:

2 : 5

(1:3,0:1,1:1)
Stav série 1:1

Branky: 10:19 Starý (Blažek, Stejskal), 29:45 Novák M. (Hálek)   -   5:31 Pospíšil, 13:03 Peřina (Erben), 14:58 Slavík ppg (Kraus,Steffan), 21:57 Kraus (Peřina, Vondráček), 38:03 Vondráček (Pospíšil, Slavík)
Střely na branku:  30:40
Zásahy brankářů: 35:28
Úspěšnost brankářů:  Procházka 87,5 %  - Smetaník P. 93,3 %
Přesilové hry:    6 : 3
Využití:               0 : 1
V oslabení          0 : 0
Hráči utkání: Slavík, Kraus, Vondráček (všichni Vosy)

Za vydatného deště začalo odvetné utkání semifinále mezi týmem Tygry Děčín  a  Vos. Lépe ho rozehráli hosté. Ujali se záhy vedení. Domácí se však nedali a svou houževnatostí srovnali v jedenácté minutě na 1:1. Pak ale přišel zlom celého utkání. Po třinácti minutách poslal Vosy do vedení Peřina a následující přesilovou hru, dvě vteřiny před koncem třetiny využil Slavík a rázem to bylo 3:1pro Vosy. Dalším faktorem, proč Tygři odešli z dnešního zápasu poraženi je, že jim selhala jejich nejúčinější zbraň a to přesilové hry. V druhé třetině hráli osm minut v početní převaze a výsledek ,,0" plus slabá střelba. Vosy už do konce zápasu nepřipustily zvrat v utkání a vynutili si zítřejší rozhodující zápas.

(0:1,1:0,1:3)

Branky: 19:38 Benda shg, 35:43 Kolmann   -   5:12 Kriegler (Drapák), 30:34 Kupf (Říha), 32:36 Kupf ppg (Šubrt), 39:13 Kupf (Brož V., Růzha)
Střely na branku:  20:24
Zásahy brankářů:  20:18
Úspěšnost brankářů:  Novotný 83,3 %,   -  Šemberk 90 %
Přesilové hry:       1 : 3
Využití:                  0 : 1
V oslabení            1 : 0
Hráči utkání: Kupf, Kriegler, Jakubec (všichni Medvědi)

Druhé dnešní odvetné utkání mezi týmem Lišek a Medvědů bylo zkrápněné též deštěm, ale už né tak vydatným. Medvědi dnes dorazili v hojném počtu a na tempu to bylo znát. Hra se odehrávala spíše mimo brankoviště a tak brankáři neměli tolik práce. Jedna střela Medvědu si ale v první třetině mezi tyčema domácích místečko našla. Stejně tak, jako v druhé třetině jedna střela domácích na opačné straně. Po 30 minutách se prakticky začínalo od začátku. Za lepši konec to vzali Medvědi. Za 34 vteřin třetí třetiny se ujali vedení 2:1 střelou Kupfa a následnou přesilovou hru využil opět Kupf. Ten dnes vypadal jako by byl polit živou vodou. Lišky sice snížili na 2:3 , ale kdo jiný než Matěj Kupf svým třetím gólem v zápase dovršil hetrik a dovedl Medvědy k zítřejšímu rozhodujícímu zápasu.