Warriors : Wild Beast
 :

3:7

(2:2,1:2,0:3)

První nedělní zápas proti sobě zavedl dosavadního lídra ONHLL a to tým Warriors Liberec, s poslední celkem dosavadního průběhu soutěže, tým Wild Beast Liberec.
Pikantní na zápase byl nejen fakt, že tréner Wild Beast O. Kozák, jinak suverénní lídr kanadského bodování, nastoupil v dresu Warriors proti svým svěřencům, ale také skutečnost, že za Warriors nastoupil gólman Fibrich, který přestoupil před tímto kolem právě z týmu Wild Bast.
Zápas začal v opatrném tempu, favorizovaní Warriors se dostali díky brance právě Kozáka do rychlého vedení. Bojovný Horáček svým důrazem vsítil  druhou branku a zdálo se, že další vítězství je na dosah. Ale opak byl pravdou! Hráči Wild Beast přidali na důrazu a pomocí dorážek se jim podařilo do konce třetiny vyrovnat. Gól vstřelil nejřív Janda , pohotově ho následoval další brankoul Nejedlý. V tu chvíli navíc začínalo pršet ,čemuž někteří nepřizpůsobili obuv a někteří hráči začali podkluzovat.
Během druhé třetiny to na hřišti značně jiskřilo a rozhodčí ani nestíhal vylučovat. Zajímavé je to, že na trestné lavici se točili neustále stejní hráči a to z obou týmů. Warriors se gólem Eitlerem  dostali do vedení. To jim dlouho nevydrželo. Wild Beast se podařilo rychle vyrovnat gólem Říhy. Poté  další dorážkou vstřelil gól Janda a na ten už do konce zápasu Warriors nedokázali najít odpověď. Snažili se tlačit během třetí třetiny a vrátit se do zápasu, ale soupeř toho využíval k rychlým protiútokům. Dva brejky Šubrta byly smrtící a další nedůslednost před brankovištěm potrestal Kupec.
Wild Bast tak překvapili favorita a vrátili se do hry o play-off!

Branky: 2:01,Kozák (Frank), 2:43 Horáček (Kimmel J.), 14:21 Eitler (Kozák,Kimmel P.) - 3:55 Janda (Nejedlý,Doubek), 7:20 Nejedlý (Kupec), 20:38 Říha T. (Janda,Nejedlý), 23:23 Janda (Doubek,Nejedlý), 25:50 Šubrt (Janda), 29:43 Šubrt (Kupec,Kavjázo), 32:23 Kupec (Kupf,Říha T.)

Wild Beast brali proti favoritovi všechny tři body!!!

Střely na branku:      32 :30
Zásahy brankářů:        23: 29
Úspěšnost brankářů:    Fibrich 77,66 % - Šollar 90,63 %
Přesilové hry: 4:7 , využití  1:1
Hráči utkání: Janda, Nejedlý, Kupec (všichni WB)
-------------------

Koliba ztratila dobře rozehraný zápas !!!

14:30 hod.
Rozhodčí: Kozák, Moťka
 Rebels : Koliba
 :

4:3

(0:0,1:2,3:1)

Utkání začalo opatrně. Nikdo nechtěl udělat chybu a od toho se vše odvíjelo. První třetina skončila 0:0. To ale neznamená, že utkání bylo nudné. Ba naopak. Ale obrany se činily. Až v druhé třetině začaly padat branky. Po brankách Rudolfa a Erbena se Koliba dostala do vedení. Už se zdálo, že náskok udrží do konce třetiny, ale v poslední minutě druhé třetiny snížil Kubišta na 1:2. Po 30 vteřinách třetí části srovnal svou druhou brankou v zápase Kubišta. V tu chvíli se Kolibě hra příliš nedařila a z toho pramenil třetí gól v její síti. Po asistencích u prvních dvou branek se prosadil Vrabec. Od té doby se hra opět vyrovnala a Koliba se dočkala vyrovnání. Už se zdálo, že utkání budou muset rozhodnout nájezdy, ale minutu a osm vteřin před konce náhodnou, ale přesto přesnou střelou strhl vedení na stranu Rebels Vrabec a připsal si 4 kanadské body v zápase a stal se po právu hráčem utkání.

Branky: 22:06 Kubišta (Vrabec,Steffan), 24:30Kubišta (Vrabec), 31:32 Vrabec (Bitterlich), 34:52 Vrabec (Drašner) - 18:10 Rudolf (Kochan,Havrda), 19:35 Erben (Zídek,Vojtíšek Mať.), 33:20 Zídek (Havrda)

Gól Luboše Vrabce (č. 9) na 4:3 minutu a osm vteřin před koncem.

Střely na branku:           34 : 31
Zásahy brankářů:          28 : 30
Úspěšnost brankářů:  Šír 90,32 %  -  Kriegler 88,24 %
Přesilové hry: 1:1, bez využití
Hráči utkání: Vrabec, Kubišta (oba Reb.) , Zídek (Kol)