rozhodčí: Koza, Marek

:

3:6

(0:2,1:1,2:3)

Branky: 23:03 Erben (Vojtíšek Mar.), 24:57 Zídek (Erben), 27:14 Mašek  - 4:20 Vrkoslav (Glombík), 11:55 Starosta (Dušek,Rychecký), 19:33 Vrkoslav (Bulis,Glombík), 26:05 Dušek (Brožek), 33:18 Dušek, 25:59 Dušek (Starosta)
Střely na branku:  33:23
Zásahy brankářů: 17:30
Úspěštnost brankářů: Kriegler (Kol) 73,92% - Kudláček (Vos) 90,9%
Přesilové hry:        3:1, bez využití
V oslabení:            0:1

První zápas soutěže svedl mezi sebe právě tým HBC ST Koliba ÚL „B“ a tým Vosy Liberec. V opticky vyrovnaném utkání rozhodla produktivita. Za domácí hrající Koliba nevyužila z kraje utkání několik nadějných příležitostí, které zlikvidoval pozorný brankář Petr Kudláček a jeho spoluhráči je ihned potrestali. Gólem Romana Vrkoslava v páté minutě šli do vedení 0:1. Těsně před koncem třetiny pak zvýšil Martin Starosta na 0:2. V druhé třetině se šance střídali na obou stranách, ale bez gólového efektu. Až ve dvacáté minutě opět Vrkoslav zvýšil na 0:3 a s domácími to vypadalo zle. Přesto domácí hráči Koliby zabrali a dvě branky v sítí Vos utkání zdramatizovaly. Jenže ve třetí třetině obrana Koliby v závěru zápasu vyrobila několik hrubých chyb, které Vosy potrestaly. Hattrickem a jednou asistencí se blýskl Jiří Dušek.

Hráči utkání: Dušek,Vrkoslav (oba Vosy), Erben (Kol)

(0:0,1:4,1:1)

Branky: 20:20 Drašner (Steffan), 25:46 Drašner - 12:39 Kozák (Kimmel J., Kimmel P.), 14:09 Kozák (Kimmel P., Kimmel J.), 15:42 Kimmel P. (Zuch), 20:48 Kozák (Kimmel J.), 28:11 Kimmel J. (Kimmel P, Kozák)
Střely na branku:   25:32
Zákroky brankářů: 27:23
Úspěšnost brankářů: Machata (Re) 84,4% - Kupf (War) 92%
Přesilové hry:          0:0

Druhé utkání mezi posledním vítězem a favoritem soutěže HB Rebels a HBC Warriors nezačalo ještě před úvodním hvizdem pro hráče Rebels vůbec dobře. Žalostný počet hráčů na střídačce domácích dával tušit, že to pro ně nebude úplně jednoduché utkání, jak se mohlo papírově zdát. Přesto v první třetině zaměstnávali brankáře Warriors Matěje Kupfa daleko víc hráči Rebels. Ovšem ten byl v první třetině bezchybný. Na začátku druhé třetiny dva rychlé góly Ondřeje Kozáka strhly vedení na stranu Warriors a když pak ještě Petr Kimmel zvýšil na 0:3 byly první čtyři minuty druhé třetiny pro tým Rebels smrtící. Za Rebels hrající Pavel Drašner ještě stačil snížit na rozdíl dvou gólů, ale za půl minuty to díky třetí trefě Ondřeje Kozáka bylo zase o rozdíl tří branek. Poslední třetina pak už přinesla na obou stranách po jednom gólu a tak se HBC Warriors podařilo zaskočit favorita a připsat si cenné vítězství.

Hráči utkání: Kozák, Kimmel J., Kimmel P. (všichni War.)