Časoměřič: Michálek
 :

5 : 6

(3:1,2:1,0:4)

Branky: 1:32 Svatuška (Albani), 3:31 Albani shg , 7:50 Svatuška (Moťka, Průšek), 18:08 Beneš, 22:02 Moťka ppg ( Myslivec, Svatuška)   -   1:21 Jurga (Kalina, Beck G.), 24:23 Smetana, 31:16 Beck G. ppg, 33:03 Kalina (Červinka), 42:52 Kalina (Jurga), 43:02 Červinka (Kalina, Jurga)
Střely na branku:  33:25
Zásahy brankářů:  19:28
Úspěšnost brankářů:  Kriegler S. 76 %,   -  Novotný 84,8 %
Přesilové hry:       3 : 5
Využití:                  1 : 1
V oslabení            1 : 0
Hráči utkání: Červinka, Kalina (oba Staříci), Svatuška (Green Monsters)

V prvním jarním kole se představili Green Monsters a Staříci. Hosté do zápasu vlétli s vervou a ujali se hned vedení. Ta jim  ale opadla hned, jak domácí během chvíle vyrovnali a hned  při vlastním oslabení otočili stav na svou stranu. Od té doby, začali Stařící tahat za kratší konec. Nic nenasvedčovalo tomu, že by se obraz hry v druhé třetině změnil. A tak domácí Greeni po dvou třetinách navýšili brankový rozdíl již o tři branky. Třetí třetina ale byla o něčem jiném. Staříci do ní vlétli jak uragán a dvěma góly zápas zdramatizovali. Domáci jokoby nevědi co hrát. Když tři minuty před koncem, dobře hrající Kalina vyrovnal, vypadalo to, že hosté vytěžili z minima maximul a všichni se těšili na prodloužení. Jenže nahozený míček před branku domácích trefil Červinka ze vzduchu tak rychle a přesně, že neskutečné se stalo skutečným. Staříci otočili zápas z 1:5 na 6:5!!! Připsali si první tři body do tabulky. Green Monsters ještě teď nemohou uvěřit tomu, že tak dobře rozehraný zápas nakonec prohráli.

(2:1,3:1,2:2)

Branky: 7:54 Šubrt ppg (Kupf, Růzha), 11:15 Růzha ( Šubrtová), 25:47 Kupf ppg (Kriegler), 29:05 Kriegler ( Kupf, Růzha), 29:42 Kupf, 36:39 Kupf (Drapák, Kriegler), 44:58 Růzha (Poljak, Drapák)   -   8:55 Peřina (Michálek), 28:02 Peřina ppg (Steffan), 31:05 Pospíšil (Smetaník M., Kraus), 41:23 Špinka (Erben, Michálek)
Střely na branku:  39:22
Zásahy brankářů:  18:32
Úspěšnost brankářů:  Šemberk 81,8 %  -   Smetaník P. 82 %
Přesilové hry:     4 : 5
Využití:                1 : 2
V oslabení          0 : 0
Hráči utkání: Kupf, Ruzha (oba Medvědi), Peřina (Vosy)

Vě šlágru kola Medvědi přivítali Vosy. Na hře bylo vidět, že týmy patří na špici tabulky. I když  hra byla celkem vyrovnaná, po první třetině byli spokojenější domácí. Vedli 2:1. Druhá třetina nevybočovala z nadstandartu, který týmy od úvodní buly nasadily. To ale změnila poslední minuta druhé třetiny. V ní se totiž domácí nejdříve ujali dvoubrankového vedění, aby po rozehrání přes celé hřiště domácí Kupf nachytal hostujícího brankáře Smetaníka v nedbalkách a upravil po dvou třetinách skóre na 5:2.  Tento gól byl nakonec vítězný, neboť v závěrečné třetině si obě mužstva připsali po dvou přesných trefách a upravili konečný výsledek na 7:4. Zápas vypadal na první pohled vyrovnaně, ale domácí prokázali více důrazu a hlavně přesnější mušku!

(5:1,3:4,9:5)

Branky: 4:14 Benda (Ort, Beníšek), 4:44 Šimůnek (Beníšek), 7:22 Beníšek (Benda, Šimůnek), 9:08 Benda (Doubek, Beníšek), 13:03 Šimůnek ( Benda, Beníšek), 17:17 Beníšek (Benda, Šitina), 20:58 Michálek (Šitina, Romaněnko), 24:08 Janda (Šimůnek, Beníšek), 31:23 Benda (Šimůnek), 32:35 Beníšek, 34:22 Janda, 35:00 Benda (Šimůnek, Beníšek), 35:25 Michálek, 36:48 Beníšek, 37:01 Benda, 38:18 Šimůnek (Beníšek,Janda), 43:16 Janda (Doubek, Beníšek)   -   6:25 Kysela, 21:10 Kysela (Veselý), 24:00 Kysela (Veselý, Hanzlík), 24:39 Veselý (Kozák, Kysela), 28:09 Kysela (Kozák), 32:23 Veselý (Kozák, Hanzlík), 33:40 Veselý (Kysela, Kozák), 36:38 Veselý (Kozák, Hanzlík), 39:59 Kysela ppg (Kozák), 44:05 Hanzlík (Kysela)
Střely na branku:  57:47
Zásahy brankářů:  37:40
Úspěšnost brankářů: Novotný 78,7 %  - Horáček 70,1 %
Přesilové hry:      0 : 2
Využití:                 0 : 1
V oslabení            0 : 0
Hráči utkání: Beníšek, Šimůnek (oba Lišky), Veselý (Vikingové)

V posledním dnešním utkání na sebe narazily Lišky a Vikingové. Zápas ovlivnila absence hráčů Vikingu. S torzem týmu, které měli hosté k dispozici,  bylo jasné, že jen zázrak by pro ně mohl zařídit tři body. Domácí vědomi si převahy, nasadili tréninkové tempo. Není tedy divu, že skóre je takové, jaké je. Nejhůře z celé lapálie nakonec vyšel brankář hostů Horáček. Po tom, co pustili Vikingové brankáře Novotného ke Staříkům, naskočil do brány jako jednička. Sedmnáct banánů, no poťež pán Bůh. To kolikrát nemají ani v zelenině. No, ono ani deset kusu na kontě domácího brankáře nevypadá příliš dobře. Jak jsem říkal, tréninkové tempo, potažmo bránění, se projevilo. Zázrak nepřišel, naštěstí ani déšť a tak za krásného dne berou  tři body Lišky.