 Sypták os (Marek)  - 32:16 Smetana (Vašek)

Střely na branku:  36:13
Zásahy brankářů:  12:22
Úspěšnost brankářů: Kriegler (Reb.) 92,3% - Kozák (Warr.) 61,1%
Přesilové hry:       2 : 1
Využití:                  2 : 0
V oslabení:           2 : 0
Hráči utkání: Sypták, Marek, Bitterlich (všichni Rebels)

Dlouho očekávané hokejbalové jaro začalo dohrávkou Rebels - Warriors. Měl to být vyrovnaný souboj druhého s prvním, ale Warriors chyběla jejich úderná trojka Pekárek, Marušinec, Knížek a na hře to bylo znát. Hosté se od začátku uchýlili ke hře co nejčastěji hru přerušit a tím uhrát dobrý výsledek. Tento styl hry však nefungoval a při poměru střel 12:1 prohráli první třetinu 3:0, kde hráči domácích jasně dominovali a využili obě dvě nabídnuté přesilové hry. Druhou třetinu se už snažili Warriors hráčům Rebels vyrovnat. A hned se dostali do několika šancí, které bohužel nedokázali zakončit, nebo netrefili zařízení. Ale poměr střel v druhé třetině byl už jen 7:4. Přesto se výsledek hnul opět o tři góly na 6:0. Hráči domácích měli balónek více-méně stále pod kontrolou  a prostě si na svou šanci dokázali počkat a přesně ji zakončit. Třetí třetina již byla divočina. Poměr střel 17:8 . Rebels předvedli několik pěkných kombinací zakončených gólem. Hostující brankář Kozák se snažil jak mohl, ale špatné pokrývání hráčů v obraně vedlo k debaklu 14:1. Nejvíce si zápas užil Martin Sypták, který v zápase nasbíral 7 kanadských bodů, za 3 góly a 4 asistence.

(2:2,4:1,1:4)

Branky: 9:04 Toth T. (Štěrba, Kozák), 11:56 Toth L. (Toth T., Kozák), 17:30 Kozák (Toth T., Guzik), 17:55 Toth T. (Guzik), 18:30 Guzik (Toth L., Štěrba), 23:57 Toth T. (Kozák, Guzik), 28:44 Toth T.  - 6:10 Hrníčko, 7:16 Hrníčko (Špinka, Vondráček), 20:50 Smetaník M. (Špinka), 24:15 Hrníčko (Smataník M.), 26:05 Vondráček (Smetaník M.), 29:31 Smetaník M ( Janků), 33:40 Vondráček (Hrníčko,Janků), 37:55 Vondráček (Hrníčko)

Střely na branku:  30:50
ZásahSy brankářů:  42:23
Úspěšnost brankářů: Kupf (Wild B.) 84 % - Smetaník P. (Vosy) 76,6 %
Přesilové hry:       1 : 1
Využití:                  0 : 0
Hráči utkání:  Vondráček, Hrníčko (oba Vosy), Thot T. (Wild Beast)

Ve velmi pěkném zápase se střetla mužstva Wild Beast a Vosy. Po opatrném začátku dvakrát udeřily Vosy. Domácí ale do přestávky skóre srovnali. V druhé třetině si vypracovali vedení o tři branky a zdálo se, že výhře už nic nezabrání.  Tohoto opojení, ale využili hráči hostů a v heroickém závěru se jim podařilo srovnat na 7:7. V prodloužení dokonal obrat Vondráček a přiřkl bod na víc Vosám a sám se stal hráčem utkání!!!

Dohrávka 3.kolo
Rozhodčí:  Moťka, Vojtíšek
12:00 hod.

:

10 : 1

(1:0,3:0,5:1)

Branky: 5:41 Sypták (Marek), 9:43 Erben (Vrabec, Bitterlich), 20:51 Vrabec (Ebren), 21:36 Sypták (Steffan, Bitterlich), 22:29 Bitterlich (Pejchal,Vrabec), 24:40 Erben (Szabo), 26:13 Szabo (Marek), 30:07 Vrabec (Pejchal,Bitterlich), 35:22 Bitterlich (Marek,Sypták), 35:42 Marek (Sypták,Bitterlich)  -  26:18 Vondráček

Střely na branku:  43:18
Zásahy brankářů:  17:33
Úspěšnost brankářů: Kriegler S. (Rebels) 94,4 % - Smetaník P. (Vosy) 76,7 %
Přesilové hry:       2 : 3
Využití:                  1 : 0
Hráči utkání: Bitterlich, Sypták, Vrabec (všichni Rebels)

V dalším utkání Vosy nastoupily proti domácím Rebelum. V první zápase ale nechaly vosy spoustu sil a v zápase to bylo vidět. Po celou dobu tahaly za kratčí konec a skóre se pomalu, ale jistě, navyšovalo až na dvouciferné. Rebels se rázem přiblížili k první příčce a když zvládnou poslední dohrávku, vyhoupnou se do čela tabulky.

(1:1,4:1,5:3)

Branky: 2:01 Vrabec (Marek), 13:42 Vrabec (Erben), 14:20 Sypták ( Pejchal, Bitterlich), 19:50 Erben, 21:05 Sypták (Bitterlich), 33:22 Erben (Vrabec, Steffan), 33:33 Marek, 33:49 Pejchal (Bitterlich, Sypták), 33:57 Pejchal (Sypták, Bitterlich), 35:57 Marek (Erben)  -  4:44 Toth T. (Štěrba), 19:42 Toth L. (Toth T.), 24:17 Toth L. (Toth T.), 31:14 Toth L. (Toth T.), 34:47 Toth T.

Střely na branku: 48:30
ZásahSy brankářů:  25:38
Úspěšnost brankářů: Šír (Rebels) 83,3 % - Kupf (Wild B.) 79,1 %
Přesilové hry:      0 : 3
Využití:                  0 : 2
Hráči utkání: Sypták, Erben, Marek (všichni Rebels)

V poslední dohrávce Rebels přivítali Wild Beast. A opět se čekal pěkný hokejbal. Po opatrné první třetině, kdy byl stav vyrovnaný 1:1, se v druhé už více prosazovali domácí. Zajistili si příjemné vedení do třetí třetiny 5:2. Wild Beast se ale nechtěli vzdát tak lehce a dokázali skóre posunou už na 5:4, ale branka Erbena v čase 33:22 na 6:4 je zlomila a během tří minut dostali další čtyři branky a bylo hotovo. Rebels se dostali po dohrávkách z podzimu na první místo bez ztráty bodu!!! Druhé místo drží Warriors a třetí patří obhájcům titulu Vosám Liberec.