3.kolo

A jedemé!!! 3.kolo je tady! Hned první zápas je velmi zajímavý. Vikingové naposledy zaváhali, zato Green Monsters jedou na vítězné vlně. Druhý zápas dne nabídne suveréní Medvědy s trapícími se Staříky. Tak co, zaberou už Staříci, nebo Medvědi udrží první příčku? A poslední duel víkendu obstarají Vosy a Lišky. Vosy jsou favoriti a já osobně jejich zaváhání nepředpokládám, ale člověk míní a život mění, zvláště ve sportu. Pojďme se všichni podívat jak to dopadne. Srdečně Vás zvu!

(1:5,6:1,1:3)

Branky:  4:33 Kozák (Kysela), 16:30 Kozák (Kysela, Horáček), 17:49 Kysela (Horáček, Kozák), 19:43 Frank (Horáček, Kysela), 20:08 Kysela (Frank), 21:35 Kavjázo (Kozák), 22:31 Kozák ppg, 36:45 Kysela (Kuliš, Kavjázo)    -   0:39 Albani (Svatuška), 4:13 Patrman (Beneš, Marek), 6:13 Marek (Patrman, Kučera), 12:53 Kučera (Marek), 14:27 Svatuška, 28:50 Svatuška ppg, 34:14 Moťka (Beneš), 40:35 Beneš (Patrman, Svatuška), 42:41 Moťka
Střely na branku:  44:56
Zásahy brankářů: 47:36
Úspěšnost brankářů: Janák 83,9 %  - Kriegler 81,1 %
Přesilové hry:      2 : 2
Využití:                1 : 1
V oslabení           0 : 0
Hráči utkání: Moťka, Svatuška (oba Green Monsters), Kozák (Vikingové)

Prvním zápasem 3.kola byl duel mezi Vikingi a Green Monsters. Hosté začali tam, kde minulí zápas skončili. V první třetině vyškolili domácí v efektivitě a nasázeli jim 5 kusů. Stav 5:1 ale hosty do druhé třetiny ukolébal. Vůbec nebyli důslední a pozorní a po druhé třetině už vedli Vikingové 7:6. V poslední třetině už to bylo kdo z koho. Šťastnějším se na konec stali hráči Green Monsters. Když už zápas směřoval do prodloužení, tak dvě minuty před koncem, jako správný kapitán, se důrazem prosadil na brankovišti Moťka a zajistil 3 body pro hosty.

(0:2,0:7,2:2)

Branky:  36:48 Pekárek, 37:34 Pekárek (Kimmel J.)   -   8:03 Kriegler ppg (Kupf, Jakubec), 12:24 Růzha (Drapák, Jakubec), 16:54 Kupf ppg  (Říha, Kriegler), 17:23 Kupf (Růzha, Šubrt), 18:11 Drapák (Kupf), 18:41 Šubrt, 24:37 Drapák (Jakubec, Kupf), 29:37 Jakubec (Šubrt), 29:45 Šubrt (Kupf, Drapák), 34:31 Růzha (Říha, Kupf), 42:06 Drapák (Kriegler, Jakubec)
Střely na branku:  33 : 47
Zásahy brankářů:  36 : 31
Úspěšnost brankářů: Voborník 76,5 %  -  Šemberk 93,9 %
Přesilové hry:      2 : 6
Využití:                0 : 2
Hráči utkání: Drapák, Kupf, Kriegler (všichni Medvědi)

Na Staříky v druhém utkání dne čekal težký úkol, porazit suveréní Medvědy. Staříci posílili sestavu o zkušeného Pekárka a zprvu se zdálo, že to bude ono. Ani stav 0:2 po první třetině pro hosty, neznamenal pro domácí žádnou katastrofu. Ta přišla během druhé třetiny. Domácí byli všude pozdě a Medvědi trestali. Skóre naskakovalo jak kilometry na běžícím pásu. Uf, konec druhé třetiny. Stav? 0:9!!! Poslední část už nemohl o ničem rozhodnout a tak si oba týmy připsaly po dvou brnkách. Medvědi stále vévodí tabulce a Staříci se propadli na místo poslední.

(0:4,2:2,5:3)

Branky: 16:20 Vondráček (Smetaník M.), 26:08 Peřina (Smetaník M.), 31:11 Peřina (Erben), 33:05 Peřina (Smetaník M. , Karpíšek), 35:25 Vondráček ppg (Smetaník M.), 37:10 Špinka ppg (Smetaník M., Vondráček), 42:47Karpíšek ppg (Peřina, Smetaník M.)   -   1:53 Janda (Benda, Doubek), 10:37 Janda (Kollman, 11:52 Šimůnek (Janda, Doubek), 12:26 Benda, 18:25 Benda (Janda), 25:24 Benda, 37:44 Benda (Janda), 37:54 Benda  (Janda), 38:02 Benda (Kollman, Janda)
Střely na branku:  44 : 43
Zásahy brankářů:  34 : 37
Úspěšnost brankářů: Toman 79 %,   - Novotný 84 %
Přesilové hry:        5 : 2
Využití:                  3: 0
V oslabení            0 : 0
Hráči utkání: Benda, Janda (oba Lišky), Peřina (Vosy)
Poslední zápas dne se odehrál mezi týmem Voa a Lišek. Vosy, jenž stále bojují s rozestavením 5+1 prospaly celou první třetinu, kterou prohrály 0:4! Během druhé třetiny již Vosy prohrávaly 1:6. Přesto pak dokázaly Lišky zatlačit. Vynutit si několik faulů a v třetí třetině dokonce vyrovnat na 6:6. Tam ale jejich stíhací jízda skončila. V 38 minutě dostali domáci během 18 vteřin 3 góly!!! Pohroma byla rázem na světě a celé snažení zápas otočit se tak zhroutilo. Vosám to letos zatím nejde a okupují až 4 příčku. Liškám jejich první tři body pomohly k odpoutání se z posledního místa.