2.Kolo

2.kolo

2.kolo se odehraje již 15.9.2019. Hned ráno se poprvé v sezóně představí tým DDM Tygři Děčín a přivítají Lišky, které první zápas prohrály a budou skládat reparát. Šlágrem kola bude souboj  druhých Medvědu s prvními Vikingi. Kdo z nich jako první ztratí body? No, nechme se překvapit. V neděli se ještě odehraje duel Green Monsters vs. DDM Tygři Děčín a Vosy vs. Staříci. Já tam budu a co ty? Přijď se také podívat , jak to vše dopadne!

(8:0,6:1,7:2)

Branky: 6:52 Bezděkovský (Starý), 7:10 Blažek (Hálek, Bartl), 8:05 Hálek (Blažek), 8:56 Novák (Poklop, Bezděkovský), 9:39 Starý, 10:47 Stejskal (Chvojka, Poklop), 13:22 Bezděkovský (Starý, Sobíšek), 14:05 Poklop (Bartl, Stejskal), 15:39 Blažek (Starý), 17:54 Stejskal (Chvojka), 21:14 Chvojka, 21:28 Sobíšek (Blažek, Starý), 24:41 Stejskal (Bartl), 29:02 Poklop, 31:01 Hálek, 32:09 Bartl, 32:58 Poklop ppg (Bartl, Stejskal), 33:42 Blažek (Starý), 34:03 Starý, 43:33 Starý ppg, 44:45 Starý (Hálek)   -   23:56 Romaněnko (Šimůnek), 34:11 Šimůnek (Hájek), 36:30 Ječa (Romaněnko)
Střely na branku:  75:21
Zásahy brankářů: 18:54
Úspěšnost brankářů: Procházka  85,7 %  - Toman 72 %
Přesilové hry:      2 : 0
Využití:                2 : 0
V oslabení           0 : 0
Hráči utkání: Starý, Blažek (oba Tygři DDM Děčín), Šimůnek (Lišky)

Tygři DDM Děčín přivítali ve svém prvním zápase v Liberecké lize Lišky. Hostům chyběla jejich úderná pětka v čele s Bendou, proto to byl pro domácí snadnější vstup do soutěže. S chutí si zastříleli a urvali hned na začátek tři body a už vyhlíželi soupeře pro svůj druhý zápas. A určitě předpokládali, že to tak lehké už nebude.

(0:0,2:3,3:0)

Branky:  25:06 Albani (Moťka, Marek), 27:27 Pacal ppg, 31:30 Myslivec (Albani), 33:10 Beneš (Svatuška), 36:17 Svatuška (Myslivec, Marek)   -   17:59 Bezděkovský ppg (Blažek), 24:02 Bezděkovský ppg (Starý), 24:41 Bezděkovský ppg (Blažek, Starý)
Střely na branku:   44:32
Zásahy brankářů:  29:39
Úspěšnost brankářů: Kriegler 90,6 %  - Procházka 88,6 %
Přesilové hry:      1 : 4
Využití:                1 : 3
Hráči utkání: Svatuška, Albani (oba Green Monsters), Bezděkovský (Tygři DDM Děčín)

A opravdu. Druhý zápas Děčínských Tygrů byl už o něčem jiném. Utkání mělo pěkné tempo. Jediné co chybělo první třetině, byly branky. Druhou třetinu začali lépe hosté z Děčína a začali domácí lehce přehrávat. To vyústilo hned ke třem přesilovým hrám a všechny využili díky přesným střelám Bezděkovského. Rázem bylo tedy 0:3 pro hosty a vypadalo to, že utkání nabírá jasný směr. Jenže, domácí rychle snížili. Hned na to i oni využili přesilovou hru a do třetí třetiny se šlo za těsného stavu 2:3. Hostům začalo utkání protékat mezi prsty. Green Monsters na začátku třetí třetiny srovnali krok a na konec skóre otočili ve svůj prospěch na 5:3. Panečku, to bylo utkání. Z 0:3 na 5:3 zaslouží uznání. Šlágr kola se měl  odehrát mezi Medvědy a Vikingi, ale tohle byl velmi pěkný zápas, hraný v tempu s pěknou zápletkou. Nestranný fanoušek si určitě přišel na své. A já tleskám. Sláva vítězům, čest poraženým!

15.9.2019
Františkov 13:00 hod.
Rozhodčí: Janků, Moťka
 :

9 : 3

(2:1,2:2,5:0)

Branky: 2:37 Kupf (Kriegler, Růzha), 10:17 Růzha (Kupf), 18:22 Drapák, 25:17 Vaca (Šubrt), 31:56 Vaca (Poljak), 33:01 Drapák (Jakubec), 36:18 Kupf ppg (Poljak), 39:47 Poljak (Kriegler), 41:39 Růzha shg (Kriegler)   -   11:36 Kysela ppg (Pejchal, Kozák), 20:43 Frank (Pejchal, Kozák), 26:17 Kysela (Pejchal)
Střely na branku:  53:29
Zásahy brankářů:  26:44
Úspěšnost brankářů: Šemberk 89,6 %,   - Novotný 83 %
Přesilové hry:       1 : 3
Využití:                  1 : 1
V oslabení            1 : 0
Hráči utkání: Růzha, Kupf (oba Medvědi), Kysela (Vikingové)
Šlágr kola. Jak jinak nazvat duel mezi druhým a prvním týmem tabulky. Velmi vyrovnaný duel. Bohužel jen dvě třetiny, kdy stav byl 4:3 pro Medvědy. V poslední třetině jakoby střelcům Vikingů zvlhl střelný prach. Za to domácí o přetávce vyfasovali ostrou munici. Hned pět střel z třinácti skončilo za zády bezmocného Novotného. Obrana hostů se zbortila jak domeček z karet. 9:3, to si snad ani nezasloužili. Tak snad příště Vikingové. Medvědi jdou do čela tabulky!

(2:0,2:1,4:1)

Branky: 8:41 Michálek (Rychecký, Špinka), 12:38 Špinka (Peřina,Erben), 15:46 Špinka shg (Peřina), 23:41 Michálek (Peřina, Špinka), 31:50 Erben (Steffan), 32:18 Peřina (Erben), 33:59 Špinka (Peřina, Erben), 44:22 Peřina (Michálek, Erben)   -   24:07 Kimmel J. (Zuch, Kalina), 38: 58 Kalina (Kimmel J. , Mikulášek)
Střely na branku:  60:41
Zásahy brankářů:  39:52
Úspěšnost brankářů: Smetaník P. 95,1 %,   - Voborník 86,6 %
Přesilové hry:       0 : 1
Využití:                  0 : 0
V oslabení            1: 0
Hráči utkání: Peřina, Špinka, Rychecký (všichni Vosy)
V posledním zápase dne nastoupily Vosy proti Staříkům. Domácí byli favorité a to také potvrdili. Staříkům nelze ubrat snahu, ale jejich šance na výhru snižoval počet hráčů na střídačce. Hráčská lavice byla prohřídlá, jak noty na buben ve filharmonii. Na hřišti už to takový koncert nebyl. Vosy byly prostě lepší. Už po první třetině měli domácí dvoubrankový polštářek. Po druhé třetině to bylo již 4:1 a vzhledem k předváděné hře, kdy nic nenaznačovalo, že by Stařící měli sílu stav otočit, se očekával nárůst skóre. To se také vyplnilo. 8:2 Vosy tak napravily zaváhání z prvního kola. Staříci se po dvou kolech bez bodu krčí na předposledním místě. Určitě se od nich čekalo více. Ale nevěšme hlavy. Sezóna ještě zdaleka nekončí!