Přesilové hry:       0 : 0
Využití:                  0 : 0
V oslabení            0 : 0
Hráči utkání:

Tým Vikingů se rozpadl a k bojům v play off nenastoupí. Tygři DDM Děčín postupuji do semifinále bez boje a budou tak čekat na svého soupeře stejně tak, jako vítězný tým po základní části  tým Medvědů.

Stav série 0:1

Branky: 14:10 Průšek  Ppg (Marek, Svatuška), 16:58 Moťka (Albani), 19:47 Svatuška Ppg (Albani), 23:03 Pacal (Patrman,Moťka), 25:10  Bulis Ppg (Zrůst), 40:11 Myslivec (Beneš, Zrůst)   -   8:11 Benda (Beníšek, Šimůnek), 13:50 Romaněnko (Beníšek, Benda), 14:52 Hlister (Doubek), 19:28 Benda Shg (Doubek), 22:20 Ppg Kolmann, 24:30 Hlistar Shg (Janda), 27:51 Benda Ppg (Janda, Beníšek), 38:30 Novotný L. (beníšek, Benda), 40:02 Beníšek Ppg (Kolmann, Benda), 41:29 Benda (Novotný L., Kolmann)
Střely na branku:  29:35
Zásahy brankářů: 25:23
Úspěšnost brankářů:  Kriegler S. 71,4 %  -  Novotný P. 79,3  %
Přesilové hry:     5 : 4
Využití:                3 : 3
V oslabení          0 : 2
Hráči utkání: Benda, Beníšek (oba Lišky), Moťka (Green Monsters)

Zápas se hrál ve svižném tempu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Zakončení ale lépe zvládali hosté a už v první třetině si zajistili dvoubrankový náskok. Stav byl 1:3. Na něm se nic nezměnilo ani po druhé třetině. Jen skóre se pohnulo na 5:7 a to hlavně díky přesilovkám. Domácím nelze upřít bojovnost. Ta ale na hosty nestačila a v závěru si Lišky zajistily gólovy polštář a dovedli zápas k vítězství.

Stav série 1:0

Branky: 4:29 Kraus (Šteffan), 35:17 Erben (Špinka, Slavík)   -   24:00 Smetana (Kalina, Zuch)
Střely na branku:  26:23
Zásahy brankářů:  22:24
Úspěšnost brankářů: Smetaník P. 95,6 %  - Novotný 92,3 %
Přesilové hry:      1 : 3
Využití:                 0 : 0
Hráči utkání: Erben, Smetaník P. (oba Vosy), Novotný (Staříci)

V dnešním druhém čtvrtfinále nastoupil tým Vos proti Staříkům. Zatím co Staříci nasadili do hry to nejlepší co mojí, Vosy trápila marodka. Možná proto zápas připomínal šachovou partii. Vedení se ujali domácí a vedli 1:0  takřka 20 minut. Hostům se podařilo vyrovnat a šachová partie pokračovala dále. Tu rozhodl v čase 35:17 Erben a zajistil Vosám výhru 2:1. Oba brankáři dnes chytali pozorně a zaslouží pochvalu. Na stavu nic nezměnila ani v závěru hra Staříků bez brankáře. Vosy se ujaly v sérii vedení 1:0.