Časoměřič: Kudláček
 :
3 : 6
(0:0,3:4,0:2)

Branky: 16:55 Svatuška (Zrůst, Marek), 19:08 Zrůst (Moťka), 25:01 Svatuška  -  17:47 Firman (Drapák, Kriegler), 23:13 Firman ppg (Kriegler, Růzha), 25:57 Kupf, 28:17 Kupf ppg (Kriegler), 37:38 Drapák (Vojtíšek), 42:31 Kriegler ppg (Veselý)
Střely na branku: 20:42
Zásahy brankářů: 36:17
Úspěšnost brankářů: Kozák 85,7 %  - Šemberk 85 %
Přesilové hry:      1 : 5
Využití:                0 : 3
V oslabení:          0 : 0
Hráči utkání:Kriegler, Firman(oba Medvědi), Svatuška (Green Monsters)
Za šlágr 5.kola se jistě dal označit hned první dnešní duel mezi Green Monsters a Medvědy. V tempu začli medvědi a v první třetině zasypali domácího brankáře 16 střelami. To domácí vyprodukovili jen 6 střel. No řekněme si upřímě, žádná sláva. Green Monsters museli být rádi, že stav byl 0:0. Medvědi věřili, že to půjde a v druhé třetině se ještě více tlačili dopředu. Jenže,  z ničeho nic napřáhl agilně hrající domácí Svatuška a hosté prohrávali. Do minutky srovnal Firman a toto se opakovalo ještě dvakrát. Domácí vždy vedli, hosté vždy dorovnali. Medvědi měli opticky stále navrch, ale do vedení se dostali, až díky využité přesilové hře minutu před koncem druhé třetiny. Stav po dvou třetinách 3:4. V třetí třetině si hosté pohlídali tempo hry a přidali další dva góly. Dnešní zápas rozhodlo přílišné vylučování domácích, které hosté 3x využili. Hosté měli  větší nasazení, častější střelbu  a zápal pro hru. Medvědi jsou jistě překvapením letošního ročníku. Dobře si pamatujeme ročníky, kdy okupovali poslední příčku tabulky. Dnes to vypadá na bednu. To Green Monsters se jistě viděli výše. Nezbývá než zabrat, soutěž je zatím jen v polovině!

(4:0,4:3,2:0)

Branky: 5:18 Hrníčko ppg (Smetaník), 9:02 Smetaník (Kolmann, Hrníčko), 12:15 Hrníčko (Kolmann), 14:55 Michálek (Steffan, Janků), 20:40 Špinka (Myšák), 21:30Steffan, 22:03 Hrníčko (Kolmann), 25:37 Kolmann (Hrníčko, Smetaník), 38:18 Kolmann (Slavík, Smetaník), 40:03 Steffan (Michálek, Glombík)  -  18:21 Kavjázo, 19:27 Kimmel J. (Říha L.), 26:47 Zuch ppg (Říha L.)
Střely na branku:53:18
Zásahy brankářů: 15:43
Úspěšnost brankářů: Smetaník P. (7s/2g) 71,4% Toman (11s/1g) 90,9 % - Voborník 81,1 %
Přesilové hry:     1 : 2
Využití:                1 : 1
Hráči utkání: Hrníčko, Kolmann, Steffan (všicni Vosy)
V druhém utkání dne se domácí Vosy sešly v hojném počtu. Lídr tabulky nenechal nikoho na pochybách, kdo je pánem na hřišti. Hned první třetina rozhodla celé utkání. Vikingové se sotva dostali přes půlící čáru. Na střeli po první třetině 17:2 , na skóre 4:0! Druhá třetina byla již o něčem jiném. Domácí malinko polevili a hosté dvěmi góly snížili na 4:2. To domácí hned nastartovalo a začlo další válcování. A rázem bylo 8:2. V závěru třetiny ještě Vikingové využili přesilovou hru. To už bránu obýval mladý nadějný brankář Vos Ondřej Toman. Od hostů to ale bylo vše. V třetí třetině ještě Vosy přidaly dva góly. Pohodové vítězství. Pět zápasů, pět výher! Pohodička ve vosím hnízdě.
(3:1,4:0,6:0)

Branky: 5:31 Kozák ppg (Guzík, Jurga), 6:24 Jurga (Guzík, Šubrt), 9:23 Šubrt (Kozák, Jurga), 19:59 Jurga (Kozák, Šubrt), 28:49 Kozák (Šubrt, Guzík), 32:21 Bitterlich (Šubrt), 33:22 Šubrt, 36:30 Kozák (Jurga, Mikulášek), 37:28 Jurga (Mikulášek, Šubrt), 39:59 Kozák (Šubrt), 40:06 Kozák (Šubrt, Jurga), 40:57 Mikulášek (Jurga), 42:17 Bitterlich ppg (Kozák, Jurga)  -  10:02 Ort (Patrman, Romaněnko)
Střely na branku:  70:28
Zásahy brankářů: 27:57
Úspěšnost brankářů: Smetana  96,4 % -  Novotný 81,4 %
Přesilové hry:      2 : 5
Využití:                2 : 0
Hráči utkání: Kozák, Šubrt, Jurga
Nováček soutěže Colorado šlo do boje o svůj první bod. První třetinu se bránilo celkem dobře a to i za pomoci slušně chytajícího brankáře Novotného. Wild Beast stříleli o sto šest. Rána za ránou šla na jeho branku. Po ptvní třetině stav 3:1 byl pro hosty ještě přijatelný. Jenže domácí jsou skvěle fyzicky připraveni a v druhé třetině přetavili své šance ve vedení 7:1. V závěrečné třetí třetině neměli se soupeřem slitování. 29 střel, 6 gólů. Za celé utkání šlo na Novotného 70 střel!!! A věřte, že více jak dvě třetiny zákroků bylo těžkých. Nejlepší hráč hostů na hřišti. To se musí ocenit. Bohužel na více než prohru 13:1 to nestačilo. Wild Beast ovladli hru, skóre a vzhledem k tomu, že nezačlo pršet, ovládlo zajisté i počasí.