Časoměřič: Kudláček
 :
11 : 3
(4:0,3:1,4:2)

Branky: 0:34 Poljak (Jakubec), 4:05 Kriegler (Poljak, Jakubec), 4:29 Poljak, 6:07 Jakubec (Kriegler, Kupf), 21:33 Poljak, 23:36 Kupf (Kriegler), 29:52 Poljak ppg (Kriegler), 30:44 Kupf, 34:16 Jakubec (Poljak), 41:16 Kupf (Poljak), 43:50 Kupf (Kriegler)   - 17:24 Bulis ppg (Marek), 33:48 Kovařík ppg (Svatuška, Bulis), 44:59 Moťka (Maruška)
Střely na branku:   48 : 30
Zásahy brankářů:  27: 37
Úspěšnost brankářů: Šemberk 90 %  -  Valachy  77 %
Přesilové hry:      1 : 3
Využití:                  1 : 2
V oslabení:           0 : 0
Hráči utkání: Kupf, Poljak, Kriegler (všichni Medvědi)
První utkání dne bylo rozhodnuto takřka hned po šesti minutách, kdy v nich domácí Medvědi doslova vlétli na hostující Green Monsres, kteří nevěděli kudy kam a bylo rázem 4:0!  Domácí brankář Šemberk mohl v první třetině vklidu pokukovat po děvčatech okolo hrací plochy. Vždyť hosté za celou třetinu vyprodukovali pouhých šest střel a nutno podotknout, nikterak nebezpečných. Hosté sice z kraje druhé třetiny využili přesilovou hru, to ale bylo v této části vše. Zato domácí rozvlnili síťku za brankářem hostů Valachym hned 3x. Třetí třetina za rozhodnutého stavu byla trochu nahoru dolu, takže si divák přišel na své, ale jasné vítězství 11:3 patřilo Medvědům. Matěj Kupf se snaži seč mohl, aby si vytvořil co největší náskok v tabulce střelcu a zaznamenal 4 branky, protože počítal, že v ostatních zápasech se ho budou snažit střelci nahánět a nemuselo by to stačit. Což se také potvrdilo. Před Dominikem Hrníčkem  náskok udržel, ten zaznamenal za Vosy jen jednu branku ,ale před Ondřejem Kozákem již nikoliv. Wild Beast si hravě poradilo s Coloradem, kde právě Kozák zaznamenal 9 branek a o jednu předstihl Matěje v tabulce střelců. K tomu ale až později. Obdobné to bylo o trofej nejlepšího nahrávače. Tam domácí David Kriegler na dálku bojoval s Jiřím Peřinou s Vos. Kriegler si dnes připsal 4 asistence, zatím co Peřina jen 1 asistenci a tak o cenu nejlepšího přihrávajícího hráče letos zvítězil David Kriegler z Medvědů s 32 asistencemi.

(3:7,1:2,3:4)

Branky: 3:28 Kavjázo (Kysela), 11:22 Kysela (Horáček, Říha L.), 13:36 Kysela (Říha L., Voborník), 16:02 Zuch (Kysela,Kimmel J.), 34:21 Horáček (Kavjázo, Kysela), 38:07 Zuch, 43:19 Kysela shg  -   0:58 Smetaník M. (Špinka), 2:05 Smetaník M. (Vondráček, Glombík), 2:13 Slavík (Smetaník M., Vondráček), 4:41 Smetaník M. (Hrníčko), 5:00 Smetaník M. (Hrníčko), 12:57 Hrníčko, 14:50 Smetaník M. (Slavík), 18:17 Vondráček, 23:57 Steffan (Glombík), 31:56 Smetaník m. (Kolmann, Smetaník P.), 35:26 Glombík (Smetaník M., Hrníčko), 37:51 Špinka (Peřina, Erben), 39:00 Špinka (Kolmann, Slavík)
Střely na branku:  39: 74
Zásahy brankářů: 61 : 32
Úspěšnost brankářů: Voborník 82,4% -  Smetanik P. 82%
Přesilové hry:       1 : 2
Využití:                   0 : 0
V oslabení:            1 : 0
Hráči utkání: Smetaník M., Glombík, (oba Vosy), Kysela (Vikingové)
V druhém dnešním utkání změřili síly Vikingové proti Vosám. Hned od začátku se hrálo ve vysokém tempu bez zábran. Hned tomu také odpovídalo skóre, které se po první třetině vyšplhalo na 3:7 pro Vosy. Kvalitní hra od Vos se čekala, ale nutno podotknout, že domácí Vikingové zanimi až tak nezaostávali a myslím, že předvedli jeden z těch lepších zápasů sezóny.  Vyrovnanější druhá a třetí třetina , co se skóre týče, nikoliv na střely, přinesla vždy těsné vítězství Vosám 1:2 a 3:4. Celkově si Vosy poradily s Vikingy 13:7. Při takovém skóre se zdálo, že jak čelo o krále střelců, tak o krále nahrávek se bude třást v základech. Jenže největší aspiranti na vítězství, v brankách Dominik Hrníčko, tak v asistencích Jiří Peřina byli v tomto utkání na body velmi chudí. Prvně jmenovaný zaznamenal dnes jen jednu branku a druhý jmenovaný, který potřeboval co nejvíce asistencí, rovněž jen jednu tentokráte asistenci a ani jeden na krále zmiňovaných kategorií nedosáhl. Dnes se prostě dařilo jiným. Nejvíce řádil Martin Smetaník, který si připsal 6 gólů a 2 asistence. Jednou byl tam a podruhé tady. No prostě, každý tým by rád alespoň jednoho takového Smetaníka. To by se to hrálo, panečku. Zbývá už jen upozornit na jednu raritu a tou je, že v dnešním utkání si oba brankáři připsali po jedné asistenci. To se opravdu stává tak jednou, maximálně dvakrát za 10 let! Vosám blahopřejeme k vítězství v základní části OnhlL.
26.5.2019
13:00 hod.
 Rozhodčí:  Kupf, Zuch

:
3 : 31
(1:15,2:7,0:9)

Branky: 9:16 Romaněnko (Kuliš, Králík), 20:39 Hanzl, 29:58 Romaněnko (Womp)   -   0:44 Schnaubelt (Kozák, Šubrt), 1:03 Kozák (Jurga), 2:18 Schnaubelt, 3:29  Schnaubelt (Huk), 4:16 Jurga (Schnaubelt), 4:39 Šubrt (Huk,Schnaubelt), 5:51 Kozák (Huk, Schnaubelt), 8:36 Schnaubelt (Jurga), 9:22 Kozák (Jurga), 10:57 Jurga (Kozák, Schnaubelt), 11:55 Kozák, 12:02 Schnaubelt (Kozák), 12:22 Huk (Jurga, Kozák), 12:37 Schnaubelt (Šubrt, Kozák), 13:00 Kozák (Schnaubelt), 16:35 Schnaubelt, 17:22 Huk (Schnaubelt), 17:45 Schnaubelt (Jurga), 19:31 Jurga (Schnaubelt, Šubrt), 24:28 Jurga ppg (Kozák, Huk), 25:02 Kozák (Schnaubelt), 25:18 Jurga (Huk, Kozák), 35:23 Kozák (Schnaubelt), 36:02 Jurga (Šubrt), 37:56 Huk (Kozák), 41:19 Schnaubelt (Kozák), 42:06 Jurga ppg, 42:45 Huk (Šubrt, Schnaubelt), 43:02 Kozák (Šubrt), 43:43 Schnaubelt (Šubrt), 44:11 Kozák (Huk, Jurga)
Střely na branku:   31: 87
Zásahy brankářů:  56 : 28
Úspěšnost brankářů: Králík 64,3 % - Novotný 90,3 %
Přesilové hry:     2 : 4
Využití:                 0 : 2
V oslabení:          0 : 2
Hráči utkání: Schnaubelt, Kozák, Jurga (všichni Wild Beast)
A máme tu třetí duel dne. Colorado přivítalo Wild Beast. Domácí jen těžko hledali, jak klást dobře hrajícím hostům odpor. Hosté posíleni o reprezentanta Milana Schnaubelta jasně diktovali hru. Sázeli branku za brankou jako brambory do řádku. Čest domácím, že vydrželi až do konce při konečném stavu 3:31. Milan Schnaubelt si připsal 10+10, což bude zdřejmě rekord. Hned za ním si bodově nejvíce polepšil Ondřej Kozák 9+9 a to ho vyneslo nejen na čelo kanadského bodování, ale zároveň mu tento bodový příděl vynesl korunu krále střelců. Nezbývá než poblahopřát a popřát všem týmům hodně štěstí do play off!