STAV SÉRIE 2:1 (5:4) - Warriors, (0:5) - Vosy, (6:4) - Warriors

POSTUPUJÍ  WARRIORS

:

6 : 4
(2:0, 2:2,2:2)

Branky: 1:35 Knížek (Zuch), 9:30 Smetana, 13:56 Vondrlík (Zuch), 18:44 Smetana (Zuch, Kalina), 30:11 Pekárek (Marušinec, Knížek), 33:02 Vondrlík (Marušinec)  -   14:33 Žďárský (Špinka, Vondráček), 23:40 Arlt (Žďárský,Glombík), 28:13 Dušek (Hrníčko, Smetaník M.), 30:33 Smetaník M (Hrníčko,Dušek)
Střely na branku:  39:37
Zásahy brankářů:  33:33
Úspěšnost brankářů:   Matuška 89,1 % - Smetaník P. 84,6 %
Přesilové hry:       1 : 4
Využití:                  0 : 1
Hráči utkání: Vondrlík, Smetana (oba Warriors), Žďárský (Vosy)
Diváci --.

Borci obou týmů nám předvedli velmi pěkné utkání, v němž si v první třetině vybudovali mírný dvoubrankový náskok domácí Warriors. Ten během zápasu navýšili až na 4:1. Vosy, tak jako už mnohokrát, se zakouly do zápasu a podařilo se jim snížit až na rozdíl jediné branky na 5:4. V čase 33:02 ale uklidnil domácí svou druhou brankou v utkání Vondrlík a Warriors brali výhru 6:4 a zahrají si finále proti Wild Beast. Na Vosy, vzhledem k postupu Wild Beast do funále přes vítěze základní části Rebels, čeká jen bramborová medaile v podobě čtvrtého místa. I tak gratulujeme.

----------------------------

12:00 hod.  -  Rebels : Wild Beast

roz. Vojtíšek, Kriegler, čas - Šubrtová

STAV SÉRIE 1:2  - (4:6) Wild Beast, 10:8 (Rebels), 4:9 (Wild Beast)

POSTUPUJÍ - WILD BEAST

:

4 : 9
(0:4,2:3,2:2)

Branky: 12 :45 Rudolf (Sypták), 17:51 Peřina (Erben), 28:28 Erben (Rudolf), 29:13 Sypták (Peřina, Steffan)  -  4:28 Guzik (Benda), 5:42 Guzik (Benda, Poljak), 8:57 Poljak (Benda, Kozák), 10:30 Benda (Kolarovček, Kozák), 14:50 Benda (Poljak, Procházka), 18:12 Benda (Kozák), 18:28 Poljak (Benda, Kozák), 32:30 Benda (Procházka, Poljak), 33:34 Poljak (Procházka,Benda)
Střely na branku: 34  : 40
Zásahy brankářů:  31 : 30
Úspěšnost brankářů:  Kriegler S. 77,5 % - Kupf  88,2 %
Přesilové hry:      1 : 2
Využití:                  1 : 2
Hráči utkání: Benda, Poljak, Kozák (Všichni Wild Beast)
Diváci 13.

Ve třetím semifinále se opakoval scénář z prvního. Domácí Rebels úplně zaspali první třetinu a skóre 0:4 bylo přímo děsivé. Snaha se cení, což o to, ale Rebels s přibívajícím časem začali cítit, že tahají za kračí konec a že vidina finále se vzdaluje. Wild Beast si zkušeně hlídali tempo zápasu a po konečném hvizdu propukly oslavy z postupu do finále. Soupeře jim určí až odpolední zápas nezi Warriors : Vosy , ve kterém je rovněž stav série 1:1. Ať už odpolední zápas dopadne jakkoli, Rebels jako vítěz základní části obsadí v letošním ročníku 2017/2018 třetí místo. I přes prohru v semifinále jim k 3. místu gratulujeme.

5 : 0 kt.

Tým Warriors nesložil na daný čas dostatek hráčů ke hře a prohrál kontumačně 5:0. Stav série je tedy 1:1 a rozhodne se v neděli 17.6.2018 v 18:00 hod.

--------------------------

16:00 hod.  -  Rebels : Wild Beast

roz. Vojtíšek, Moťka, čas - Kudláček

STAV SÉRIE 1:1  - (6:4) Wild Beast,  10:8 (Rebels)

:

8 : 10
(1:2,2:4,5:4)

Branky: 3:32 Benda (Poljak), 13:07 Guzik (Poljak, Benda), 17:23 Benda (Guzik, Poljak), 26:29 Benda (Poljak, Kolarovček), 29:06 Benda (Poljak,Guzik), 29:34 Benda (Poljak, Guzik), 31:31 Kolarovček (Poljak), 35:34 Poljak (Guzik, Benda)  -  6:56 Erben (Nevyhoštěný, Bitterlich), 10:24 Marek (Nevyhoštěný), 16:10 Nevyhoštěný (Peřina), 18:42 Peřina (Sypták), 19:21 Nevyhoštěný (Peřina, Havrda), 20:44 Sypták, 26:59 Peřina (Nevyhoštěný), 30:19 Nevyhoštěný (Marek), 31:49 Nevyhoštěný (Steffan)
Střely na branku:  50 : 46
Zásahy brankářů:  36 : 42
Úspěšnost brankářů:  Kupf 78,2 % - Kriegler S. 84 %
Přesilové hry:     3 : 1
Využití:               2 : 1
Hráči utkání: Nevyhoštěný, Peřina (oba Rebels), Benda (Wild Beast)
Diváci  8

I přes porážku v prvním semifinále, zůstávali Rebels mírným favoritem zápasu. Vždyť vyhráli základní čás a to se počítá. Tentokrát si Rebels pohlídali začátek zápasu. Nutno ale dodat, že díry v obraně tam byly, jen je Wilb Beast nedokázali využít. Brankostroj Benda - Poljak (W.B.) se né a né rozjed na plné obrátky. To se podařilo až ve třetí třetině, což už bylo příliš pozdě a výhru brali Rebels. Stav série je tedy 1:1, rozhodne třetí semifinále!

---------------------------------------

10.6.2018

STAV SÉRIE 0:1  - (4:6) Wild Beast

:

4 : 6
(0:2,2:1,1:3)

Branky: 20:38 Bitterlich (Peřina), 21:07 Sypták (Marek, Havrda), 29:17 Steffan (Bitterlich, Sypták), 34:54 Rudolf (Sypták)  -  9:34  Poljak (Benda), 10:42 Poljak (Novotný), 18:37 Poljak (Benda, Novotný), 24:14 Poljak (Benda), 25:28 Benda (Poljak), 34:47 Benda (Poljak)
Střely na branku: 50  : 39
Zásahy brankářů:  33 : 46
Úspěšnost brankářů:  Kriegler S. 84,6 % - Kupf  92 %
Přesilové hry:      1 : 1
Hráči utkání: Poljak, Benda, Kupf (Všichni Wild Beast)
Diváci 4.

První semifinálové utkání mezi týmy Rebels a Wild Beast mělo favorita v podobě domácích. Ti ale zaspali první třetinu, kterou prohráli 0:2. Až po polovině utkání se domácí probudili. To už byl ale stav 0:3. Dvě rychlé branky v závěru třetiny v síti Wild Beast naznačovalo, že v třetí třetině se máme na co těšit. Jenže , sotva třetí třetina začala, už to bylo 2:5. Hostům stačila jen minuta a půl, aby Rebelům odskočili už o tři branky. I když v třetí třetině měli více ze hry domácí a v závěru hosty sevřeli, brankář Kupf  hosty podržel a s uspěšností zákroků 92% se vešel do nejlepší trojice hráčů zápasu spolus Bendou (2+3) a s neudržitelným Poljakem (4+2), který se podílel na všech brankách Wild Beast.

10.6.2018

14:00 hod.  -  Warriors : Vosy

STAV SÉRIE 1:0  - (5:4) - Warriors

:
5 : 4
(0:0, 2:0,3:4)

Branky: 18:32 Pekárek (Kollmam), 21:11 Knížek (Kalina), 26:11 Kollman (Kalina, Pekárek), 27:41 Mrhálek (Pekárek, Zuch), 29:32 Pekárek (Kalina)  -  25:04 Hrníčko (Vondráček), 29:24 Dušek (Žďárský, Vondráček), 31:22 Žďárský (Arlt), 32:43 Glombík (Žďárský)
Střely na branku:   35:38
Zásahy brankářů:  34:30
Úspěšnost brankářů:   Matuška 89,4 % - Smetaník P. 85,7 %
Přesilové hry:       3 : 1
Hráči utkání: Pekárek, Kollman (oba Warriors), Žďárský (Vosy)
Diváci 10.

První semifinálové utkání mezi Warriors a týmem Vos bylo z počátku velmi opatrné a dlouho se čekalo na gól. Ten přišel až v polovině utkání. Trefil se domácí Pekárek a zanedlouho Knížek. Domácí tedy po dvou třetinách vedli 2:0. Domácí si pak vypracovali náskok až 4:1 a zdálo se , že je hotovo. Vosy ale v posledních šesti minutách zabraly a Warriors měli co dělat, aby udrželi alespoň těsné vítězství 5:4. V odvetě se tedy máme naco těšit!