9 : 3

(2:2,2:1,5:0)
Stav série 2:1
Postupují Vosy

Branky: 4:23 Glombík (Kraus), 14:34 Kraus (Glombík), 15:09 Erben (Vondráček, Peřina), 19:33 Kraus (Slavík), 30:22 Peřina (Vondráček), 30:49 Slavík, 32:02 Kraus (Pospíšil, Glombík), 33:34 Erben (Vondráček, Peřina), 37:53 Špinka (Pospíšil, Peřina)   -   9:59 Novák ppg, 14:03 Kozák (Štefan), 25:03 Novák ppg (Starý)
Střely na branku:  43:25
Zásahy brankářů: 22:32
Úspěšnost brankářů: Smetaník P. 88 %  -  Hálek 79 %
Přesilové hry:    3  : 3 + Starý (Děčín) OT 10 min.
Využití:               0 : 2
V oslabení          0 : 0
Hráči utkání: Kraus, Glombík (obaVosy), Novák M.- (DDM Tygři Děčín)

Začátek rozhodujícího semifinále mezi týmem Vos a Tygry začal opatrně. Jen ale do prvního gólu. Pak se hra rozhýbala a každý chvilku tahal pilku. První třetina tak skončila 2:2. Začátek druhé třetiny Tygři trochu zaspali a dostali se do dvou brankového manka  na 4:2. Přesto se jim podařilo do konce třetiny snížit na 4:3 a hned bylo o co hrát. Jestli hosté na začátku druhé třetiny trochu zaspali, tak na začátku třetí to byla přímo katasofa. Za necelé 4 minutky dostali čtyři góly a bylo rozhodnuto. Vosy se po roce  ve finále pokusí  o obhajobu titulu z loňského roku. DDM Tygři Děčín musejí počkat jak dopadne druhé seifinále mezi týmy Medvědů a Lišek. Pokud vyhrají Medvědi, budou Tygři třetí, pokud Lišky zbyde na ně 4. místo.

Postupují Lišky

Branky: 5:12 Drapák ppg (Jakubec), 12:50 Poljak (Kupf, Firman), 29:26 Růzha ppg (Kriegler, Poljak), 44:07 Vala (Kupf)   -   10:35 Benda, 13:45 Šimůnek (Benda, Doubek), 18:29 Janda (Benda), 22:19 Janda (Benda), 48:29 Benda
Střely na branku:  29:29
Zásahy brankářů:  24:25
Úspěšnost brankářů: Šemberk 82,7 %,   - Novotný 86,2  %
Přesilové hry:       5 : 3
Využití:                  2: 0
V oslabení            0 : 0
Hráči utkání: Benda, Janda (oba Lišky), Poljak (Medvědi)

I tato série semifinálových bojů došla do třetího rozhodujícího zápasu. Lépe začali domácí, ale hosté dokázali otočit stavem až k dvoubrankovému vedení 4:2. Medvědi se nevzdali. Nejprve domácí Růzha těsně před koncem druhé třetiny při přesilové hře snížil na 3:4 a v poslední části, kdy už to vypadalo na vitěztví Lišek se při hře bez brankáře v poslední minutě trefil Vala a poslal zápas do prodloužení. V prodloužení šla jediná střela na branku a hned byla gólová. Přímo z buly se trefil Benda a posunul Lišky do finále proti Vosám. Smutní Medvědi berou, jako loni, třetí místo. Nutno ale podotknout, že se jejich hra od loňska značně zlepšila a jistě si po zásluze užijí pohár vítěze po základní části. Výsledek rozluštil pořadí i na dalším místě. 4. místo obsadil tým DDM Tygři Děčín.