Rozhodčí: Moťajz, Vojtíšek, - Šubrtová
 vs.

16 : 1

(5:0,6:0,5:1)

Branky: 1:04 Smetaník M. (Vondráček), 2:31Pavelka, 7:19 Špinka (Vondráček), 7:51 Vondráček (Myšák), 9:27 Smetaník M. (Špinka, Smetaník P.), 13:59 Smetaník M. (Myšák), 15:41 Soukup, 18:32 Vondráček (Myšák, Pavelka), 21:54 Glombík (Špinka, Smetaník M.), 22:32 Pavelka, 23:54 Vondráček (Myšák, Špinka), 28.28 Smetaník M. (Vondráček), 29:36 Myšák (Vondráček, Špinka), 30:13 Špinka (Vondráček), 32:09 Soukup (Smetaník M.), 34:05 Vondráček(Smetaník M., Špinka)  -  27:51 Klíma (Horáček, Červinka)
Střely na branku:  50:16
Zásahy brankářů:  15:34
Úspěšnost brankářů:  Smetaník P. (Vosy) 93,7% - Janák (Viking.) 68% -
Přesilové hry:       1 : 0 + Janák (Viking.) OT. 6 min.
Využití:                  0 : 0
Hráči utkání: Smetaník M., Vondráček, Špinka (všichni Vosy)

Začátek dnešního zápasu Vikingové trošku zaspali. Ještě nestačili propotit dresy a už to bylo 2:0 pro Vosy. Vikingové, při pohledu na postavení v tabulce, potřebuji sbírat body co to půjde. Jenže hned po první třetině, za stavu 5:0 pro Vosy, bylo jasné, že dnes si tři bodíky neodvezou. Vzhledem k tomu, že hosté na střídačce mnoho hráčů ke střídání neměli, tak se skóre pěkně kupilo. Po druhé třetině hrozivých 11:0 !!! Bylo jasné, že jediné co si odvezou, bede pěkný příděl. Hostující brankář Janák spršku 50 střel nesl s nelibostí, za což si vysloužil od rozhodčícho osobní šestiminutový trest v jinak poklidném utkání. Hlavními strůjci úspěchu bylo duo Smetaník M. a Vondráček, kteří zatížili konto Vikingů každý čtyřmi góly. Za hosty zaznamenal čestný úspěch Klíma. Vosy jsou třetí, Vikingům patří, ale jen o skóre,  předposlední příčka.

(1:0,0:3,1:0)

Branky: 10:05 Kozák (Procházka), 26:27 Kozák (Procházka)  -  15:27 Špinka (Myšák), 19:41 Moťka, 20:40 Špinka (Moťka)
Střely na branku:  18:41
Zásahy brankářů:  38:16
Úspěšnost brankářů:  - Kupf (W.B..) 92,6% - Kudláček (G.M) 88,8%
Přesilové hry:      1 : 2
Hráči utkání: Špinka,Moťka (oba G.M.) , Kozák (W.B.)

V tomto zápase byli mírnými favority hráči Wild Beast. Proč jen mírnými, když Green Monsters se krčili do té doby s jedním bodem na dně ligové tabulky? To protože hosté posílili ofenzívu o dva hráče z Vos. Konkrétně o Špinku s Myšákem, ale k nim až později. Utkání bylo z počátku vyrovnané. Přesto šel favorit v závěru první třetiny do vedení. Bylo ale vidět, že hráči hostí častěji střílí a k tomu právě napomáhala zmiňovaná dvojce posil, která se z kraje druhé třetiny podepsala pod vyrovnávací gól. Špinka navíc svým druhým gólem v zápase skóroval už na 1:3 pro hosty. V této třetině Green Monsters zasypali dobře chytajícího brankáře domácích Matěje Kupfa sprškou 20 střel a ten se měl co otáčet. Přesto na zmiňované tři střely nedosáhl a skóre bylo jaké bylo. A není se čemu divit. Vždyť domácí vyprodukovali v druhé třetině jen pět střel, a to je málo. Do třetí třetiny se šli Wild Beast porvat o lepší výsledek a druhým gólem v zápase jej k němu posunul Kozák, ale víc už ve vyrovnané třetí třetině nedokázali. Green Monsters slavili první výhru sezóny a posunuli se z posledního na páté místo. Zato Wild Beast spodlo z třetí na čtvrtou příčku.

(0:3,0:5,0:3)

Branky:  7:23 Zuch (Pekárek,Marušinec), 7:40 Pekárek (Zuch), 10:00 Pekárek (Knížek), 12:18 Marušinec (Pekárek,Zuch), 14:12 Eitler (Smetana,Vašek), 17:04 Pekárek (Marušinec,Knížek), 20:34 Marušinec (Pekárek), 21:56 Smetana (Pekárek,Zuch), 28:48 Marušinec (Zuch,Knížek), 31:51 Pekárek (Knížek), 32:51 Knížek (Pekárek,Marušinec)

Střely na branku:  19:49
Zásahy brankářů:  38:19
Úspěšnost brankářů: Šemberk (Me) 35 střel/6 gólů 79,3%
                                       Voborník (Me) 14 střel/5 gólů 64,2% - Matuška (Wa) 100%
Přesilové hry:      5 : 5
Využití:                  0 : 2
Hráči utkání: Pekárek, Marušinec, Zuch (všichni Warriors)

V boji posledních Medvědů s lídrem tabukky Warriors se očekávala jasná výhra hostů. Ti šli do zápasu hned naplno a v první třetině vyzkoušeli brankáře domácích Šemberka hned 26x!!! Známku kvality z domácího týmu za první třetinu mohl obdržet právě jen on, neboť inkasoval kupodivu jen 3x. V druhé třetině se mu už tolik nedařilo a to i díky obraně, která mu zrovna nepomohla a po dalších třech obdržených gólech, přenechal své místo v polovině zápasu  Voborníkovi. Změna hry ale nepřišla. Řádila hlavně formace Pekárek,Zuch,Marušinec,Knížek, kteří Medvědům na cestě k zimnímu spánku naložili nejvíce. Během zápasu to ale vypadalo, že Medvědi  podřimují už teď. Snad se na jaře probudí v lepší síle a ukáží, že Medvědí kůže se nezískává tak lehce. To Warriors přezimuji na čele tabulky.