Koliba ,,B,, :  Vosy

5 : 6

(2:0,1:2,2:4)

Konečný stav série 0:2

Branky: 3:40 Erben (Zídek,Straka), 7:46 Poláček (Straka, Formánek), 18:48 Erben (Straka,Zídek), 25:33 Zídek (Weiss), 26:19 Zídek (Weiss,Erben) - 17:12 Bartek (Rychecký), 21:32 Bartek (Smetaník), 26:33 Vrkoslav, 28:04 Smetaník (Bartek), 30:02 Bartek (Smetaník), 30:17 Vrkoslav (Starosta)

Střely na branku: 19 : 29
Zásahy brankářů:23 : 14
Úspěšnost brankářů: Kriegler D. 79,31 % - Kudláček  73,68 %
Přesilové hry: 4 : 2, využití 0:0 , v oslabení 2:0
Hráči utkání:Bartek, Smetaník (oba Vosy), Zídek (Koliba)

(4:0,2:0,-:-)

Utkání bylo předčasně ukončeno, pro zranění brankáře hostů. Protože bylo odehráno více jak polovina utkání, zůstává odehraný výsledek.
Stav série 1:0

První finálové utkání už na začátku bylo poznamenáno slabší účastí hostujícího týmu, který neměl ani dvě plné formace. Čehož domácí zcela využili a hned od první minuty soupeře zatlačili. Brankář Koliby, Stanislav Kriegler, nevěděl chvílemi kam skočit, zato brankář Vos, Petr Kudláček, nebýt teplého počasí, by dozajista v bráně prochladl. Zatím co musel čelit jen 4 střelám, to hostující brankář hned 19. I proto byl stav po první třetině, po třech trefách Jana Vondráčka a jedné Martina Bartka 4:0. Jenže toto odstřelování přivodilo hostujícímu brankáři zranění. A v druhé třetině už to dál nešlo. Stačili se trefit ještě jednou Martin Bartek a Martin Svatuška. Pak bylo utkání pro zranění brankáře Koliby předčasně ukončeno. Vzhledem k tomu, že byla odehrána více jak polovina zápasu, platilo dosažené skóre 6:0. Vosy se tak ujaly vedení ve finálové sérii 1:0 na zápasy a už příští sobotu mohou rozhodnout o celkovém vítězství.

Branky: 3:03 Vondráček (Bartek), 4:18 Vondráček, 6:26 Bartek, 8:30 Vondráček (Bartek), 13:32 Bartek (Vondráček), 17:39 Svatuška (Bartek)

Střely na branku: 25 : 10
Zásahy brankářů:10 : 19
Úspěšnost brankářů: Kudláček  100,00 % - Kriegler S. 76,00 %
Přesilové hry: 0 : 1, využití 0:0 , v oslabení 1:0
Hráči utkání: Bartek, Vondráček, Svatuška