Časoměřič: Ort

:

4 : 7

(2:3,0:2,2:2)
Branky: 1:35 Beneš (Patrman, Myslivec), 13:33 Myslivec, 39:13 Myslivec (Patrman), 44:10 Svatuška jr. ppg   -  0:26 Kimmel (Kozák, Červinka), 5:33 Červinka (Pekárek), 8:38 Pekárek shg, 15:57 Pekárek ppg (Marušinec, Červinka), 16:55 Mikulášek (Marušinec, Eitler), 41:28 Kimmel (Pekárek), 41:46 Červinka (Kozák, Kimmel)
Střely na branku:  42:40
Zásahy brankářů:  33:38
Úspěšnost brankářů: Kriegler 82,5 %   -   Kupf I.  90,4 %
Přesilové hry:     5 : 4
Využití:                1 : 1
V oslabení           0 : 1
Hráči utkání: Červinka, Pekárek (oba Staříci), Myslivec (Green Monsters)

Utkání mezi Green Monsters a Staříky začalo zhurta. Už v druhé minutě byl stav 1:1. Že první třetinu vyhrají Staříci určil gól v  oslabení, který zaznamenal Pekárek. Stav po první třetině byl tak 2:3. Hned z kraje druhé třetiny využil přesilovou hru opět Pekárek a zdálo se, že Staříci už mají výhru v kapse. Ale o co byli Staříci těchničtější, o to byli Green Monsters bojovnější. Domácím se, ale v druhé třetině nepodařilo vsítit žádnou branku a to rozhodlo.Prohráli ji 0:2. V třetí třetině totiž obě mužstva přidali dvě branky a určili tak stav utkání na 4:7. V celkem pěkně hraném zápase berou Staříci první body a hned tři. Green Monsters i přes menší počet hráčů zahráli dobře, ale o letošní první body se musí pokusit příště.

(0:1,1:1,1:3)

Branky: 17:08 Peřina (Errben, Rychecký), 30:45 Pospíšil   -    0:30 Martinčík (Hájek, Mulač), 25:33 Polívka (Kelb, Říha), 34:53 Mulač (Zeman), 41:02 Pyrenko ppg, 44:52 Mulač shg (Khlebtsov)
Střely na branku:  21:38
Zásahy brankářů: 33:19
Úspěšnost brankářů:   Smetaník P. 86,8 %   - Brzák 90,4 %
Přesilové hry:     2 : 3
Využití:                0 : 1
Hráči utkání: Mulač, Brzák (oba AHA Jablonec), Smetaník P. (Vosy)

Po dlouhé pauze nastoupily Vosy proti Aha Jablonec v dohrávce třetího kola. Ani se nerozkoukali a už prohrávali 0:1. Domácí se vůbec nedostali do tempa a byli rádi, že po první třetině byl stav jen o gól a to díky dobře chytajícímu Petru Smetaníkovi. V druhé třetině už to bylo o něčem jiném. Hra se vyrovnala. Skóre však nikoliv. Hosté stále vedli o gól, teď už ale 1:2. V třetí třetině domácí sice rychle srovnali, ale pak jejich hra byla dosti nepřesná a hosté šli do vedení 2:3. Vosám nešla kombinace ani střelba, co vystřelili, to už pochytal brankář Jabloneckých Brzák, který se uspěšností zákroku v zápase přehoupl pře 90%.  Jablonečtí poté využili přesilovou hru a při vlastním oslabení pečetil výhru na 2:5 hráč zápasu Mulač (2+1).

(0:1,3:1,4:4)

Branky: 15:08 Kupf (Růzha), 17:12 Kiegler (Růzha), 27:05 Vala shg , 31:18 Růzha, 34:26 Růzha (Drapák, Kupf), 37:16 Kupf (Jakubec, Šubrt), 44:01 Kupf   -   5:10 Kolmann (Janda, Doubek), 21:15 Doubek (Benda), 34:14 Kolmnn (Janda), 35:21 Benda, 39:42 Dušek (Beníšek), 43:28 Benda (Dušek, Beníšek)
Střely na branku:  44:42
Zásahy brankářů:  36:37
Úspěšnost brankářů:  Šemberk 85,7 %   -  Novotný 84 %
Přesilové hry:     0 : 1
Využití:                0 : 0
V oslabení           1 : 0
Hráči utkání: Kupf, Růzha (oba Medvědi), Kolmann (Lišky)