Časoměřič: Patrman
 :
2 : 3
(0:0,0:1,2:2)

Branky: 30:30 Kysela, 44:05 Kysela (Zuch)  -  22:21 Kupf (Kriegler), 34:07 Vojtíšek (Kriegler), 44:43 Pavelka (Kriegler)

Střely na branku:  27:44
Zásahy brankářů: 41:25
Úspěšnost brankářů:  Janák 93,18%  -  Šemberk  92,59 %
Přesilové hry:       1: 4
Využití:                 0 : 1
Hráči utkání: Kriegler, Pavelka (oba Medvědi), Kysela (Vikingové)

Duelem mezi týmem Vikingů a Medvědů začal nový ročník Okresní neregistrované hokejbalové ligy Liberec. Čekal se vyrovnaný boj a výsledek naznačuje, že tomu tak bylo. Co ale překvapilo, bylo celkem slušné tempo zápasu. Oba týmy chtěli v tomto utkání uspět a rozjet novu sezónu lépe, než loňskou, kde skončili poslední, respektive předposlední. Až do poloviny zápasu drželi btankáři čisté konto. Střelci stále seřizovali mířidla a jako první je seřídil hostující Kupf a Medvědi šli do vedení.0:1. Hosté ale zaspali začátek třetí třetiny a hned v úvodu srovnal skóre Kysela (1:1) , po hrubé chybě Šubrtové. Hosté hráli 4 přesilové hry a jednu z nich vyžil Vojtíšek 1:2. Už se zdálo, že tak i utkání skončí. Medvědi šetřili čas a to se jim v poslední minutě vymstilo. Opět po hrubé chybě, tentokrát ji vytvořil Kriegler srovnal stav na 2:2 svým druhým gólem Kysela. Jenže v posledním útoku zápasu velmi šťastně skóroval Pavelka, když si domácí brankář Janák srazil balónek do své branky. Za 17 vteřin už Vikingové nic nevymysleli a prohráli 2:3.

(2:1,4:1,4:3)

Branky: 3:29 Poljak (Kolarovček), 14:10 Benda (Poljak), 15:25 Benda (Poljak), 18:59 Poljak (Kalina, Smetana), 26:00 Benda (Kozák, Mikulášek), 27:44 Kalina (Mikulášek, Kozák), 33:08 Benda (Poljak), 34:39 Poljak, 39:56 Benda, 43:51 Kalina (Kozák, Benda)  -  11:19 Eitler (Patrman, Moťka), 22:45 Svatuška (Průšek), 38:37 Eitler (Průšek), 42:39 Svatuška (Moťka, Maruška), 44:53 Moťka (Maruška)
Střely na branku:  53:31
Zásahy brankářů:  26:43
Úspěšnost brankářů:  Toman  83,87 %  -  Kudláček 81,13 %
Přesilové hry:      2 : 0
Využití:                 1 : 0
Hráči utkání: Benda, Poljak, Kalina (všichni Wild Beast)

V druhém utkání prvního kola už byl favorit znám v podobě Wild Beast. Jenže na začátku sezóny nikdy není nic jistého. Kór, když Green Monsters posílil o kvalitního obránce Svatušku. Další posilou byl hráč Eitler. O tom, že se tito dva pro sezónu vyplatí si můžete přečíst ze zápisu. Oba se gólově prosadili a to hned dvakrát. Jenže Wild Beast mají Bendu s Poljakem. Dobře jim sekundoval Kalina. Tito tři střelci stačili, aby nasázeli dohromady domácím 10 branek! V první třetině se hrálo opatrněji. Domácí ji vyhráli 2:1. V druhé přinutili hosty k chybám v obraně a navýšili stav už na 6:2 . Ve třetí se hosté snažili více útočit, což přineslo ovoce, ale zároveň se otevírala zadní vrátka pro rychlíky z Wild Beastu. Brankář hostů Kudláček se na své obránce rozčiloval, ale  marně. Nakonec si odnesl kyblík s 10 balónky ze své sítě!

------------

9.9.2018
Františkov 13:00 hod.
Rozhodčí: Vojtíšek, Zuch
Časoměřič: Kudláček
 : â€žPředstavujeme logo B týmu, který bude hrát libereckou ligu pod názvem Colorado Liberec. Wild Beast B jsme nemohli dát, toto nám bylo  na radě zamítnuto.“

29 : 3

(11:0,13:1,5:2)

Branky: 2:45 Steffan ( Smetaní M., Dušek), 3:13 Žďárský, 7:09 Rychecký (Peřina), 7:27 Smetaník M. ( Myšák, Dušek), 9:02 Erben (Steffan, Rychecký), 10:34 Janda (Žďárský, Janků), 11:24 Erben (Peřina), 12:10 Dušek (Steffan, Smetaník M.), 13:02 Rychecký (Erben), 14:26 Žďárský (Steffan, Janda), 15:34 Smetaník M. (Steffan), 15:43 Žďárský, 17:18 Myšák (Smetaník M., Dušek), 18:07 Steffan (Žďárský), 18:33 Peřina (Janků, Toman), 19:42 Smetaník M. (Myšák), 20:32 Janků (Žďárský, Janda), 20:39 Erben (Peřina, Steffan), 20:50 Rychecký (Myšák, Smetaník M.), 22:26 Steffan, 24:17 Smetaník (Janků, Myšák), 26:37 Dušek (Peřina), 27:17 Smetaník M. (Steffan), 32:03 Myšák (Smetaník M.), 34:30 Peřina (Erben), 38:19 Peřina (Erben, Dušek), 39:00 Myšák (Smetaník M.), 40:36 Žďárský (Janda)  -  23:36 Novotný L. (Romaněnko, Michálek), 34:48 Romaněnko (Novotný L., Michálek), 42:40 Mašek
Střely na branku:  76:15
Zásahy brankářů:  12:47
Úspěšnost brankářů: Smetaník P. 100%, Toman 78,57 %  -  Novotný 61,84 %
Přesilové hry:       1 : 2
Využití:                 1 : 0
Hráči utkání: Smetaník M., Myšák, Steffan (všichni Vosy)

V třetím utkání dne nastoupily Vosy proti nováčkovi týmu Colorado. Hostůn nechybělo nadšení do hry, ale proti obrovskému favoritovi na celkové vítězství v lize neměli sebemenčí šanci. Za zmíňku stojí jen několik zajímavostí v utkání o kterých se zmíním, jinak to byla demolice soupeře. V první třetině Colorado vyslalo jen jednu střelu na domácího brankáře Smetaníka. Sami inkasovali hned 11 branek. Do druhé třetiny tedy Vosy nasadily nadějného mladého brankáře Tomana, kterému je teprve 13 let. V polovině utkání byl už stav 20:0! Na to domací zareagovali snížením tempa a nechali hosty si trochu zahrát. Jinak by rozdíl výsledku byl ještě větší, než konečných 29:3. Coloradu přeji, aby vše hodili za hlavu, tvrdě potrénovali a soustředili se na další soupeře.

9.9.2018
 :
2 : 3

Branky: 30:30 Kysela, 44:05 Kysela (Zuch)  -  22:21 Kupf (Kriegler), 34:07 Vojtíšek ppg (Kriegler), 44:43 Pavelka (Kriegler)

9.9.2018
11:00 hod.
 :

10 : 5

Branky: 3:29 Poljak (Kolarovček), 14:10 Benda (Poljak), 15:25 Benda (Poljak), 18:59 Poljak (Kalina, Smetana), 26:00 Benda (Kozák, Mikulášek), 27:44 Kalina (Mikulášek, Kozák), 33:08 Benda (Poljak), 34:39 Poljak, 39:56 Benda, 43:51 Kalina (Kozák, Benda)  -  11:19 Eitler (Patrman, Moťka), 22:45 Svatuška ppg (Průšek), 38:37 Eitler (Průšek), 42:39 Svatuška (Moťka, Maruška), 44:53 Moťka (Maruška)
Přesilové hry:      0 : 2
Využití:                 0 : 1

9.9.2018
 :

29 : 3

Branky: 2:45 Steffan shg ( Smetaní M., Dušek), 3:13 Žďárský ppg, 7:09 Rychecký (Peřina), 7:27 Smetaník M. ( Myšák, Dušek), 9:02 Erben (Steffan, Rychecký), 10:34 Janda (Žďárský, Janků), 11:24 Erben (Peřina), 12:10 Dušek (Steffan, Smetaník M.), 13:02 Rychecký (Erben), 14:26 Žďárský (Steffan, Janda), 15:34 Smetaník M. (Steffan), 15:43 Žďárský, 17:18 Myšák (Smetaník M., Dušek), 18:07 Steffan (Žďárský), 18:33 Peřina (Janků, Toman), 19:42 Smetaník M. (Myšák), 20:32 Janků (Žďárský, Janda), 20:39 Erben (Peřina, Steffan), 20:50 Rychecký (Myšák, Smetaník M.), 22:26 Steffan, 24:17 Smetaník (Janků, Myšák), 26:37 Dušek (Peřina), 27:17 Smetaník M. (Steffan), 32:03 Myšák (Smetaník M.), 34:30 Peřina (Erben), 38:19 Peřina (Erben, Dušek), 39:00 Myšák (Smetaník M.), 40:36 Žďárský (Janda)  -  23:36 Novotný L. (Romaněnko, Michálek), 34:48 Romaněnko (Novotný L., Michálek), 42:40 Mašek
Využití:                 0 : 0
V oslabení            1 : 0