klesli na samotné dno tabulky !!!

:

2 : 4

(1:1,1:0,0:3)
Branky: 1:48 Pašek, 20:29 Šubrt  -  0:45 Kriegler (Kupf, Brož), 30:37 Kupf (Effenberger, Brož), 33:16 Soukup (Kupf, Brož), 34:01 Kriegler (Kupf)
Střely na branku: 23:15
Zásahy brankářů:  11:21
Úspěšnost brankářů: Kudláček (G.Mons.) -73,3%  -  Šemberk (Med.) - 91,3 %
Přesilové hry:     5 : 5
Využití:                 0 : 1
Hráči utkání: Kupf, Kriegler, Brož (všichni Medvědi)

Dnešní utkání přineslo přímý souboj o nelichotivou poslední příčku v tabulce. Až příliš horlivě do něho vlétli hráči Green Monters, kteří už po 15 vteřinách šli do oslabení. Hned první rána prošla  za záda domácího gólmana a bylo 0:1 pro Medvědy a to již po 45 vteřinách hry. Radost Medvědům vydržela jen minutu, neboť záhy bylo 1:1.Hra se dále odehrávala spíše v bojovném duchu. Kvalitních kombinací příliš vidět nebylo. Z toho pramenila i mnohá vyloučení. V druhé třetině získávali Green Monsrets více ze hry. Medvědi vyprodukovali jen 4 střeli a proto se není čemu divit, že tuto třetinu prohráli. Naštěstí jen 0:1, za což můžou poděkovat slušně chytajícímu Šemberkovi.  V třetí třetině ale byla hra už celkem vyrovnaná. Medvědi dlouho drželi pro ně zajímavý výsledek 1:2 a toužili s ním něco udělat. A snaha se vyplatila, když pět minut před koncem vyrovnal Matěj Kupf na 2:2. Green Monters chtěli ale všechny tři body. Vrhli se bezhlavě do útočení a poněkud zapoměli na zadní vrátka. Toho využil Soukup a překlopil vedení na stranu Medvědů. Poslední Medvědí dráp zasekl do Monsters svou druhou brankou v utkání Kriegler. Brankář domácích Kudláček neměl dnes svůj nejlepší den a nutno podotknout, že obrana mu příliš nepomohla. Za to hosté se mohli radovat, neboť protrhli sérii (včetně předchozí sezóny) dvanácti proher v řadě. Né vždy je třináctka nešťastné číslo. Medvědi se tak odpoutali od poslední příčky, kterou přenechali právě Green Monsters.

------------

Warriors udrželi neporazitelnost !!!

:

8 : 3

(2:1,2:2,4:0)

Branky: 9:48 Mrhálek (Pekárek), 10:07 Pekárek (Marušinec), 19:57 Pekárek (Mrhálek), 20:07 Mrhálek (Pekárek, Vašek), 27:27 Ešpander (Pekárek, Marušinec), 31:29 Mrhálek (Pekárek, Smetana), 32:50 Pekárek (Marušinec), 32:58 Mrhálek  -  3:52 Špinka (Kučera, Dušek), 15:26 Soukup (Arlt), 19:35 Kučera (Arlt)
Střely na branku: 33 : 24
Zásahy brankářů: 21 : 25
Úspěšnost brankářů:  Matuška (Warr.) - 87,5%  - Smetaník P.(Vosy) 75,7%
Přesilové hry:     2 : 0
Využití:                 0 : 0
Hráči utkání: Pekárek, Mrhálek, Marušinec (všichni Warriors)

Ve šlágru kola mezi Warriors a týmem Vos se čekal vyrovnaný duel. Proto trochu překvapilo, že Vosy nesestavili úplně nejsilnější, tudíž neideálnější sestavu, ale na to se historie neptá. Z počátku to ani rozdílově nevypadalo. Vosy se brzo ujali vedení. Koncem třetiny stačilo jen trochu nepozornosti a nesoustředěnosti a slepenýmy góly, které dělilo jen 9 vteřin, rázem prohrávali 2:1. V druhé třetině se Vosam podařilo vývoj utkání otočit na 2:3, ale Warriors od poloviny zápasu začali přebírat otěže a ještě do konce třetiny opět skóre otočili ve svůj prospěch na 4:3. Třetí třetina už byla v režii Warriors. Za stavu již 5:3 přišla kritická chvilka pro Vosy, kdy v 32-33 minutě, během 90 vteřin inkasovali hned 3x ( 7 a 8 gól dělilo jen 8 vteřin !!!) a bylo po zápase. Warriors drží v letošním ročníku neporazitelnost. To obhájce titulu Vosy tápou a čeká je ještě pořádný kus práce.