Rozhodčí: Kozák, Zuch
  Rebels : Vosy

3 : 9

(1:2,1:4,1:3)

Osmým kolem pokračovala hokejbalová soutěž na Františkově. První nedělní zápas svedl dohromady tým Vos a Rebels. V polovině první třetiny se bombou od modré čáry Michaela Rychetského ujaly vedení vosy, ale už za půl minuty při propadu obránců překonal Vít Ron brankáře Vos a bylo vyrovnáno. Jenže za další půl minuty při oslabení zpoza vlastní brankové čáry vyslal dalekonosnou dělovku přes celé hřiště Martin Svatuška. Brankář Rebels Martin Šír střelu podcenil a ta k úžasu všech skončila v jeho síti. Po vstupu do druhé třetiny se při úniku dva na jednoho prosadil Jan Marek a tak Rebels srovnaly skóre. Ovšem pak už hřiště ovládli hráči Vos a tak díky čtyřem přesným trefám ukazovalo skóre po dvou třetinách stav 6:2 pro Vosy. Třetí třetina pak přinesla další tři góly Vos, na které už Rebels dokázali odpovědět pouze jedním gólem. Ke konci zápasu pak ještě došlo ke krvavému zranění hráče Vos a autora dvou gólů Jana Vondráčka, který musel do nemocnice na šití roztrženého víčka a obočí. A tak po třech třetinách skončilo utkání 9:3 ve prospěch Vos, kdy si Martin Smetaník připsal 2 góly a 3 asistence.

Branky: 6:51 Ron, 14:37 Marek (Kubišta,Poláček), 31:23 Kubišta (Bitterlich) - 6:24 Rychetský (Glombík,Smetaník), 7:12 Svatuška (Brožek), 15:12 Dušek (Glombík,Smetaník), 18:41 Vondráček (Vrkoslav), 21:53 Brožek (Bulis), 33:44 Smetaník (Svatuška), 24:26 Svatuška (Smetaník,Glombík), 28:19 Vondráček (Svatuška), 32:10 Smetaník (Glombík)

Jan Marek (č.9) srovnává na 2:2. Na Vosy to ale dnes bylo málo.

Střely na branku:         24:43
Zásahy brankářů:        34:21
Úspěšnost brankářů:  Šír 79,07 %  - Kudláček 87,5 %
Přesilové hry: 2:3, bez využití
Hráči utkání: Martin Smetaník, Martin Svatuška, Jan Vondráček (všichni vosy)
------------------

Koliba otočila zápas během dvou minut !!!

16:15 hod.
Rozhodčí: Zuch
 Koliba ,,B,,: Wild Beast

3 : 2

(0:0,0:2,3:0)

Po krátké pauze hrála koliba hned druhé utkání během jednoho dne. Tentokrát je čekal tým Wild Beast, který se krčí u dna tabulky. Utkání začalo opatrně. Koliba vědoma si toho, že už má jedno odehraného utkání v nohách, se nikam nehnala. První třetina tak skončila 0:0. Hosté ucítili šanci a začali hrát velmi důrazně. Mnohdy až za hranicí pravidel. Rozhodčí tuto skutečnost podcenil a domácí také přitvrdili a vrátka na trestné lavici byla v pernamenci. Přes to všechno se urodil jeden pěkný moment, když se do samostatného úniku protlačil Böhm, udělal kličku i brankáři Krieglerovi a zasunul do prázdné branky. Wild Beast šli do vedení. A  za necelou minutu už to bylo 0:2 ,když se trefil Janda. Do třetí třetiny šla Koliba s odhodláním s výsledkem něco udělat a dlouho se jí to nedařilo. Překážkou byl brankář Kavjázo, který chytal velmi dobře. Prostřelit se ho podařilo až šest minut před koncem, kdy se to povedlo  Strakovi. Zle bylo v čase 31:36. kdy si vybrala slabší chvilku obrana a doslova namazala před branku samostatně stojícímu Janu Veselému a ten nezaváhal a srovnal na  2:2. Hosté otřeseni ze ztráty dvougólového vedení, vyrobili další hrubku před vlastní brankou a opět Jan Veselý svou druho brankou v zápase utkání otočil. Zkušení hráči Koliby, ač již značně unaveni, si závěr utkání pohlídali a i přes nervóznější a ostřejší závěr, v utkání plném emocí, zvítězili 3:2.

Branky: 30:04 Straka (Erben,Formánek), 31:36 Veselý, 32:09 Veselý - 22:27 Böhm, 23:17 Janda

Karolína Šubrtová zachraňuje zcela jistý gól. Zápas dohrála se zraněným malíčkem na ruce. Jistě si zaslouží náš obdiv.

Střely na branku:           50 : 42
Zásahy brankářů:          40 : 47
Úspěšnost brankářů:  Kriegler 95,24 %  -  Kávjazo 94 %
Přesilové hry: 3:5 využití 1:1
Hráči utkání: Veselý, Kriegler (oba Kol.), Kavjázo (WB)