Rozhodčí:

:

0:7

(0:3,0:2,0:2)

Branky: - 2:28 Erben (Kriegler D.), 8:28 Kochan, 9:41 Weiss, 13:08 Kochan (Erben,Hruška), 21:58 Kochan (Straka,Vojtíšek J.), 25:42 Weiss (Erben,Havrda), 33:15 Formánek (Straka,Havrda)

Střely na branku: 12:31
Zásahy brankářů: 24:12
Úspěšnost brankářů: Kavjazo 77,42% - Kriegler S. 100%
Přesilové hry: 4:2 - bez využití

Ani v druhém víkendovém zápase se týmu Wild Beast nepodařilo bodovat. Koliba ovládla zápas bez výrazné chyby a připsala si výhru 7:0. Hettrick zaznamenal Lukáš Kochan. Dvě branky z pozice obráce vtřelil Jiří Weiss. Čisté konto si snadno připsal brankář hostí Stanislav Kriegler. Za zmínku stojí i účast něžného pohlaví v dresu domácích. Nutno dodat, že hráčka Karolína Šubrtová si vůbec nevedla špatně.
Hráči utkání: Kochan, Weiss, Kriegler S. (všichni Kol)

(2:1,3:1,1:2)

Tento víkend zažil hokejbal v Liberci opravdový svátek. Na soupisku  týmu Vos přibyla dvě zajímavá jména. A to letošní vítězové extraligových Bílých Tygrů v hokeji, Michala Bulíře a Martina Bartka. Začátek sobotního utkání zastihl oba brankáře v nedbalkách. Už po 29 vteřinách, bylo skóre 1:1. Trefil se nejprve za hosty Štefan a hned následně za domácí Vondráček. Hra se pak odehrávala v dobrém tempu. Třetina skončila vedením Vos 2:1, když se v polovině třetiny opět trefil Vondráček. V druhé třetině  Kubišta srovnal na 2:2 , ale dvouminutovka nepozornosti v řadách Rebelů v čase 18:39 - 20:31 , přinesla tři góly v jejich síti. Vše načala nová posila Michal Bulíř, následně skóroval Dušek a Rychecky. Ve třetí třetině nebyli domácí ve svých akcích  tak důslední. Přesto po snížení na 5:3 z dorážky Marka ihned zareagovali brankou Svatušky. Na závěr upravil na 6:4 svou druhou brankou Kubišta. Zatím co domácí v celém zápase více  kombinovali, Rebels se snažili své útoky rychle zakončit. Z toho vyplynulo  51 zakončení, ale brankář Vos, Petr Kudláček inkasoval jen čtyřikrát a dostal se na 92,16 % úspěšnosti. Zatím co se Michal Bulíř zapsal do listiny střelců jednou přesnou střelou, Martin Bartek se v zápase bodově neprosadil, přesto byl pro domácí přínosem. Jeho dnem měla být až neděle, jak se později ukázalo. Utkání přihlíželo 31 diváků, což bylo příjemným povzbuzením, hlavně pro hráče Rebels, kteří i přes prohru odehráli jedno z nejlepších jejich utkání jara, ve kterém se jim jinak moc nedaří.

Branky: 0:29 Vondráček (Vrkoslav,Svatuška), 5:36 Vondráček (Rychecký,Vrkoslav), 18.39 Bulíř (Bulis), 18:53 Dušek (Glombík, 20:31 Rychecký (Vrkoslav,Vondráček), 25:25 Svatuška (Vrkoslav) - 0:22 Štefan, 16:31 Kubišta (Bitterlich, Pejchal), 24:48 Marek (Kout,Kubišta), 35:16 Kubišta (Velechovský A.)

V dresu Vos se v sobotním utkání představili Michal Bulíř a Martin Bartek (č.44 - vpravo), kteří přilákali na tři desítky diváků.

Střely na branku:         30:51
Zásahy brankářů:        47:24
Úspěšnost brankářů:   Kudláček 92,16 %  -  Šír  80 %
Přesilové hry: 2:6,  využití 0:1

Hráči utkání: Vondráček, Vrkoslav (oba Vosy), Kubišta (Reb.)