4.kolo

Tak přátelé, liga pokračuje již 4.kolem. Za šlágr kola lze jistě považovat souboj mezi týmem Vos a Green Monsters od 13 hod.. Vosy zaznamenaly ve třech utkání pouze jednu výhru, ale stále patří k adeptům v boji o titul.Za to Green Monsters patří k překvapením letošního ročníku a bez zrtáty bodu se drží na druhé příčce jen o skóre za vedoucími Medvědy. Medvědi se utkají s Liškamy, které získaly minulé kolo své první body a jistě to budou chtít zopakovat. Utkání lze vidět od 15 hod. Ale již dopoledne se můžete přijít podívat na kvalitní zápasy. Tygři DDM z Děčína hrají od 9 hod. nejprve se Staříky, kteří né a né zlomit sérii porážek a od 11 hodin s Vikingi, kteří nehrají špatně, jen jim někdy chybí trocha štěstíčka. Kdo tentokrát půjde štěstíčku naproti a jak to zamíchá s tabulkou? Na to si musíme počkat do neděle. A já vás tam rád uvidím!

(2:1,1:4,0:5)

Branky: 10:26 Smetana (Červinka, Zuch), 11:48 Janečka (Červinka, Ort), 18:04 Červinka (Ort)   -   1:45 Pašek ppg  (Chvojka, Bartl), 20:29 Hladiš (Bartl), 22:25 Starý (Brach), 25:59 Hladiš, 28:07 Pašek (Bartl, Hladiš), 35:16 Pašek (Hladiš, Novák M.), 38:14 Nový (Lipský), 40:13 Starý (Novák M.), 40:31 Hálek (Starý), 44:06 Stejskal ppg (Sobíšek, Lipksý)
Střely na branku:  33:46
Zásahy brankářů: 36:30
Úspěšnost brankářů: Voborník 78,2 %  - Procházka 90,9 %
Přesilové hry:      3 : 4  + Kimmel J. (Staříci) OT
Využití:                0 : 2
V oslabení           0 : 0
Hráči utkání: Pašek, Hladiš (oba DDM Tygři Děčín), Červinka (Staříci)

A je to tady, 4.kolo! Staříci už konečně chtěli bodovat a v cestě za body jim stál celek DDM Tygři Děčín. Domácí nezačali rovna dobře, když už v druhé minutě nabídli hostům přesilovou hru a ti ji bleskově za 11 vteřin využili. Pak se ale do toho obuli a zatlačili Tygry před svou branku. Skóre pak  dokázali do konce třetiny otočit. Na střeli po první třetině 20:8! Když na začátku druhé přidali Staříci  branku na 3:1, vypadalo to, že to dnes cinkne za 3 body. Nějaké cinkání jsem slyšel. Bohužel to nebyly tři body, ale míčky, co se štosovaly za zády bezmocného brankáře Voborníka. Již po druhé třetině domácí prohrávali už 3:5. A v třetí třetině dostali dalších pět kousků! Ať se to lépe počítá, rovných deset kusů, panečku! No, co dodat. Tak snad příště. Dnes tři body pro DDM Tygry z Děčína.

6.10.2019
11:00 hod.
Rozhodčí:  Vojtíšek,
 :

5 : 1

(2:0,2:1,1:0)

Branky:  3:07 Stejskal (Blažek), 11:57 Hladiš ppg (Chvojka, Pašek), 19:15 Chvojka (Hladiš, Pašek), 20:45 Novák M. ppg (Sobíšek), 38:30 Hálek ppg    -   25:01 Pejchal (Kysela, Kozák)
Střely na branku:   36:22
Zásahy brankářů:  21:31
Úspěšnost brankářů: Procházka 95,4 %  - Novotný 86,1 %
Přesilové hry:      8 : 5 + Starý (DDM Tygři Děčín) TH a Horáček (Vikingové) TH
Využití:                3 : 0
Hráči utkání: Procházka, Hladiš (oba DDM Tygři Děčín), Kozák (Vikingové)

K druhému dnešnímu utkání nastoupili DDM Tygři Děčín a Vikingové. Zápas už nebyl na pohled tak pěkný, jako ten první. Bylo k vidění spoustu nečistých soubojů. První třetina ještě byla spíše kdo z koho, v druhé už se jiskřilo více a vše skončilo vzájemnou potyčkou. Oba aktéři dostali TH a můžou očekávat zasloužený trest od DK. Celkem bylo k vidění 13 faulů a 2 TH. S přesilovkami lépe naložili domáci Tygři. Proměnili tři přesilové hry  a celkem zvítězili 5:1. Tygři se díky výhře posunuli již na 2.místo tabulky a příští kolo se mohou dostat do čela. Úkol to ale bude nelehký. Čeká je totiž vedoucí celek Medvědů, který ještě nezaváhal a má plný počet bodů.

(1:2,6:0,2:0)

Branky: 11:30 Špinka (Šteffan, Myšák), 16:03 Šteffan shg (Erben), 17:30 Myšák (Erben, Špinka), 22:45 Smetaník M., 24:13 Smetaník M. (Kraus, Erben), 27:49 Michálek (Špinka, Myšák), 28:12 Erben, 37:13 Smetanik (Erben), 44:12 Erben (Pospíšil)   -   3:07 Kovařík (Moťka), 8:28 Myslivec (Svoboda, Moťka)
Hráči utkání: Smetaník M. , Erben, Myšák  (všichniVosy),
Ve šlágru kola se představil tým Vos a Green Monsters. Hosté jedou na vítězné vlně, tak jsme byli zvědaví, co předvedou. Hosté vyhráli prvni třetinu 1:2, ale ze hry měli více domácí.  To domácí potvrdili hned v druhé třetině, kdy nasázeli 6 branek a bylo po zápase. 7:2 už byl příjemný polštářek a v třetí třetině ho domácí dvěma góly ještě načechrali.Výhra Vosy vrátila zpět do hry o první příčky. Vše ukáže příští zápas, který odehraji s  DDM Tygři Děčín.

(3:0,2:4,4:0)

Branky: 1:30 Jakubec (Šubrt), 8:52 Říha L., 12:01 Jakubec (Růzha,Drapák), 21:19 Drapák (Jakubec, Růzha), 25:29 Poljak (Kriegler, Šubrt), 35:41 Drapák (Jakubec), 35:46 Růzha, 38:45 Šubrt (Růzha), 40:53 Drapák (Růzha)   -   17:03 Benda (Kolman), 19:46 Benda, 25:48 Kolmann (Benda, Romaněnko), 29:12 Benda (Šimůnek)
Střely na branku:  49:26
Zásahy brankářů:  40:22
Úspěšnost brankářů: Šemberk 84,6 %, Toman   - 81,6 %
Přesilové hry:       1 : 3
V oslabení            0: 0
Hráči utkání:  Jakubec, Drapák (oba Medvědi), Benda (Lišky)
 Lídr tabulky Medvědi přivítal tým Lišek. A jako příjemný hostitel se moc dobře nezachoval. Již v první třetině nasázel hostům 3 kusy. Lišky se ale v druhé třetiny z toho přídělu otřepaly a dokázaly stáhnout skóre na zatím přijatelných 5:4 pro domáci Medvědy. V třetí třetině se ale hosté nevyvarovali chyb a vedoucí celek tabulky trestal. Čtyřmi góly určil skóre na 9:4 a upevnil si vedení v tabulce. Lišky tak nezopakovaly výhru z minulého kola a zkusí tak zabodovat příště proti Green Monsters.

2.kolo se odehraje již 15.9.2019. Hned ráno se poprvé v sezóně představí tým DDM Tygři Děčín a přivítají Lišky, které první zápas prohrály a budou skládat reparát