Časoměřič: Valachy

: Logo klubu

4 : 11

(0:4,4:2,0:5)

Branky: 20:39 Marek, 25:00 Marek (Moťka), 25:48 Guzik (Zeman, Svatuška), 28:42 Zach (Zeman, Patrman)   -   1:12 Hájek (Mulač), 2:54 Hájek (Khlebtsov, Polívka), 6:02 Mulač (Hájek), 11:02 Polívka (Mulač, Khlebtsov), 17:35 Kolman (Bosák), 23:09 Hájek (Mulač), 34:05 Zahrádka (Kolman), 38:57 Hájek (Polívka, Khlebtsov), 40:58 Polívka (Hájek, Mulač), 41:46 Polívka (Khlebtsov), 41:59 Zahrádka (Zeman T., Kolman)
Střely na branku:  45:43
Zásahy brankářů: 32:41
Úspěšnost brankářů: Valachy 74,4 %   - Viker 91,1 %
Přesilové hry:     0 : 0
Využití:                0 : 0
V oslabení           0 : 0
Hráči utkání: Hájek, Polívka, Mulač (všichni AHA Jablonec)

(2:3,2:1,1:4)

Branky: 2:41 Knížek ppg (Bydžovský, Kozák), 12:26 Vašek ppg (Bydžovský), 18:42 Zuch (Bydžovský), 19:50 Červinka (Kozák, Kollman), 43:39 Kollman (Vašek, Červinka)   -   5:43 Beníšek (Kolmann, Benda), 10:50 Benda (Poljak), 12:05 Benda shg, 29:04 Poljak, 32:42 Benda (Poljak, Beníšek), 34:50 Benda ppg (Janda), 41:08 Benda (Poljak), 42:39 Benda (Janda)
Střely na branku:  25:47
Zásahy brankářů: 39:20
Úspěšnost brankářů: Kupf I. 82,9 %   - Novotný 80 %
Přesilové hry:    2 : 2
Využití:                2 : 1
V oslabení           0 : 1
Hráči utkání: Benda, Poljak (oba Lišky), Kollman (Staříci)

(1:3,3:3,0:0)

Branky: 14:58 Kriegler (Kupf), 15:47 Brož V. (Kriegler,Kupf), 25:18 Kupf, 29:38 Brož V. (Kriegler, Kupf)   -   0:28 Glombík (Steffan), 3:13 Vondráček (Erben, Peřina), 8:45 Peřina (Vondráček), 16:47 Špinka, 19:34 Peřina (Rychecký), 24:26 Kotrč (Kraus, Vaňata)
Střely na branku:  30:32
Zásahy brankářů:  26:26
Úspěšnost brankářů: Šemberk 81,2 %   -  Majer 86,6 %
Přesilové hry:     2 : 0
Hráči utkání: Peřina, Vondráček (oba Vosy), Brož V. (Medvědi)

Ve šlágru kola se střetli Medvědi a Vosy. Jestli chtějí letos Vosy ještě bojovat o stupně vítězu, musely bezpodmínečně vyhrát. A to se nakonec povedlo. Nutno dodat, že domácí jim k tomu notně pomohli, protože než se dostali dohry, prohrávali 0:3! Ale když těsně před první pauzou Medvědi snížili  a z kraje druhé třetiny snížili na 2:3 vrátili se do hry. Vosy se trochu zatáhly a začli hrát to co jim v první třetině přineslo ovoce.  Důkladná obrana s čekámím na chybu soupeře a vyplatilo se. Vosy byly v koncovce přesnější a pohly se skórem na 2:6. Domácí si vzali oddechový čas. Na chvilku to zabralo. Dvěma góly snížili do konce druhé třetiny na 4:6. V třetí třetině už gól , i přes velkou snahu domácích s výsledkem něco udělat, nepadl. Medvědi prospali začátek zápasu a to jim bylo osudným.  Tři body berou Vosy a dotáhly se bodově právě na Medvědy. V ranním zápase se střetl tým Green Monsters s AHA Jablonec. Po úvodní třetině, kdy si hosté zajistili pohodlný čtyřbrankový polštář, bylo takřka po zápase. Domácí se ale v druhé  třetině kousli a snížili na 4:6. V závěrčé třetině jim už chyběly síly a Jablonec je deklasoval dalším přídělem pěti branek na konečných 4:11. V dopoledním zápase Staříci přivítali  Lišky. Boj posledního s prvním nebyl tak jednoznčný jak se očekávalo. Po dvou třetinách byl stav 4:4. Pak ale začal řádit nejlepší střelec soutěže Benda a čtyřmi góly v závěrečné třetině zajistil Liškám tři body. Lišky stále drží první pozici v tabulce před AHA Jablonec.