Vysoké výhry Vos a Rebels!!!

:

0 :12

(0:5:0:3,0:4)

Branky: 0:17 Vondráček (Smetaník M.), 1:59 Špinka, 5:26 Smetaník M. (Vondráček), 7:50 Smetaník M. (Dušek,Vondráček), 10:18 Smetaník M. (Vondráček), 16:13 Myšák (Glombík), 18:06 Myšák (Rychecký), 19:20 Vondráček (Smetaník M.,Janků), 25:58 Glombík (Myšák,Arlt), 33:09 Dušek (Špinka), 34:15 Arlt (Špinka), 35:29 Glombík

Střely na branku:  7:44
Zásahy brankářů:  32:7
Úspěšnost brankářů:  - Šemberk (Medv. 23 střel/6 g.) 73,9% , Voborník (Med. 21 střel/6g.) 71,4% - Smetaník P. (Vosy) 100%
Přesilové hry:       3 : 2  + Kriegler D. ml. (Medvědi) OT. 6 min.
Využití:                  0 : 0
Hráči utkání: Smetaník M., Vondráček, Myšák (všichni Vosy)
Tým Vos šel v jejich prvním utkání sezóny proti Medvědům jasně za výhrou. Hotovo bylo již po první třetině, kdy se skóre zastavilo za stavu 5:0 pro Vosy. Jasným důkazem toho byl i počet vyprodukovaných střel Medvědů v prvním třetině. Ten ukazoval v kolonce střel nulu !!! Lepší to nebylo ani po zbytek zápasu. Produkce byla slabá. Jen sedm střel. Za to Vosy si zastřílely. Čtyřicetčtyři střel stačil k dosažení skóre 12:0 !!!
--------------

:

3 : 11

(1:1,1:6,1:4)

Branky: 5:31 Kavjázo (Horáček), 17:29 Kavjázo (Štěpán,Horáček), 34:02 Kimmel P. (Frank,Janák)  -  9:34 Marek (Bitterlich), 12:21 Peřina (Marek,Sypták), 12:34 Sypták, 15:59 Sypták (Marek), 16:26 Erben (Vrábel,Marek), 17:11 Peřina, 17:18 Sypták, 24:26 Steffan (Peřina,Erben), 30:22 Sypták (Marek,Peřina), 33:47 Peřina (Sypták), 34:12 Sypták,Peřina)

Střely na branku:  20:44
Zásahy brankářů:  33:17
Úspěšnost brankářů: Janák (Vik.) 75% - Šír (Reb.) 85%
Přesilové hry:       3 : 1
Hráči utkání: Sypták, Peřina, Marek (všichni Rebels)

Vikingové vlétli do zápasu s vervou a odhodláním. Odměnou jim byl gól na 1:0. Tým Rebels ale jejich počáteční nápor zvládl a do konce třetiny se jim podařilo srovnat na 1:1. Tak jako v prvním utkání, tak i v druhém byl vstup Vikingů do druhé třetiny katastrofální. Během pěti a půl minut dostali šest, ano čtete dobře, šest gólů!!! Pak už se utkání přeplo do úspornějšího módu v němž byli přesnější v zakončení hráči Rebels. Konečný stav zápasu 3:11 by se mohl zdát pro tým Vikingů za jejich předvedenou hru až příliš krutý. Leč za hru v druhé třetině je zasloužený.

----------------

:

2 : 4

(1:1,0:2,1:1)

Branky: 10:16 Kovařík (Šubrt), 26:07 Kovařík  -  11:51 Pekárek (Smetana), 13:10 Zuch (Pekárek,Kolman), 19:02 Pekárek (Eitler), 32:48 Smetana (Kolman,Pekárek)

Střely na branku:  19:26
Zásahy brankářů:  22:17
Úspěšnost brankářů: Kudláček (G.M.) 84,6% - Voborník (Warr.) 89,4%
Přesilové hry:       0 : 1
Využití:                 0 : 1
Hráči utkání: Pekárek, Smetana (oba Warriors), Kovařík (Green Monsters)

V posledním dnešním zápase se očekával vyrovnaný boj. Nováček Green Monsters je celkem dobře poskládaný, Warriors mají zase tahouna týmu Pekárka. A hned první třetina toho byla důkazem. Dlouho se čekalo na první branku. Až v jedenácté minutě se jako první prosadili Monsters. Už se zdálo, že třetinu vyhrají, ale proti byl Pekárek z Warriors, který devět vteřin pred koncem třetiny srovnal skóre. V druhé třetině se střelecky dařilo jen hostům, kteří navýšili stav utkání na 1:3.  V třetí třetině Monsters vrhli všechny síly na zvrácení výsledku. Naději vykřesal svým druhým gólem Kovařík, který snížil na 2:3. Času bylo celkem dost, do konce zápasu zbývalo bezmála ještě 10 minut. Vše ale zhatil čtvrtý gól Warriors 3 minuty před koncem. Green Monsters si tak na první výhru sezóny a i do klubové kroniky musí počkat. Warriors mohli slavit druhou výhru v sezóně.