Časoměřič: Patrman
 :
8 : 5
(4:2,3:3,1:0)

Branky: 0:07 Kupf, 6:42 Kupf ppg (Růzha, Kriegler), 7:07 Kupf, 11:07 Růzha ppg (Kriegler), 18:38 Růzha (Kriegler), 19:49 Růzha (Kriegler, Kupf), 25:05 Kriegler ppg (Růzha, Kupf), 40:20 Kupf ppg (Růzha, Kriegler)   -   2:59 Zuch ppg (Kysela, Kavjázo), 11:43 Kysela (Kavjázo,Kimmel J.), 18:53 Kavjázo (Kysela), 28:19 Červinka, 29:43 Kysela (Horáček)
Střely na branku: 42:40
Zásahy brankářů: 35:34
Úspěšnost brankářů: Šemberk  87,5 %  -  Janák 71,4 % , Voborním 90,4 %
Přesilové hry:      7 : 1
Využití:                4 : 1
V oslabení:          0 : 0
Hráči utkání: Kupf, Růzha, Kriegler (všichni Medvědi)
A je tu šesté kolo liberecké soutěže. Medvědi doufali ve výhru a přáli si zaváhání Wild Beast, aby si upevnili druhou příčku a odskočili jim. Zato Vikingové potřebovali výhru jako sůl a přáli si zase zaváhání Green Monsters, aby si pojistili čtvrtou pozici. Jenže Vikingové byli ještě v šatně a už prohrávali 1:0. Domácím na první gól stačilo neuvěřitelných 7 vteřin. Hosté rychle vyrovnali z přesilové hry, ale to Medvědi během první třetiny dokázali hned dvakrát a divoká první třetina skončila 4:2. Gólový příděl na obou stranách pokračoval i v druhé třetině. Oba týmy přidali po třech brankách. Stav byl tedy 7:5. V třetí třetině to už byl jen boj, při kterém se hráči hostů nechali hned třikrát vyloučit a dovolili domácím přidat poslední pojišťovací gól na 8:5 z přesilové hry. Medvědi využili v tomto utkání hned 4 přesilové hry. V sezóně již využili 11 přesilových her!!! Hned 5 z nich využil zatím nejlepší v této disciplíně v probíhající soutěži a zaroveň nejlepší střelec s 18 zásahy Matěj Kupf. Tak jako v minulém zápase rozhodli zápas přesilové hry, které zatím vystříleli  Medvědům druhou pozici v tabulce. V příštím kole se utkají s týmem Vos. Podzimní zápas jim příliš nevyšel a prohráli 3:9. Nutno podotknou, že je to ale jediná porážlka v soutěži a mají jim tedy co vracet. Vikingové přivítají Wild Beast

(0:2,2:1,1:2)

Branky: 20:40 Svatuška ppg (Moťka), 28:56 Myslivec (Zrůst), 32:02 Zrůst (Svatuška)   -   7:57 Kalina (Guzik), 8:52 Maďar (Kalina), 18:10 Maďar (Jurga), 43:35 Maďar ppg (Kozák, Huk), 44:00 Guzik (Kalina, Jurga)
Střely na branku: 32:24
Zásahy brankářů: 19:29
Úspěšnost brankářů:  Štich 79,1 % - 90,6 Šubrt %
Přesilové hry:     4: 2
Využití:                1 : 1
Hráči utkání: Maďar, Kalina (oba Wild Beast), Svatuška (Green Monsters)
Oba týmy již věděli výsledek prvního utkání kola a tak Green Monsters měli šanci se dostat po prohře Vikingů na 4 místo v tabulce. Co k tomu třeba? Maličkost. Porazit Wild Beast. Jenže, ti pokud chtěli držet krok se špičkou tabulky, museli po výhře Medvědů stůj co stůj vyhrát. Lépe do zápasu vkročili hosté, když první třetinu vyhráli 2:0. Když už bylo 3:0, zdálo se, že s domácimi je ámen. Využitá přesilová hra Svatuškou a snížení na 1:3 vlila Monsters krev do žil. Do konce třetiny snížili na 2:3 a hned z kraje třetí vyrovnali na 3:3 a jelo se od znova. Když už to vypadalo na nějaký ten bodík na každou stranu, vybral si rozhodčí dobře hrajícího Svatušku v čase 43:19!!! a doprovodil ho na trestnou lavici za držení. Hosté bleskově poskytnutou výhodu využili a během dalších 25 vteřin domácí dorazili a bylo 3:5. Pro Green Monsters jistě smolné utkání. Tak snad příště, bo navštíví nováčka tým Colorado. Ti zatím sbírají zkušenosti a v lize se jim moc nedaří a jsou bez výhry. Wild Beast jak již bylo zmíněno, zavítají k Vikingům.
(0:7,1:6,3:13)

Branky: 24:35 Kolarovček (Brož, Hanzlík), 33:29 Kučera, 34:37 Hanzlík (Kolarovček), 44:03 Kolarovček (Hanzlík)   -   1:55 Myšák ppg (Peřina, Erben), 3:47 Steffan ppg (Hrníčko, Vondráček), 6:10 Špinka (Erben), 8:17 Peřina (Erben, Steffan), 8:47 Steffan (Erben, Peřina), 12:32 Steffan (Peřina, Vondráček), 14:04 Peřina (Janků, Špinka), 17:33 Špinka (Steffan,Janků), 19:12 Vondráček (Myšák, Rychecký), 19:45 Hrníčko (Janků), 20:11 Hrníčko (Špinka ), 23:19 Steffan ppg (Erben, Janků), 27:52 Rychecký (Erben, Vondráček), 32:24 Hrníčko (Peřina, Steffan), 33:02 Erben ppg (Myšák, Rychecký), 33:25 Hrníčko (Steffan,, Špinka), 33:57 Špinka (Hrníčko, Steffan), 34:17 Rychecký (Erben, Myšák), 34:52 Hrníčko (Vondráček), 34:56 Hrníčko (Vondráček), 36:09 Špinka (Erben, Rychecký), 36:29 Peřina (Hrníčko, Steffan), 37:35 Steffan (Hrníčko, Peřina), 40:09 Steffan (Hrníčko, Špinka), 41:27 Špinka (Hrníčko, Steffan), 42:08 Rychecký (Peřina)
Střely na branku: 86:15
Zásahy brankářů: 60:11
Úspěšnost brankářů: Novotný 69,7 % - Toman 73,3 %
Přesilové hry:      0 : 4
Využití:                0 : 4
Hráči utkání: Steffan, Hrníčko, Peřina (všichni Vosy)
Před začátkem tohoto utkání, bylo třeba ještě zastavit počítadlo skóre od podzimu, které se ještě točilo, při prohře 29:3! Když ho už zastavili, začlo se opět roztáčet. Nutno podotknout, že né tak rychle, jako na podzim. Přesto si Vosy zastřílely. První třetina 7:0 a druhá 6:1 pro Vosy. Největší příděl přišel tentokrát v třetí třetině  a čekalo se, zda se počítadlo překulí přes podzimní výsledek. Nakonec tomu tak nebylo. Vosy si zatrénovaly a vyhrály vysoko 26:4. Velmi výborně hrající obránce Steffan si svým bodovým přídělem vystřílel vedení tabulky produktivity s 27 body za  11+16. To tu ještě nebylo, aby čistokrevný obránce vévodil smečce bodových predátorů z útoku, kteří by se rádi viděli na jeho místě. V příští zápase ale bude jeho hlavní povinností obrana víc jak kdy jindy. Vosy přivítají druhý tým tabulky Medvědy a ti nebudou chtít dát svou huňatou kůži zadarmo. To Colorado přivíta Green Monsters, předposlední tým soutěže a co kdyby to už konečně klaplo a byly z toho první body. Je třeba se kousnout a předvést vše, co se do dnešního dne naučili.