Přesilové hry:       0 : 0
Využití:                  0 : 0
V oslabení            0 : 0
Hráči utkání:

Branky: 26:02 Kalina ts   -  2:10 Peřina shg  (Špinka), 2:34 Peřina shg , 6:50 Vondráček (Erben), 12:12 Erben (Peřina), 19:30 Erben ppg (Rychecký, Špinka), 28:03 Pospíšil (Steffan), 38:45 Kraus shg (Vondráček), 44:50 Michálek (Peřina, Rychecký)
Střely na branku:  23:27
Zásahy brankářů:  19:22
Úspěšnost brankářů: Novotný 70,3  %,   -  Smetaník P. 95,6 %
Přesilové hry:       7 : 1 + Novotný OT , Pekárek OT (oba Staříci)
Využití:                  0 : 1
V oslabení            0 : 3
Hráči utkání: Peřina, Erben, Smetaník P. (všichni Vosy)

V druhém čtvrtfinále postradali Staříci duo hráčů, Gerhard a Bedřich Beckovi. Zato Vosam se uzdravil Peřina. A na obou stranách to bylo znát. Zatím co Staříkům do zadu chyběla kvalita, Vosám naopak kvalita dopředu vzrostla. Staříci zaspali první třetinu a právě uzdravený Peřina se v ní hned dvakrát  prosadil a v obou případech při vlastním oslabení. Po první třetině to bylo již 0:4 pro Vosy a bylo celkem rozhodnuto. Né že by Staříci neměli šance v podobě sedmi přesilových her, ale naložili s nimi mizerně. Ba naopak při nich hned třikrát inkasovali,  což se jen tak nevidí. Hosté hráli jednu a tu také využili. Jediný úspěch domácích zaznamenal z trestného střílení Kalina. Vosy si postup zkušeně pohlídaly a v semifinále se střetnou 14.6.2020 v 11 hodin s Tygry DDM Děčín. Jste srdečně zváni.

Postupují Lišky

Branky: 5:50 Benda (Kolmann, Beníšek), 23:01 Hlister (Beníšek), 24:54 Benda shg (Kolmann, Doubek), 36:15 Beníšek (Benda), 37:14 Beníšek (Benda), 39:16 Kolmann (Beníšek)   -   8:49 Marek (Beneš, Myslivec), 33:01 Beneš, 44:20 Beneš (Svatuška jr., Pacal)
Střely na branku:  41:21
Zásahy brankářů:  18:35
Úspěšnost brankářů:   Novotný 85,7 %,   -  Kriegler 85,3 %
Přesilové hry:       2 : 4
V oslabení            1 : 0
Hráči utkání: Beníšek, Kolmann (oba Lišky), Beneš (Green Monsters)

Druhé čtvrtfinále mezi týmem Lišek a Green Monsters mělo stejně slušné tempo jako první utkání. A hosté, vědomi si nutnosti vyhrát, se dlouho s domácími drželi. Po první třetině stav 1:1 dával stále naději Green Monsters na dobrý výsledek a to hlavně díky brankáři hostí Krieglerovi na kterého šlo rovných 20  střel. Druhá třetina nevyšla hostům dle představ a dvakrát inksovali, ale když v závěrečné třetině snížil dobře hrající Beneš na 3:2,  svitla přeci jen hostům jiskřička naděje k vyrovnání série. Jenže tu záhy uhasil dvěma góly hráč zápasu Beníšek. Hosté už nenašli sílu výsledek zvrátit a tak do semifinále postupují Lišky, které si 14.6.2020 v 9 hodin střetnou s vítězem základní části s týmem Medvědů. Přiďte zafandit, rádi vás na utkání uvidíme.