Časoměřič: Patrman
 :

10 : 1

(2:1,5:0,3:0)

Branky: 2:18 Dušek (Žďárský), 9:01 Žďárský, 12:45 Vondráček (Žďárský, Špinka), 16:17 Vondráček (Žďárský, Špinka), 19:32 Hrníčko (Vondráček, Špinka), 21:25 Hrníčko (Vondráček, Špinka), 21:48 Žďárský (Špinka,Smetaník M.), 26:58 Dušek (Vondráček,Žďárský), 27:26 Vondráček (Žďárský), 34:49 Dušek (Vondráček)  - 1:30 Kriegler (Novotný R.)
Střely na branku:  43:17
Zásahy brankářů:  16:33
Úspěšnost brankářů: Smetaník P. 94,1  % - Šemberk 76,7  %
Přesilové hry:       4 : 4
Využití:                 0 : 0
Hráči utkání: Vondráček, Žďárský, Dušek
V dnešním duelu byly Vosy favotitem, ale v první třetině to moc vidět nebylo. Hostující Medvědi se do zápasu notně zakousli a hned v úvodu šli do vedení. Vosy sice záhy vyrovnaly, ale hra nebyla nic moc. V druhé třetině se ale domácí probudili. Nasázeli hostům pět branek a v třetí třetině přidali další tři a skóre se zastavilo na dvojciferném čísle 10:1!!! Prohru těžce skousávál Jakub Novotný z Medvědů a po závěrečném hvizdu se pustil do domácího Žďárského, za což vyfasoval osobní trest a vyhoupl se do čela nejtrestanějších hráčů s celkovým kontem již 14-ti trestných minut v 6-ti odehraných zápasech. V zápase nejvíce řátilo duo domácích Vos Vondráček (3+4) a Žďárský (2+5). Oba si připsali po 7 kan. bodech. Po Vondráčkovi si hetrik připsal také i domácí Dušek.

(1:3,5:2,4:0)

Branky: 11:55 Sypták (Erben, Marek), 12:12 Szabo (Sypták), 12:58 Erben (Sypták, Szabo), 13:22 Bitterlich (Sypták, Erben), 18:17 Erben (Szabo), 20:12 Szabo (Sypták), 27:53 Sypták, 28:07 Sypták (Erben, Szabo), 30:13 Sypták (Szabo), 34:43 Sypták (Erben)  -  3:20 Kysela (Červinka, Šubrt), 6:58 Zuch (Kimmel P.), 11:22 Kysela (Červinka, Šubrt), 19:17 Kysela (Červinka, Horáček), 22:02 Frank (Klíma)

Střely na branku:  33:36
Zásahy brankářů:  31:23
Úspěšnost brankářů: Šír 86,1  % - Janák 69,6  %
Přesilové hry:       2 : 3  + osobní trest Szabo 6min. (Rebels)
Využití:                 1 : 0
V oslabení            1 : 0
Hráči utkání: Sypták, Erben (oba Rebels), Kysela (Vikingové)
I v tomto utkání byli domácí Rebels favoritem. Vstup do zápasu se jim hrubě nepovedl. Během první třetiny prohrávali už 0:3. Jiskřičku naděje vykřesal  Rebel Sypták, který snížil na 1:3 jen 5 vteřin před koncem třetiny. A jak se ukázalo, nebyla to jiskřička, ale pořádný oheň. Rebels vlétli na Vikingy a během minuty a půl to bylo rázem 4:3 pro domácí. Hosté se potom zmátořili a na každý gól domácích dokázali odpovědět. Do třetí třetiny se šlo za stavu 6:5. Každý čekal, že nastane přetahovaná a to i proto, že Rebelů nebylo příliš do hry. Ale omyl. Vikingové jako by vypli a vyprodukovali jen 4 střeli oproti 20-ti střelám domácích. Z toho vytěžili 4 góly a zápas tak ovládli 10:5 a drží neporazitelnost v letošní sezóně!!! Škoda jen, že Rebelové byli po zápase natolik unaveni, že nemohli vynést na ramenou svého spoluhráče Martina Syptáka, který zaznamenal v zápase 9 kan.budu za 5 gólů a 4 asistence a už strácí jen jediný bod na vedoucího v kanadském bodování Pekárka z Warriors!!!

(2:0,1:5,0:3)

Branky: 2:17 Pekárek, 7:46 Eitler (Pekárek), 13:45 Kalina (Pekárek)  -  16:07 Marek (Šubrt), 17:24 Špinka (Marek, Kovařík), 18:17 Špinka (Marek, Bulis), 19:40 Šubrt (Svoboda J.), 21:04 Šubrt (Kovařík), 32:47 Špinka (Bulis), 33:17 Marek (Špinka), 35:34 Špinka (Kovařík)

Střely na branku:  32:37
Zásahy brankářů:  29:29
Úspěšnost brankářů:  Králík 78,3  % - Kudláček 84,3  %
Přesilové hry:       2 : 1
Hráči utkání: Špinka, Marek, Šubrt (všichni Green M.)

A i v třetím dnešním zápase byli domácí favoritem. Vše šlo jako po drátku. Skóre pomalu narůstalo ve prospěch domácích. Na začátku druhé třetiny to bylo už 3:0. Pak se ale něco zadrho. Během pěti minut, pět gólů v síti Warriors a druhá třetina končí za stavu 3:5. Snaha se domácím nedala upřít, ale branky přidávali jen hráči Green Monsters, kteří nakonec vyhráli 3:8 a připravili Warriors druhou porážku v sezóně. Warriors se na jaře nedaří. Ztratili v jarní dohrávce první místo v tabulce a teď hned další komplikace s Green Monsters. Zato v Green Monsters můžou být spokojeni. Tyto body se budou v závěru sezóny  určitě počítat k dobru. K výhře hosty táhl hlavně Michal Špinka, který si připsal 5 kan.bodů za 4 góly a k tomu jednu asistenci.