Rozhodčí: Vojtíšek,

:

6:5 sn

(2:1,1:1,2:3-1:0)

Branky: 8:38 Frank (Kozák), 10:49 Kozák (Kimmel J.), 18:43 Kozák, 28:11 Kozák (Kimmel J.,Zuch), 29:35 Kimmel P. (Zuch, Kozák), rozhodující nájezd Kozák - 6:52 Svatuška (Rychetský), 13:05 Arlt (Dušek,Starosta), 28:16 Vrkoslav (Vondráček), 29:26 Vondráček (Glombik), 30:47 Vondráček (Vrkoslav)

Střely na branku:   21:28
Zásahy brankářů:   23:16
Úspěšnost brankářů: Kupf  82,14 % - Krejčí 76,19 %
Přesilové hry:         3:1 - využití 1:0
V oslabení:             0:1

V neděli pak pokračovaly další zápasy, kde Warriors vyzvali Vosy. Vosy byli ze začátku aktivnější směrem dopředu, tvořili si šance, ale nedokázali je proměnit. Matěj Kupf v brance Warriors exceloval a tým tak i přes vosí tlak držel. Tým Vos šel v sedmé minutě do vedení, ale na konci třetiny už vedli Warriors, kteří dokázali dvakrát díky Ondřeji Kozákovi potrestat chyby v obraně Vos. Zbytek zápasu už se Vosy zmohly pouze na dotahování skóre, které skončilo 5:5 a zápas tak rozhodl v samostatných nájezdech nejplatnější hráč Warriors Ondřej Kozák, který v tomto utkání nasbíral šest kanadských bodů za čtyři branky a dvě asistence.

Hráči utkání: Kozák (War), Vondráček (Vos), Kimmel J. (War)

(2:0,3:0,4:2)

Branky: 0:07 Drašner (Ron V.), 3:26 Drašner (Slíva,Poláček), 15:40 Vlček (Marek), 21:57 Marek, 23:10 Vrabec, 33:07 Vrabec (Ron V., Poláček), 35:05 Vlček, 35:21 Vrabec (Ron V., Steffan), 35:59 Ron V. - 24:56 Šubrt (Kupf,Nejedlý), 27:56 Kupf (Šubrt, Nejedlý)

V neděli pokračovala liga dalším zajímavým zápasem. Potkaly se totiž dva týmy, které v dosavadním průběhu soutěže ještě nebodovaly - HB Rebels Liberec a Wild Beast Liberec. Nutno podotknout že Rebels odehráli o zápas méně a naopak, jejich soupeř Wild Beast měl předehráno utkání k dobru. Bylo tedy jasné, že jedna z nelichotivých sérií skončí. Oba týmy se za příjemného slunečného počasí sešly v hojném počtu. Po první třetině navíc bylo jasné, že favorizovaní Rebels mají vítězství nakročeno blíž. O dva góly během první třetiny se postaral Drašner, jinak také nejlepší střelec týmové historie. První branku vstřelil hned po 7 vteřinách hry. Hrál se svižný hokejbal a nedá se říci, že by nějaký tým byl vyloženě lepší. To změnila druhá třetina, kdy favorit začal dominovat. Rebelové brankou Vlčka a poté dorážkou Marka z kraje brankoviště odskočili na čtyřbrankový rozdíl. Za Wild Beast korigoval gólem Šubrt.  V tu chvíli se začalo na hřišti jiskřit, nebyla nouze o tvrdé souboje u mantinelů . Zkušený rozhodčí Kozák si ale zápas dokázal pohlídat a nenechal drobné štouchance přerůst v regulérní šarvátky. Necelou minutu před koncem se skóre opět posunulo na rozdíl čtyř branek, prosadil se Vrabec. V poslední třetině přibyly branky na obou stranách, za Wild Beast se trefil jejich kapitán Kupf, druhý gól přidal Vlček, hattrick zkompletoval dvěma přesnými zásahy Vrabec, po zásluze vyhlášený jako hráč utkání. Poslední gól vstřelil Vít Ron pouhou vteřinu před koncem, kdy využil špatnou rozehrávku soupeře, takzvaný „námaz“. Zápas skončil vítězstvím favorita 9:2. Z prvních jarních bodů se tak radovali hráči HB Rebels, dočkali se až třetí zápas. Stále lepšící se Wild Beast naopak nebodovali ani ve svém čtvrtém zápase.

Střely na branku:  29:21
Zásahy brankářů: 19:20
Úspěšnost brankářů: Šír (Re) 90,48 %  - Janda (BW) 68,97 %
Přesilové hry: 3:0 , bez využití
Hráči utkání: Vrabec, Ron V., Drašner (všichni Re)