Časoměřič: Patrman
 :
16 : 7
(3:1,7:5,6:1)
Branky: 6:49 Steffan (Peřina), 8:48 Hrníčko (Glombík), 11:31 Steffan (Vondráček), 17:02 Smetaník M. (Peřina), 18:27 Smetaník M. (Hrníčko, Špinka), 18:58 Peřina (Glombík), 20:16 Hrníčko (Špinka), 20:40 Peřina, 21:10 Peřina (Vondráček), 23:05 Vondráček (Peřina), 32:01 Myšák (Peřina), 34:12 Špinka (Hrníčko, Smetaník M.), 34:54 Myšák (Špinka, Hrníčko), 39:53 Hrníčko (Smetaník M.), 40:12 Steffan (Smetanik, Hrníčko), 40:39 Peřina (Vondráček)   -   2:14 Kozák (Smetana), 19:52 Kozák ppg (Kupf), 20:04 Smetana (Kupf), 20:32 Smetana (Šubrt), 22:03 Kupf, 29:59 Kupf (Kozák, Šubrt), 42:55 Kozák (Kupf)
Střely na branku:   62 : 38
Zásahy brankářů:   31:46
Úspěšnost brankářů: Toman 81,5 %  -  Novotný 74,1  %
Přesilové hry:      0 : 1
Využití:                  0 : 1
V oslabení:           0 : 0
Hráči utkání: Peřina, Hrníčko, Steffan (všichni Vosy)

Souboje mezi týmem Vos a Wild Beast bývají vždy velmi vyrovnané a napínavé. Kdo ale dnes přišel byl zklamán. Hosté se dostavili v minimálním počtu hráču a to z toho měli dva hráče do 18 let. Není divu, že lodivod Wild Beast Ondřej Kozák z toho nebyl příliš nadšen. Přesto se hosté první třetinu drželi. Stav 3:1 pro Vosy byl přijatelný. V druhé třetině se hrálo trochu hurá nahoru dolu, což hostům vyhovovalo, ale i přesto prohrávali již 10:6. V poslední části se Vosy již uklidnily a přidaly 6 branek. Na konečném  stavu 16:7 se nejvíce podílel hráč domácích Peřina Jiří, který se podílel hned na polovině branek s bilancí 4+4 a stal se poprávu nejen hráčem zápasu, ale i hráčem kola! S ním se do sestavy kola dostal i jeho spoluhráč z obrany Daniel Steffa, který nezklama, opět podal nadstandartní výkon a hetrikem který si připsal, stále prohání útočníky na čele kanadského bodování!

(1:0,2:2,1:2-0:0pp-1:0sn)

Branky: 10:27 Patrman (Kučera), 21:46 Marek ppg (Moťka), 22:11 Moťka (Marek), 41:22 Svatuška (Marek) 45:00 Bulis sn   -   23:39 Frank (Pejchal), 28:25 Kysela (Kavjázo, Pejchal), 36:32 Kysela (Pejchal, Kimmel J.), 37:37 Procházka (Červinka, Horáček)
Střely na branku:   39 : 35
Zásahy brankářů:   31 : 35
Úspěšnost brankářů:  Valachy 88,5 % - Voborník  89,7 %
Přesilové hry:     1 : 1
Využití:                 1 : 0
Hráči utkání: Bulis, Moťka (oba Green Monsters), Kysela (Vikingové)
Ve šlágru kola mezi Green Monsters a Vikingama se představil nový brankář domácích Valachy Adam, který má nahradit brankářskou hvězdu domácích Petra Kudláčka, který stále laboruje se zraněním a není jisté, zda se do branky ještě vrátí. Po několika pokusech s brankáři, ukázal prst zkušeného již zmíněného Petra Kudláčka na Adama. A myslím, že je to ono. Určitě nezklama. Ve vypjatém utkání, které skončilo až na nájezdy vychytal sousedy z tabulky a při vítězné dohrávce, by si místo v tabulce  s nimi vyměnili. Ale pěkně popořádku. Až do poloviny zápasu držel Valachy čisté konto a vedení 3:0. Pak ho ale tým nechal až příliš na holičkách. Vikingové už několikrát v sezóně ukázali, že bojují až do konce. Stav dokonce otočili na 3:4, ale eufórii jim překazil ve 42 minutě Martin Svatuška, který srovnal na 4:4 a poslal duel do prodloužení. Tam branka nepadla a šlo se na nájezdy. Zde opět dominoval nový objev domácích Adam Valachy, když za svá záda nepustil ani jeden z osmi nájezdů soupeře. V osmé sérii nakonec rozhodl Jan Bulis a zařídil bodík navíc pro Green Monsters. Valachy si určitě právem zaslouží být brankářem kola!
5.5.2019
13:00 hod.
 Rozhodčí:  Moťka, Šubrt

:
17 : 2
(6:0,7:1,4:1)

Branky: 0:04 Kupf, 0:58 Růzha (Šubrtová), 6:37 Poljak (Pavelka), 9:36 Drapák (Jakubec), 11:51 Drapák (Jakubec, Brož), 13:49 Kriegler (Růzha, Pavelka), 17:25 Poljak, 20:33 Drapák (Fořt, Jakubec), 22:15 Fořt (Růzha, Poljak), 22:19 Drapák (Kriegler, Jakubec), 25:11 Jakubec (Poljak, Drapák), 25:57 Drapák (Jakubec, Kriegler), 29:43 Jakubec (Drapák), 30:33 Kriegler (Růzha. Kupf), 34:38 Kupf ppg (Růzha), 36:21 Poljak (Pavelka, Kriegler), 41:02 Kupf ppg (Kriegler, Růzha)
Střely na branku:   55: 22
Zásahy brankářů:   20 : 38
Úspěšnost brankářů:  Šemberk 90,9 % - Novotný 69 %
Přesilové hry:     4 : 0
Využití:                 2 : 0
Hráči utkání: Drapák, Kriegler, Růzha (všichni Medvědi)
Letos výborně hrající Medvědi přivítali nováčka Colorado. To prozatím získává zkušenosti a v letošním ročníku nebodovalo. Za to domácí jsou letos při chuti. A to nejen bodově, ale i střelecky. A dokázali to hned v první třetině. O nejrychlejší gól sezóny se postaral Matěj Kupf, který skóroval již po 4 vteřinách a vede tabulku střelců s 22 zásahy. Z toho se 7x trefil při přesilové hře a i tuto statistiku vede. Další branky Medvědů, nenechali na sebe dlouho čekat. První třetina 6:0, druhá 7:1. V závěru tempo přecijen trochu opadlo, ale i tak si domácí vklidu připsali vysokou výhru 17:2. Nejlépe se na dnešek vyspal Imrich Drapák, který si připsal 5+2 a vešel se tak do sestavy kola. Ten kdo se přišel podívat na tento zápas, nebyl tedy nijak překvapen z výsledku, ale určitě byl překvapen, že v sestavě domácích je nová posila. Dvě hodiny před uzávěrkou přestupů  (4.5.2019 , 24:00hod.) přišela přestupová bomba, kdy  Jan Poljak z Wild Beast přestoupil k Medvědům. Určitě výborná posila k blížícímu se play off.

(0:3,1:2,0:4)

Branky: 26:16 Hanzlík   -   0:37 Svatuška (Moťka, Bulis), 3:01 Marek (Myslivec, Svatuška), 13:17 Svatuška (Marek), 15:45 Svatuška ppg (Maruška), 23:11 Moťka (Bulis, Maruška), 34:59 Bulis (Moťka, Maruška), 37:36 Myslivec (Svoboda, Marek), 38:11 Marek, 42:38 Maruška (Moťka, Bulis)
Střely na branku: 29:50
Zásahy brankářů: 41:28
Úspěšnost brankářů: Novotný 82 % - Valachy 96,5 %
Přesilové hry:      1 : 4
Využití:                 0 : 1
Hráči utkání: Valachy, Svatuška, Marek (všichni Green Monsters)

-----------------------------------------------------------
V posledním zápase 8. kola byla dohrávka mezi Coloradem a Green Monsters. I zde se představil dnes již zmiňovaný nový brankář Greenů Adam Valachy. A i v tomto utkání se představil v dobrém světle. Spolu s Martinem Svatuškou vedli svůj tým k jasné výhře. Martin Svatuška se podílel hned na prvních 4 brankách hostů, když svůj hetrik vyzdobil ještě jednou asistencí a jako obránce se zařadil do sestavy kola. Domácí zaznamenali svůj jediný úspěch až za stavu 0:5. Brankář Adam Valachy všechny ostatní pokusy kryl a Green Monters vyhráli 1:9 a posunuli se v tabulce před Vikingy.