Časoměřič: Smetaník M.

:

5 :3

(1:2,3:0,1:1)

Branky: 7:43 Hlister (Beníšek, Benda), 21:20 Benda (Hlister), 25:25 Benda (Beníšek), 25:38 Doubek (Beníšek, Kolmann), 35:31 Beníšek (Benda)   -   4:07 Patrman shg (Albani, Marek), 12:18 Beneš (Myslivec, Marek), 44:40 Moťka (Myslivec)
Střely na branku:  38:32
Zásahy brankářů:  29:33
Úspěšnost brankářů: Novotný P. 90,6 %   -   Valachy 86,8 %
Přesilové hry:     1 : 5
Využití:                0 : 0
V oslabení           0 : 1
Hráči utkání: Benda, Hlister, Beníšek (všichni Lišky)

Ve 4.kole na sebe narazil tým Lišek a Green Monster. Lišky, jako favorit zápasu nezačaly zrovna dobře, když při své přesilové hře inkasovaly a musely po první třetině dohánět ztrátu 1:2. To se jim také povedlo. Green Monsters totiž nejdou druhé třetiny. Třetí zápas a potřetí ztracený zápas v druhé třetině. Tentokrát ji prohráli 3:0 a ztratili tak náskok z první třetiny. V závěrečné třetině si obě mužstva připsali po gólu a Lišky vítězí 5:3.

(2:4,1:5,2:3)

Branky: 3:45 Kimmel (Pekárek), 7:19 Červinka, 19:13 Pekárek (Eitler, Smetana), 30:29 Červinka (Kimmel), 37:25 Smetana (Červinka, Eitler)   -   9:58 Peřina (Erben), 11:53 Erben (Peřina, Kraus), 12:55 Steffan (Kraus, Erben), 13:38 Smetaník M. (Vondráček, Špinka), 15:52 Smetaník M. ppg (Vondráček, Steffan), 17:19 Erben, 23:45 Steffan (Smetaník M.), 26:24 Smetaník M. (Vondráček, Pospíšil), 28:31 Erben (Slavík, Steffan), 38:34 Pospíšil (Vondráček), 42:10 Erben (Peřina), 42:44 Pospíšil (Michálek)
Střely na branku:  30:51
Zásahy brankářů:  39:25
Úspěšnost brankářů: Kupf I. 76,4 %   -   Majer 83,3 %
Přesilové hry:       1 : 1
Využití:                  0 : 1
V oslabení            0 : 0
Hráči utkání: Erben, Smetaník M., Steffan (Všichni Vosy)

Ani v druhém dnešním zápase favorit nezaváhal. Hostující Vosy od úvodu diktovaly tempo. Staříci dostávají v průměru přes  devět branek na zápas a to je moc. Budou muset vystužit obranu. Dopředu to asi půjde, protože pět branek Vosám, zas není málo, ale dnešních dvanáct inkasovaných kusů je moc. Nejlépe se dnes ukázal útočník Vos Lukáš Erben, který zaznamenal 4+2 bodů a stal se mužem zápasu.

(1:1,3:2,1:0)

Branky: 6:58 Kupf (Kriegler, Drapák), 24:40 Kriegler (Vítek), 26:53 Kupf, 27:50 Šubrt, 38:42 Toth (Kupf)    -   4:26 Martinčík (Zeman T., Polívka), 16:06 Zeman T., 20:24 Kelbl (Zeman T., Polívka)
Střely na branku:  70:55
Zásahy brankářů:  52: 65
Úspěšnost brankářů: Šemberk 94,5 %   -Viker 92,8 %
Přesilové hry:     2 : 2
V oslabení           0 : 0
Hráči utkání: Kupf, Kriegler (oba Medvědi), Zeman T. (AHA Jablonec)