Finále

Sezóna 2017/2018

Branky: 2:49 Vondrlík, 5:14 Marušinec (Kalina), 11:02 Marušinec (Říha L.), 22:45 Kalina (Marušinec), 24:57 Zuch (Marušinec, Kalina)  -  17:53 Poljak, 33:08 Benda (Poljak), 35:48 Poljak
Střely na branku:  27:28 (19:16, 17:20, 24:9)
Zásahy brankářů: 25:22
Úspěšnost brankářů: Matuška (Wa) 89,2% - Kupf (W.B.) 81,4 %
Přesilové hry:       1 : 2
Využití:                  1 : 1
Hráči utkání: Marušinec, Kalina (oba Warriors), Poljak (Wild Beast)
Diváci: 21
Rozhodujíci duel letošního ročníku hokejbalu v Liberci lépe rozehráli hráči Warriors. V první třetině využili chyb v obraně hostů a důrazem si zajistili slušný náskok 3:0. Jmenovitě Vondrlík a dvakrát skóroval Marušinec. V druhé třetině Wild Beast sice snížili na rozdíl dvou branek střelou Poljaka, ale tento stav trval jen krátce. Domácí v závěru třetiny zásluhou Kaliny opět odskočili na tříbrankový rozdíl. Hned v první minutě třetí třetiny se prosadil domácí Zuch a stav 5:1 se už zdál pro Wild Beast kritický. Hosté se snažili, ale branky přišli příliš pozdě. V posledních třech minutách se prosadil Benda a svou druhou brankou v utkání Poljak. Více ale už hosté nestihli, vítězství a pohár pro vítěze Oblastní neregistrované hokelbalové ligy Liberec se stávají hráči WARRIORS !!!! GRATULUJEME !!!
-----------------------------------

Branky: 0:57 Kozák (Benda, Poljak), 13:23 Benda (Poljak), 16:44 Benda (Kozák), 26:17 Kozák (Poljak, Guzík)  -  27:02 Vondrlík (Smetana, Vašek), 35:58 Kalina (Vondrlík, Eitler)
Střely na branku:  73:48  (27:25, 25:12, 21:11)
Zásahy brankářů:  46:69
Úspěšnost brankářů:  - Kupf (W.B.) 95,8 % - Matuška (Wa) 94,5%
Přesilové hry:       3 : 3
Využití:                  2 : 1
Hráči utkání: Kozák, Benda, Poljak (Všichni Wild Beast)
Diváci: 16
Utkání se nehrálo v takovém tempu, jako první finále. Hned v první minute využili domácí Wild Beast přesilovou hru. Trefil se Kozák. Pak obě mužstva představili střelecké dostihy, ale bez efektu. V druhé třetině domácí více drželi balólek a přidali další vstřelené dva góly. Obě branky vstřelil Benda. Hostům nešla odepřít snaha, nastřelili dvě tyče, ale na to se nehraje a stav po dvou třetinách byl již 3:0. V úvodu třetí třetiny opět Wild Beast využili přesilovou hru a bylo už 4:0! Byl to, tak jako při první přesilovce, opět Kozák. Hned na to ale snížili Warriors na 4:1, byl to aktivně hrající Vondrlík. Drama se ale nekonalo. Domácí hráli co potřebovali. Na konečných 4:2 upravil hostující Kalina z přesilové hry až dvě vteřiny před koncem. Wild Beast tedy srovnali stav finálové série  na 1:1 a rozhodne se 1.7.2018 v 16 hodin opět na hřišti Františkov. Přijďte podpořit své favority!
------------------------------------------

Rozhodčí: Vojtíšek, Janků
Časomíra: Šubrt

Branky: 7:41 Vondrlík (Mrhálek), 8:38 Vondrlík (Pekárek, Kollman), 34:38 Kalina (Kollman, Mrhálek), 34:56 Kalina (Pekárek,Vondrlík), 35:12 Mrhálek (Pekárek,Vondrlík), 35:35 Pekárek  -  11:45 Poljak (Benda, Kolarovček), 18:24  Guzík (Benda, Poljak), 18:45 Benda (Guzík, Novotný)
Střely na branku:  60:45 (19:16, 17:20, 24:9)
Zásahy brankářů:  42:54
Úspěšnost brankářů: Matuška (Wa) 93,3% - Kupf (W.B.) 90 %
Využití:                  1 : 0
Hráči utkání: Vondrlík, Pekárek (oba Warriors), Benda (Wild Beast)
Diváci: 21
První finále se hrálo v dobrém tempu. V úvodu se otěží chopili Warriors. V polovině první třetiny se hra vyrovnala. I přeto Wild Beast dvakrát inkasovali. Obě branky vstřelil Vondrlík. Vzávěru třetiny se ale hra otočila a lépe si vedli Wild Beast. Za hosty těsně před přestávkou skóroval Poljak. První třetina tedy skončila 2:1. Wariors jak skončili špatně první třetinu, tak i začali druhou. Více ze hry měli Wild Beast. To se i v této třetině projevilo. Hosté otočili stav na 2:3. Ve třetí třetině Wild Beast  dlouho drželi těsný náskok. Warriors ale zvyšovali tlak a minutu a půl před koncem srovnal na 3:3 Kalina. O půl minuty později  opět Kalina poslal Warriors do vedení. Hosté už nenašli  fyzickou, ale ani psychickou sílu s výsledkem co udělat a do konce zápasu ještě dvakrát inkasovali. Výsledek 6:3 se zdá jasný, ale vzhledem k tomu, že Warriors ještě minutu a půl před koncem prohrávali, mohlo vše skončit úplně jinak. Wild Beast proti favoritovi předvedli velmi solidní výkon, který Vás všechny zve k odvetě, která se odehraje v sobotu 30.6.2018 v 16 hodin na hřisti Františkov Liberec.