18:00 hod.  -  Wild Beast : Green Monsters

STAV SÉRIE 1:0  - (13:4) Wild Beast

:

13 : 4
(6:2,2:1,5:1)

Branky: 2:31 Poljak (Benda), 3:59 Kozák (Kolarovček), 5:04 Benda (Poljak), 5:26 Kozák (Michálek), 7:14 Benda (Kozák), 11:54 Benda, 14:24 Benda (Poljak, Kozák), 20:55 Benda (Poljak), 24:51 Benda (Guzík), 26:13 Poljak (Kolarovček, Benda), 29:52 Kolarovček (Guzík), 33:51 Benda (Poljak,Guzík), 35:26 Benda (Poljak)  -  2:19 Myslivec (Svoboda J., Moťka), 5:18 Šubrt (Bulis), 17:15 Pašek (Moťka), 31:26 Moťka (Šubrt)
Střely na branku:   44:26
Zásahy brankářů:  22:31
Úspěšnost brankářů:  Kupf 84,6 % -  Kudláček 70,4 %
Přesilové hry:       3 : 1
Využití:                  1 : 0
Hráči utkání: Benda, Poljak, Kozák (všichni Wild Beast)
Diváci 24.

První čtvrtfinálové střetnutí mělo přinést vyrovnaný souboj. Ten byl jen do 6 minuty, kdy si brankáři  ani nešáhli na balónek a stav byl 4:2 pro Wild Beast. Pak už přebírali kontrolu nad vývojem utkání domácí. První třetina skončila za stavu 6:2. Hosté se zakousli do hry v druhé třetině, ale příliš to nepomohlo. Docílili jen toho, že skóre se už takovým tempem nenavyšovalo. To už neplatilo o třetí třetině, kdy obrana byla zcela propustná. Brankář hostů Kudláček jen nevěřícně kroutil hlavou, co jeho obránci předvádí. Za Wild Beast řádil hlavně hráč utkání Benda, který nasázel Green Monster 8 branek!!!!!

(0:4,0:0,1:3)

Branky: 32:16 Albáni (Průšek)  -  0:10 Poljak, 0:37 Benda, 4:23 Poljak (Benda, Kupf), 6:39 Poljak (Benda,Novotný P.), 27:34 Benda (Poljak), 31:09 Poljak (Kolarovček, Benda), 34:10 Guzik (Poljak, Benda)
Střely na branku:   26:41
Zásahy brankářů:  34:25
Úspěšnost brankářů:   Stich 82,9% - Kupf 96,1 %
Přesilové hry:       4 : 4
Využití:                  0 : 1
Hráči utkání: Poljak, Benda, Guzik (všichni Wild Beast)
Diváci 16.

A máme tu druhý zápas mezi Green Monsters a Wild Beast. Greeni se nepoučili z prvního zápasu a opět inkasovali během prvních 6 minut 4 góly. Bohužel tentokrát ani jednou neskórovali a pro vývoj utkání to bylo rozhodující. Tak jako v prvním utkání měli Green Monsters snahu v druhé třenině s výsledkem něco udělat, ale branku né a né vstřelit. Ve třetí třetině přeci jen vstřelili alespoň jeden čestný gól, ale porážku 1:7 a postup Wild Beast do semifinále neodvrátili. Wild Beast si postup zasloužili, neboť byli v obou čtvrtfinálových zápasech lepším týmem a šli si jasně za svým cílem. V dnešním utkání nejvíce řádil hráč Poljak, který si připsal 4 góly a dvě asistence a stal se hráčem zápasu. V semifinále bude Wild Beast měřit síly s týmem Rebels.

(2:1,1:1,3:2)

Branky: 0:19 Vondráček (Žďárský, Dušek), 6:24 Myšák (Žďárský), 14:57 Vondráček (Myšák), 26:17 Vondráček (Rychecký, Žďárský), 27:24 Vondráček (Dušek, Žďárský), 32:34 Žďárský (Vondráček, Myšák)  -  1:52 Kriegler (Kupf), 12:52 Kupf (Růzha), 24:42 Kupf (Kriegler), 29:18 Růzha (Pavelka, Kupf)
Střely na branku:   29:27
Zásahy brankářů:  23:23
Úspěšnost brankářů:  Smetaník P. 85,1 % - Voborník 79,3 %
Přesilové hry:       0 : 3
Hráči utkání: Vondráček, Žďárský, (oba Vosy), Kupf (Medvědi)
Diváci 14.

Čtvrtfinálový duel mezi týmem Vos a Medvědů měl jasného favorita a to byl tým Vosy Liberec. Radost z rychlého gólu domácím ještě rychleji schladil vyrovnávací gól hostů. Medvědi se na závěr sezóny připravili velmi dobře a Vosy měli s rychlými výpady hostů problémy. Ještě v pětadvacáté minutě byl stav 3:3 !!! Až do samotného závěru se Medvědi drželi naděje možné senzace. Tu ale v čase 32:34 utnul domácí hráč Žďárský gólem na 6:4. Hosté už pak nenašli sílu manko smazat. Nutno podotknout, že Medvědi nebyli tak daleko od výhry. Při troše přesnější mušce za vyrovnaného stavu mohlo vše skončit jinak. Historie však zná jen vítěze a tím byl tým Vos. Za Vosy se ukázal v nejlepším světle Vondráček, který si připsal 4+1 bodu a byl vyhlášen hráčem zápasu. Zajímavý byl i výkon hostujícího Kupfa, který se podílel na všech čtyřech brankách hostů (2+2).

(1:1,2:3,0:4)

Branky: 9:23 Růzha (Kupf, Pavelka), 16:32 Kupf (Brož), 21:30 Růzha (Kupf)  -  5:05 Myšák (Janků, Žďárský), 15:13 Špinka (Dušek), 17:38 Myšák (Žďárský), 19:05 Dušek (Špinka,Vondráček), 30:11 Žďárský (Špinka), 31:16 Žďárský (Špinka), 34:16 Vondráček (Janků, Špinka), 35:11 Vondráček (Žďárský, Myšák)
Střely na branku:   26:37
Zásahy brankářů:  29:23
Úspěšnost brankářů:  Šemberk 78,3 - Smetaník P. 88,4 %
Hráči utkání: Žďárský, Špinka (oba Vosy), Kupf (Medvědi)
Diváci 12.

I v druhém čtvrtfinále se čekalo vítězství Vos. Vzhledem k vývoji  v první zápase, už ale né tak zcela jasné. A opravdu. Duel byl po dvou třetinách takřka vyrovnaný. Stav byl 4:3 pro Vosy. Smůlou pro domácí bylo zranění jednoho z tahounů Krieglera. Zápas sice dohrál, ale už tomu nemohl dát 100% a na výsledném stavu to pak bylo znát. V poslední třetině měli hosté více sil a statečně hrající Medvědy udolali celkem 8:3. Mužem zápasu byl vyhlášen hostující Žďárský (2+3) za domácí se dobře předvedl Kupf (1+2) , který se tak jako v první zápase podílel opět na všech brankách Medvědů. Medvědům tak sezóna končí. Vosy po vítězství 2:0 na zápasy čeká v semifinále Warriors.