Časoměřič: Patrman
 :
3 : 10
(1:4,1:2,1:4)

Branky: 14:55 Guzik (Mikulášek), 18:47 Kalina ppg (Smtana, Šubrt), 35:35 Kozák (Kalina)  -  6:22 Peřina shg, 7:34 Janda, 8:30 Prřina (Rychecký, Erben), 8:58 Špinka (Janků, Michálek), 14:08 Erben (Peřina,Myšák), 21:33 Špinka ppg (Dušek), 26:44 Peřina (Špinka), 28:59Janda shg, 31:08 Erben (Peřina), 32:05 Michálek (Rychecký, Špinka)
Střely na branku:  33:55
Zásahy brankářů: 45:30
Úspěšnost brankářů:  Kupf 81,8 %  -  Smetaník P.  90, 9%
Přesilové hry:     4 : 1
Využití:                1 : 1
V oslabení:          0 : 2
Hráči utkání: Peřina, Erben, Špinka (všichni Vosy)
Čekal se boj o první příčku. Jenže někteří hráči domácích k zápasu nepřistoupili zodpovědně a vůbec nedorazili. Ke střídání tak měli pouhé dva hráče. Zato Vos bylo hnedle plné hnízdo, pardon, plná střídačka. Z prvu nic nenasvědčovalo, že by v počtu hráčů měl být nějaký problém. Dokonce Wild Beast dostali k dispozici přesilovou hru. Zle s ní ale naložili. Hrubá chyba obránce a Peřina při vlastním oslabení poslal Vosy do vedení. Úplně stejná situace o minutu později. Hrubá chyba posledního obránce a opět samotný hráč se hnal na branku domácích. A šup 0:2. Tentokrát to byl Janda. A další hrubá chyba a další a za dvě a půl minuty bylo hotovo. 0:4!!! Branky jako přes kopírák. Pět vteřin před koncem první třetiny zastihla střela Guzika z půlky hřiště brankáře Vos nepřipraveného a domácí snížili. To však byla jen slabá náplast. První třetina rozhodla o celkovém pojetí zápasu. Do konce utkání hráli hosté co potřebovali a domácí byli rádi, že už je konec. Přesto už se těší na jarní odvetu a na vysokou porážku 3:10 rádi rychle zapomenou.

(0:3,0:2,0:7)

Branky: 0:10 Kupf (Kriegler), 5:26 Kriegler (Kupf), 10:47 Kriegler (Kupf, Jakubec), 17:14 Kupf (Kriegler), 18:30 Pavelka ppg  (Kriegler), 31:04 Brož (Kupf, Kriegler), 34:11 Drapák ppg (Kriegler), 35:46 Kriegler (Vojtíšek, Šubrtová), 38:14 Kupf (Kriegler), 40:17 Kupf (Jakubec, Kriegler), 42:47 Pavelka (Drapák, Vojtíšek), 44:56 Jakubec (Kupf, Vojtíšek)
Střely na branku:23:75
Zásahy brankářů: 63:23
Úspěšnost brankářů:  Novotný 84 %  -  Šemberk 100 %
Přesilové hry:      6 : 5
Využití:                 0 : 2
Hráči utkání: Kupf, Kriegler, Šemberk  (všichni Medvědi)
Domácí Colorado nastoupilo získat na třetí pokus nějaký ten bodík do tabulky. To by si ale ještě na začátku nesměli dávat tzv. dvacijáše, neboť hostujícím Medvědům stačilo jen 10 vteřin a bylo to rázem 0:1!  Co má paměť sahá, zřejmě nejrychlejší gól v soutěži za poslední roky. Domácí se snažili, ale duo rozzuřených Medvědů Kupf, Kriegler pálilo ze všech stran. Bylo to jak v roce 1916 u Verdunu. Po konečném hvizdu to bylo jářku 75 střel! Nejlépe seřízené kanóny měli dělostřelci Kupf 4+4 a Kriegler 3+7. Obraná linie nepustila do svého týlu žádného protivníka a první nula pro brankáře hostů Šemberka byla na světě. Medvědi si lehce poradili s Coloradem 0:12.

(0:1,2:1,2:1)

Branky: 18:01 Novotný L. , 28:27 Kysela (Kavjázo, Kimmel J.), 39:02 Frank (Červinka, Kimmel J.), 44:15 Kysela (Červinka, Frank)  -  5:40 Svatuška, 18:08 Moťka (Maruška), 40:18 Eitler (Moťka)
Střely na branku:  30:46
Zásahy brankářů:  43:26
Úspěšnost brankářů:   Janák 93,4 % - Kudláček 86,6 %  -
Přesilové hry:      4 : 2  + Horáček (Vik) OT 10 min. a Eitler (GM)  OT 10min.
Využití:                 0 : 0
Hráči utkání: Kysela, Janák (oba Vikingové) , Moťka (GM)

Ve třetím zápesu dne se střetli domácí Vikingové s týmem Green Monsters. Čekal jsem vyrovnaný boj o každý balónek. A abych pravdu řekl, příliš jsem se nemýlil. Z vyrovnáné první třetiny si stojí připomenout hrubou chybu obránce Vikingů, který vyhazoval balónek středem obraného pásma. Už v juniorce by na něj trenér udělal ty, ty, ty, takhle né!!! Co čert nechtěl, vlastně Viking nechtěl, míček si mezi kruhy zastavil zcela osamocený hostující Svatuška a to už je nějaký pan střelec a bylo rázem 0:1. Druhá třetina byla snad ještě vyrovnanější. Domácí srovnali krok gólem Novotného. Jenže, než se Vikingové doplácali po zádech, už zase prohrávali. Jen 7 vteřin stačilo aby šli hosté znovu dovedení gólem Moťky. To neunesl domácí Horáček a vystřelil míček mimo hřiště, čím si vysloužil osobní trest 10 minut. Vikingům se podařilo do konce třetiny i tak srovnat krok na 2:2 Kyselou. V třetí třetině převzali aktivitu hosté. Přesto ale obdrželi třetí branku z hole Franka. Na tu do minuty odpověděli gólem Eitlera na 3:3, který za posměšné chování k soupeři ke vstřelenému gólu vyfasoval osobní trest 10minut. Nálada byla plná vášní. Utkání se chýlilo ke konci a i přes větší snahu Green Mosters o srthnutí výhry na svou stranu, se prodloužení jevilo, jako jediná možnost jak poznat vítěze. Domácí brankář Janák Vikingi v důležité závěrečné chvíli podržel a vyplatilo se! Přílišná snaha vyhrát v základní hrací době se hostum vymstila. Příliš se všichni vysunuli do útočné fáze a za zády zcela zapoměli domácího Kyselu. Ten patří k breakovým hráčum a své sólo v poslední minutě, nutno podoknout i s kouskem štěstí, neboť hostující brankář Kudláček dělal co mohl, na dvakrát proměnil. Dnes nevyhrálo lepší mužstvo, které by se jen těžko určovalo, ale šťastnější a tím bylo mužstvo Vikingů.