vedli Vikingové !!!

:

3 : 2

(2:1,1:0,0:1)

Branky: 7:01 Kysela (Klíma), 9:21 Kimmel P. (TS), 21:41 Kysela (Kavjázo, Horáček)  -  2:52 Soukup (Šubrtová, Mašková), 35:11 Kupf (Novotný, Effenberger)
Střely na branku: 24:34
Zásahy brankářů:  32:21
Úspěšnost brankářů:  - Janák (Vik.) 94,1%  - Šemberk (Med.) 87,5%
Přesilové hry:       2 : 1
Využití:                  1 : 0
Hráči utkání: Kysela, Janák(oba Vikin.) ,Kupf (Medvědi)

V přímém boji o první tři body do tabulky si, jak už je známo z titulku , lépe vedli Vikingové. Výhra se ovšem nerodila lehce, neboť již ve třetí minutě šli Medvědi do vedení. Nutno podotknout, že asistence na tomto prvním gólu Medvědů, jak v zápase, tak v sezóně, jmenovitě  hráče Soukupa, si připsali obě naše křehké dámy ligy, Karolína se Zuzanou. Vikingům se podařilo stav do konce první třetiny otočit. Nejprve se trefil Kysela a záhy na to  z nařízeného trestného střílení i Petr Kimmel. Druhá  třetina byla, i kdž se to z poměru střel nezdá (5:11), vyrovnaná. Za menší počet střel Vikingů mezi tyče mohla především nepřesná muška, hlavně hráče Kavjáza, který se v některých situacích nepotkal s tím prokletým štěstíčkem. Přesto se jedna přesná střela Vikyngů, opět to byl Kysela, ujala a bylo to 3:1. Ve třetí třetině se domácí už nikam nehnali. Medvědí snaha alespoň po bodu byla veliká, ale branka Kupfa v poslední minutě přišla příliž pozdě a Vikingové urvali první tři body.

Předehrávka 3.kolo

Válečníci dočista pobili Divoké Bestie!!!

:

18 : 2

(6:0,6:0,6:2)

Branky: 0:43 Kalina (Eitler), 1:06 Pekárek (Zuch), 2:04 Pekárek, 5:51 Pekárek (Marušinec), 9:02 Zuch (Pekárek), 10:02 Marušinec (Zuch,Pekárek), 12:57 Marušinec (Pekárek,Eitler), 14:55 Pekárek (Marušinec), 18:02 Pekárek (Marušinec,Kollman), 19:28 Marušinec (Kollman), 20:00 Kalina (Zuch), 20:06 MArušinec (Pekárek), 25:54 Pekárek (Marušinec,Kollman), 30:28 Marušinec, 31:35 Marušinec (Kolleman), 34:01 Marušinec (Pekárek,Kolleman), 35:18 Marušinec (Pekárek,Kolleman), 35:45 Marušinec (Kalina)  -  27:02 Kučera (Kozák), 28:40 Poljak (Kozák)
Střely na branku: 48:21
Zásahy brankářů:  19:30
Úspěšnost brankářů:  - Matuška (Warr.) 90,4%  - Kupf (Wild B.) 62,5%
Přesilové hry:       3 : 1
Hráči utkání: Marušinec, Pekárek, Kollman (všichni Warriors)

V předehrávce se čekal zcela jiný výsledek. Nakonec ale přišla totální demolice Wild Beast a rekordní výsledek 18:2 pro Warriors !!!  Nejvíce si zastřílel hráč Marušinec, který zaznamenal 9 gólů a 4 asistence a byl právem vyhlášen hráčem zápasu. Wild Beast budou chtít na tento výprask co nejrychleji zapomenout a už v příštím kole budou mít možnost vše napravit proti Vikingům. To Warriors se usadili na čele tabulky a budou moci slavit o něco déle, protože příští kolo mají volno.