Warriors ovládlo zápas dvojciferným výsledkem !!!

Rozhodčí: Janků

:

1:10

(1:5,0:2,0:3)

Branky: 5:30 Kupf - 2:08 Kimmel P. (Kozák), 5:56 Kozák (Kimmel J.), 7:52 Kozák, 10:39 Madar, 11:14 Kimmel J. (Kozák, Zuch), 13:48 Kozák (Kimmel J.), 17:04 Madar (Jelínek), 24:18 Štěpán (Madar,Jelínek), 35:14 Kozák (Kimmel J.,Madar), 35:53 Kimmel Jan (Kozák)
Hráči utkání: Kozák, Kimmel J., Horáček (všichni War)

(2:2,2:1,3:0)

Branky: 5:08 Erben (Weiss), 8:05 Kochan (Vojtíšek Mar.), 22:14 Straka (Kochan,Formánek), 23:11 Vojtíšek Mar. (Hruška,Zídek), 24:15 Straka (Erben), 26:09 Zídek (Erben), 30:34 Erben (Zídek) - 3:03 Bitterlich (Pejchal), 8:34 Vrabec (Ron V.,Marek), 19:30 Vrabec (Drašner)

V sobotním zápase se do vedení dostali během první třetiny Rebelové umístěnou střelou svého kapitána Bitterlicha po zemi. Koliba odpověděla vzápětí. Erben na modré čáře dokonale vyškolil obránce Marka a poradil si i se zakončením a brankářem Machatou. Další gól ústeckých přidal Lukáš Kochan. Na oplátku si kulišárnu připravil hráč Rebelů Vrabec, který prostřelil Krieglera v brance tahákem ze středního pásma. Během druhé třetiny se hrál asi nejhezčí hokejbal, oba týmy se snažily strhnout vítězství na svou stranu. Rebelové ale přehnali důraz a jejich hráči i několikrát za sebou chodili na trestnou lavici. Přesto se dostali do vedení, kdy opět Vrabec využil clonění spoluhráčů před brankářem a znova z větší vzdálenosti chytře prostřelil gólmana. Do konce třetiny ale bylo vše jinak. Straka z dálky vyrovnal právě při přesilovce a kapitán ústeckých Martin Vojtíšek překonal brankáře taktéž téměř od červené středové lajny a otočil vývoj utkání. Do třetí třetiny se šlo se skóre 4:3 a vypadalo to, že bude drama. Ale nebylo. Svůj druhý gól vstřelil za Kolibu Straka hned po patnácti vteřinách od začátku třetiny, kdy využil nedůslednost v obraně soupeře. Hráči Rebels nevyužili nějaké jasné šance, a tak další gól Koliby přidal vzápětí Zídek a agilní Erben svým druhým gólem skóre uzavřel. Ač nakonec výsledek 7:3 hovoří jednoznačně, zápas to byl vedený ve velmi slušném tempu a dvě třetiny byly velmi vyrovnané

Střely na branku:  39:32
Zásahy brankářů: 29:32
Úspěšnost brankářů: Kriegler (Kol) 90,6 % - Machata 82,05 %
Přesilové hry: 5:1 , využití 2:0
Hráči utkání: Erben, Zídek, Straka (všichni Kol)