Rozhodčí: Janků,Kozák
 Wild Beast : Rebels

2 : 6

(0:1,1:3,1:2)

V prvním nedělním zápase se střetli mužstva Wild Beast a Rebels. Aby se domácí podívali do play-off, museli hosty porazit o 8 branek. I když byl výsledek po první třetině jen 0:1, když se trefil za Rebels Ron, stále tu byla naděje na zvrat. Bohužel proti byl brankář hostů Machata, který odchytal slušný zápas s úspěšností 92,31 % a i hra domácích v druhé třetině. Ti ji prohráli 1:3 a do play-off nakročili hráči Rebels. Snaha se nedala upřít, hlavně hráčce Šubrtové, která doslova skákala do střel Rebelů, ale i to bylo málo. Wild Beast prohráli 2:6. Odměnou pro ni byli snad jen asistence u obou branek domácích, které zaznamenal Kupf. Za hosty byli vidět hlavně hráči Ron 2+2, Drašner a Poláček, oba 1+3. Není divu, že se stali hráči utkání.

Brankář domácích Kavjázo ač se snažil jak mohl, balónek tahal z branky během zápasu hnedle šestkrát.

Branky: 20:58 Kupf (Šubrt,Šubrtová), 34:36 Kupf (Šubrtová,Šubrt) - 11:22 Ron (Šteffan,Poláček), 17:38 Brázdil (Drašner,Šteffan), 20:16 Marek (Brázdil,Poláček), 23:57 Poláček (Ron,Drašner), 32:58 Drašner (Ron,Šteffan), 35:31 Ron (Drašner,Poláček)

Střely na branku:       26 : 39
Zásahy brankářů:      33 : 24
Úspěšnost brankářů:   Kavjázo 84,62 %  -  Machata  92,31 %
Přesilové hry: 1:2,  využití 1:1

Hráči utkání: Ron, Drašner, Poláček (všichni Reb.)

(3:0,4:1,3:2)

V druhém nedělním zápase se střetli celky Vos a Warriors. V zápase v kterém až tak moc o nic nešlo, snad jen pro tým Vos udržet možnost bodovat v každém zápase v základní části, bylo rozhodnuto celkem rychle. Už první třetina skončila 3:0 a i přes rychlé snížení Warriors v úvodu druhé třetiny, se brankostroj Vos nezastavil  a  po dvou třetinách už to bylo 7:1. Rozstříleli se hlavně Bartek 4+3 a Vondráček 3+4. Až v závěru za stavu 9:1 hráči Vos polevili a nechali si vstřelit další dva góly. Poslední slovo měli ale Vosy. Konkrétně hráč utkání Bartek, který vteřinu před koncem, svým čtvrtým gólem v zápase, upravil skóre na 10:3 a symbolicky uzavřel celou základní část.

Základní část ovládl tým Vosy Liberec. Vosy v osmi zápasech zaznamenaly 6 výher, 1 výhru po nájezdech a 1 prohru po nájezdech a v každém zápase tak dokázaly bodovat. Podruhé za sebou nebodoval Ondřej Kozák z týmu Warriors, přesto udržel 1.místo v kanadském bodování s 25 body za 17 gólů a 8 asistencí. Dobře si vedl i Jozef Glombík z týmu Vos, který jako obránce dosáhl na slušné celkově 4.místo se 17 body za 6 gólů a 11 asistencí. Mezi brankáři, kteří odchytali alespoň polovinu utkání, se jako jediný dostal nad 90 % úspěšnost Stanislav Kriegler z týmu Koliba ,,B,, . Přesně na 90,09 %.

Příští víkend začínají boje v play-off, hrané na dva vítězné zápasy.  V neděli od 10:30 hod se představí  Warriors : Koliba ,,B,,.  A od 12:30 hod. Vosy : Rebels. Přijďte podpořit svůj tým, nebo se podívat a třeba si i založit vlastní tým. Rádi Vás přivítáme mezi sebou. Věk, ani pohlaví nerozhoduje.

Vosy si až překvapivě lehce poradili s Warriors 10:3 a zaslouženě vyhráli základní část.

Branky: 4:54 Smetaník (Bartek,Vondráček), 8:10 Vrkoslav (Glombík), 11:47 Vondráček (Glombík,Bartek), 15:55 Vondráček (Smetaník), 16:30 Bartek (Smetaník,Vondráček), 21:21 Bartek (Dušek,Vondráček), 23:24 Vondráček (Dušek,Bartek), 27:39 Bartek (Dušek,Vondráček), 29:27 Svatuška (Vrkoslav,Rychecký), 35:59 Bartek (Svatuška,Bulis) - 12:46 Jelínek (Maďar,Vašek), 30:18 Maďar (Jelínek,Eitler), 33:19 Karpíšek (Kimmel J,Kimmel P.)

Střely na branku:         47:24
Zásahy brankářů:        21:37
Úspěšnost brankářů:   Kudláček 87,5 %  -  Kupf  78,72 %
Přesilové hry: 1:0,  využití 1:0

Hráči utkání: Bartek, Vondráček, Smetaník (všichni Vosy)