Časoměřič: Kudláček
 :
3 : 9
(2:3,0:3,1:3)

Branky: 1:22 Kupf (Brož, Kriegler), 2:05 Kupf (Šubrtová), 30:30 Pavelka (Kriegler)   -  2:51 Michálek (Žďárský, Janků), 8:53 Špinka (Michálek, Žďárský), 14:55 Smetaník ppg (Peřina, Steffan), 16:19 Špinka ppg (Erben), 17:42 Smetaník M. (Peřina, Myšák), 23:03 Smetaník M. (Erben, Michálek), 36:39 Žďárský (Karpíšek, Myšák), 37:42 Peřina shg, 40:31 Myšák (Špinka, Erben)
Střely na branku:  44:23
Zásahy brankářů:  20:35
Úspěšnost brankářů:  Šemberk 79,54 %  -  Smetaník P. 86,95 %
Přesilové hry:      4 : 2
Využití:                 0 : 2
v oslabení            0 : 1
Hráči utkání: Smetaník M., Špinka, Peřina (všichni Vosy)
Domácí si nechali přeložit utkání druhého kola o týden, ale na účati to moc znát nebylo. Při pohledu na střídačku bylo jasné, že fanoušků Medvědů přišlo více, než hráčů na střídání. Tu jeden, tu druhý. Zato hráčů Vos dvě a půl lajny. Přesto medvědi začali svižně a už po dvou minutách vedli 2:0. Obě branky vstřelil Matěj Kupf. Hosté se ale rychle oklepali a do minuty snížili na 2:1. Hra byla kupodivu vyrovnaná. Bohužel pro domácí, pět vteřin před koncem první třetiny otočil stav na 2:3 pro Vosy z přesilové hry Martin Smetaník. Ten v druhé třetině dovršil hattrick a poslal hosty už do konfortního vedení 2:6. V úvodu třetí třetiny domácí sice vsítili branku na 3:6, ale již na nich byla vidět patřičná únava a Vosám pomalu přestali stíhat. Hosté si tak bez větších potíží došli pro tři body za výhru 3:9.

(1:0,5:1,5:2)

Branky: 2:15 Marek (Svatuška, Průšek), 15:08 Eitler (Svatuška, Průšek), 16:07 Svatuška (Marek), 19:15 Průšek (Kučera, Myslivec), 19:57 Kovařík (Marek, Eitler), 23:59 Svatuška, 28:24 Eitler (Kovařik, Marek), 31:07 Svatuška (Průšek), 35:42 Marek (Eitler), 39:19 Moťka (Maruška, Eitler), 41:49 Svatuška ppg (Průšek, Kučera)  -  20:10 Ševčík (Vojmik), 25:25 Ševčík ppg (Vojmik), 43:01 Vojmik
Střely na branku:  52:25
Zásahy brankářů:  22:41
Úspěšnost brankářů:  Kudláček 88 %  -  Novotný 78,84 %
Přesilové hry:      1 : 5
Využití:                 1 : 1
Hráči utkání: Svatuška, Průšek, Eitler (všichni Green Monsters)
Colorado začalo zápas druhého kola lépe než minulé první, ale i přesto po první třetině prohrávalo 1:0. Pak už se chytili otěží domácí Green Monsters, jmenovitě Svatuška (4+2) a skóre začalo rychle narůstat. Konečný výsledek 11:3 je pro Colorado oproti minulému zápasu přijatelnější, přesto je stále na čem pracovat a nováček si bude muset na svou první výhru ještě počkat.
(2:2,6:0,4:0)

Branky: 9:30 Mikolášek shg (Schnaubelt, Poljak), 11:52 Polojak, 16:58 Poljak (Kalina, Kolarovček), 17:46 Kolarovček (Poljak), 20:22 Schnaubelt ppg (Smetana, Poljak), 25:10 Poljak (Kolarovček), 26:57 Kalina (Schnaubelt), 27:22 Poljak shg (Schnaubelt), 30:41 Poljak (Schnaubelt), 34:10 Gutik (Kalina), 34:39 Šubrt (Poljak), 44:09 Schnaubelt (Smetana, Poljak)  -  5:20 Zuch (Kavjázo), 12:17 Vašek
Střely na branku:  73:16
Zásahy brankářů:  14:61
Úspěšnost brankářů:  Kozák  87,5 %  -  Janák 83,56 %
Přesilové hry:      2 : 3
Využití:                 1 : 0
V oslabení            2 : 0
Hráči utkání: Poljak, Schnaubelt, Kolarovček (všichni Wild Beast)

Wild Beast byli v dnešním zápase favoriti, nečekal se ale, až takový výsledek. Vikingové drželi krok jen první třetinu. Pak už na koncert domácích, hlavně dirigenta Poljaka (5+5) , nedokázali najít ty správné noty a do rozjete filharmonie značky Wild Beast se nedokázali zapojit a prohráli vysoko 12:2!!!